Šio ženklo atstovų apkabinimai būna staigūs ir šiek tiek įtempti. Ir jie kurį laiką jus laikys, priversdami priglusti prie jų ir apsikabinti. Archyvo nuotrauka

Psichologų teigimu, apkabinimai ir prisilietimai žmogui yra būtini kaip oras: be jų nuotaika gali pablogėti ir net  atsirasti depresinė būsena. Taigi, kiek apkabinimų reikia žmogui pagal jo Zodiako ženklą, kad jis jaustųsi laimingas ir kas nutiks, jei ilgai su niekuo nesiglausite.

 

Avinas: Jų apkabinimai trumpi, užtat labai stiprūs, o po jų jie  gali ilgai neatsitraukti nuo jūsų ir  švelniai  glostyti jus akimis.

Jautis: Jo apkabinimai  būna ilgi, šilti ir kiek mieguisti. Kadangi šio ženklo atstovai gana retai apsikabina, todėl jų apkabinimas yra kone unikalus įvykis.

Dvyniai: Jie dažnai apsikabina, o  jų apkabinimai meilūs, malonūs, bet trumpi, todėl vėl ir vėl norisi su jais apsikabinti.

Vėžys: Jų apkabinimai nėra labai ilgi, tačiau jie yra šilti ir daro jus laimingesnius nei anksčiau.

Liūtas: Jie apkabina stipriai ir ilgai, plačiai šypsodami, todėl jo partneriui ar partnerei nereikia sukti gavos, kaip  apkabinti šio ženklo atstovą.

Mergelė: Šis ženklas taip pat mėgsta apsikabinimus, tačiau apsikabinę (ar apkabinę) jie  kažkodėl jaučiasi nepatogiai. Todėl gali jus stipriai apkabinti 1-2 sekundes, o paskui greitai atsitrauks, palikdami jus nustebusius ir galvoti, kas nutiko, kad jis taip pasielgė?

Svarstyklės: Jų apkabinimai trunka ilgiau ir yra daug dažnesni, nei galima būtų pagalvoti. Be to, gali nustebinti Svarstyklių rankos, kurios apjuosia iš šonų ar nugaros.

Skorpionas: Jų apkabinimai būna staigūs ir šiek tiek įtempti. Ir jie kurį laiką jus laikys, priversdami priglusti prie jų ir apsikabinti. Jų apkabinimai gali būti stebėtinai saldūs, žinoma, jei apskritai pavyks sulaukti iš jų šios malonės.

Šaulys: Jie gana retai apkabina, tačiau jų apkabinimai yra stebėtinai šilti ir malonūs. Jie žiūri į  savo partnerį/ę su šypsena, bet kol  stengsitės atsilyginti tuo pačiu,  šio ženklo atstovas gali atsitraukti ir nueiti nežinoma kryptimi.

Ožiaragis: Jų apkabinimai yra trumpi ir  susidaro įspūdis, kad šiek tiek dirbtiniai, bet kai jie atsitraukia (ir jie  paprastai tai daro pirmieji), visada palinksi galva.

Vandenis: Jų apkabinimai trunka vidutiniškai, būna atsitiktiniai, bet šilti. Jie yra švelnūs tiems, kuriems nėra gėda apsikabinti viešoje vietoje.

Žuvys: Jie apkabins ir laikys jus tvirtai, kone prispaudę prie kaklo. Jų apkabinimai yra ilgi ir žvelgiant iš šalies gali atrodyti nepatogūs.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą