Šis testas padės nustatyti, į ką dabar svarbu atkreipti dėmesį. Nuotraukos su švyturiais nebuvo pasirinktos atsitiktinai. Jų šviesa  – tai orientacinis žymeklis, padedantis laivui tiksliai nustatyti, kur jis yra. Pasirinkite savo švyturį ir sužinokite, kuriame  gyvenimo posūkyje ar kryžkelėje jūs dabar esate.

Galite švyturį pasirinkti dviem būdais: atsitiktinai, nežiūrint į paveikslėlį, atspėdami skaičių nuo 1 iki 7. Arba pasirinkę labiausiai jums patinkantį švyturį iš  viršuje esančio nuotraukų koliažo.

 

Dabar skaitykite atsakymus.

Švyturys Nr.1

Tas švyturys primena, kad ir kaip būtų sunku bei liūdna, jūsų viduje yra šviesa, kuri ištrauks jus iš bet kokių bėdų. Tegul dabar būna tamsu ir neaišku, kur eiti, tegul viskas atrodo nuobodu ir beprasmiška, bet netrukus džiaugsmas gali sugrįžti. Pagalvokite apie švyturį ir atkreipkite didesnį dėmesį į savo vidų. Jūs turite tą kibirkštį, kuri parodys jums kelią iš tamsos į šviesą.

Švyturys Nr.2

Šis švyturys kviečia jus į pojūčių sferą. Kas dabar vyksta  jūsų santykių srityje? Būtent tai ir turėtų atkreipti  jūsų dėmesį. Jei esate santykiuose, pabandykite skirti daugiau laiko ir dėmesio vienas kitam. Sukurkite pokalbių erdvę, o po to nebus sunku susitarti dėl sudėtingų ir gana keblių dalykų.

Jei šiuo metu esate vienišas ar vieniša, apsidairykite, dažniau pasižvalgykite po socialinius tinklus ir pažinčių svetaines. Jūsų laukia malonus romantiškas nuotykis.

Švyturys Nr.3

Šis švyturys kviečia svajoti. Jei iki šiol net nesusimąstėte apie tai, laikas pradėti. O jei jau seniai puoselėjate svajonę, tada drąsiai eikite jos įsikūnijimo link. Dabar tik palankiai jums susiklosčiusios aplinkybės ir žmonės padės bei pastūmės jos įgyvendinimo kryptimi. Taigi pagaukite bangą ir griebkite savo sėkmės paukščiui už uodegos.

Švyturys Nr.4

Šis švyturys skatina sulėtinti tempą ir nepamiršti, kad skubotumas ir įvykių forsavimas dažnai baigiasi klaidomis  ir lūkesčių žlugimu. Daugiau pasinerkite į save. Kiek įmanoma atsijunkite bent trumpam nuo išorinio pasaulio. Atėjo laikas nusistatyti prioritetus ir nuspręsti, kuria kryptimi iš tikrųjų norite judėti ir ką pasiekti? Dabar atėjo laikas prisipažinti ir atvirai viską išsakyti sau.

Švyturys Nr.5

Šis švyturys kviečia susimąstyti, kodėl neleidžiate sau būti šviesiam ir užimti tą vietą, kuri teisėtai priklauso jums. Kokie rūpesčiai ir abejonės neleidžia pasakyti: „Aš turiu teisę į savo gyvenimą, tokį, kokio noriu“. Atėjo laikas deklaruoti save. Prisipažinkite, kad turite trūkumų, bet sutikite, kad būtent jie daro jus ypatingus, nepakartojamus ir vienintelius.

Švyturys Nr.6

Šis švyturys reikalauja atsargumo. Aplink viskas labai netvaru. Viskas nėra taip, kaip atrodo.

Patikrinkite savo emocijas ir jausmus. Galite būti, kad būsite „labai stipriai supurtyti“. Tai, savo ruožtu, gali lemti blogus skubotus sprendimus. Būkite labai atsargūs, ką sakote ir ką darote.

Švyturys Nr.7

Šis švyturys jums šnabžda, kad aušra ir ramus laikotarpis yra visai šalia. Tai reiškia, kad jūsų juodojo gyvenimo periodas artėja į pabaigą ir greitai jo vietą užims baltoji juosta. Tereikia ištiesti ranką.

Šiuo laikotarpiu pailsinkite sielą, atidėkite šalin „šarvus ir ginklus“ bei papildykite vidinės energijos atsargas. Leiskite sau kurį laiką tiesiog plūduriuoti ant ramaus ir lygaus paviršiaus.

Partnerių nuotraukos

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą