Žinoma, negalima visas moteris lyginti ir matuoti vienu matu. Dailiosioms lyties atstovėms yra daug taisyklių išimčių. Malonios, padorios ir mylinčios merginos tikrai neišnyko, tačiau kiekvienoje jų gali slypėti klasta, kurią neretai pažadina patys vyrai. Todėl mylėkite savo moteris. Archyvo nuotrauka

Astrologai priėjo prie išvados, kad vyrai susidaro, vienokią ar kitokią, nuomonę apie moteris, priklausomai nuo to, po kuriuo Zodiako ženklu jie gimė.  Taigi, pasitelkus horoskopą, galima ne tik nustatyti vyrų skonį, bet ir sužinoti, ko būtent jie nenorėtų matyti moteryje. Taigi, išsiaiškinkime, kokios dailiosios lyties charakterio savybės ar elgesys taip erzina stipriąją žmonijos pusę.

 

Avinas

Avino ženklo vyrams nepatinka įkyrios moterys, kurios jiems skambina kas penkias minutes ir dalijasi savo problemomis. Šio Zodiako ženklo atstovai tiesiog negali pakęsti tų merginų, kurios labai stengiasi užpildyti Avino laiką tik savimi. Šio žvaigždyno vyrai supyksta, kai yra kontroliuojami arba jiems draudžiama ką nors daryti be moterų žinios.

 

Jautis

Jautį pykdo neišsilavinusios  ir nesirūpinančios savo išvaizda moterys. Jiems svarbu, kad jų partnerė visada atrodytų puikiai, ir tuo pačiu turėtų laiko palaikyti tvarką namuose. Net šio žvaigždyno vyrus erzina moterys, kurios visai nemoka gaminti.

 

Dvyniai

Dvynius erzina tylios moterys. Patys šio Zodiako ženklo vyrai visada mielai kalba apie šį bei tą, tačiau jei jų pašnekovė nesugeba tęsti pokalbio, jie greitai praranda susidomėjimą ja.

 

Vėžys

Vėžio ženklo vyrai negali pakęsti vulgarių ir nemandagių, grubių moterų. Šio ženklo atstovus  erzina ir tai, kad nesidomi jų reikalais dailiosios lyties atstovėmis. Šio Zodiako ženklo vyrai yra tikri: jei jie išlipo iš lovos ne ant tos kojos, tada moteris turi juos paguosti ir nuraminti.

 

Liūtas

Liūtą erzina nepasitikinčios savo jėgomis ir kompleksuotos moterys. Jie taip pat vengia ir  tų ponių, kurios jų neįvertina, nepagiria ir nesako komplimentų. Šio žvaigždyno vyrai mano, kad moteris turėtų aukštinti visus jo darbus, veiksmus, ir nesvarbu, kas tai bus: paaukštinimas ar įkalta vinis į sieną.

 

Mergelė

Mergelės  vyrai siunta, kai moteris mėgina apversti aukštyn kojomis visą  jų nusistovėjusį pasaulį. Juos erzina neplauti indai, išmėtyti daiktai, tvarka namuose.

 

Svarstyklės

Svarstyklių vyrai nemėgsta silpnų moterų. Jie bėga nuo jų kaip ugnis. Anot astrologų, taip nutinka dėl to, kad šio žvaigždyno vyrai bijo atsakomybės ir siekia visus reikalus perkelti ant trapių savo moters pečių.

 

Skorpionas

Skorpionai nekenčia lengvai prieinamų moterų. Jas erzina ir ponios, bandančios kelti pavydo scenas.  Ir dar. Skorpionai  net pyksta, kai draugė pradeda lieti ašaras ir  kelti isteriją.

 

Šaulys

Šaulio vyrus supykdo ribotos ir tuščiagalvės jaunos merginos. Jei moteris savo gyvenime yra įvaldžiusi tik ABC knygą, tai ji greitai nusibos Šauliui. Bet šio žvaigždyno vyrus taip pat erzina pernelyg buitiškos ir pernelyg išsilavinusios damos. Gerai išmoktos etiketo taisyklės ir nuolatiniai bandymai rasti tinkamą žodį kalbantis, gali sukelti tik priešišką Šaulio reakciją.

 

Ožiaragis

Ožiaragio vyrai nemėgsta provokuojančiai apsirengusių moterų. Jie netoleruoja vulgarumo ir lengvo prieinamumo. Be to, anot astrologų, šio ženklo vyrus tiesiog iš proto varo moterų apkalbos.

 

Vandenis

Šio Zodiako ženklo atstovai negali pakęsti tų damų, kurios riboja jų laisvę. Taip pat erzina, kai moterys labai rūpinasi savo sveikata ir mityba. Kitaip tariant, Vandenis nemėgsta moterų-mamų, kurios neleidžia jiems kvėpuoti be priežiūros ir nekontroliuojant.

 

Žuvys

Vyrai Žuvys nemėgsta moterų be šarmo. Juos piktina dailiosios lyties atstovės, kurios niekuo nesidomi, išskyrus save. Žuvų ženklo vyrams merginos, neturinčios turtingo vidinio pasaulio, yra „manekenai“, kuriems nereikia ypatingo dėmesio.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą