Labai dažnai po išsiskyrimo vyras nori šalia savęs matyti tam tikro tipo moterį. Archyvo nuotrauka

Jei vyras nusprendžia palikti šeimą, jis savo sprendimo nepakeis ir tam yra priežasčių. Jis supranta visą savo pasirinkimo orumą ir pasekmes. Ir nebūtinai, kad vyras iš karto eitų pas kitą moterį. Jis  tiesiog  gali išeiti, rašoma psichologytoday.com.

Vyrai nėra linkę ieškoti alternatyvų. Bet jei jo gyvenime nutinka kas nors kita, tai tas būna dažniausiai netikėta.  Taigi, dėl kokių moterų vyrai  yra pasirengę palikti savo šeimas?

Labai dažnai po išsiskyrimo vyras nori šalia savęs matyti tam tikro tipo moterį.

 

  1. Moteris su šarmu

Šios moterys žino savo vertę ir nesiruošia vyrams būti auklėmis, tarnaitėmis ir spręsti jų problemas. Bet jos taip pat nelenda į viešumą, nedemonstruoja savo gyvenimo, norėdamos tik pasirodyti. Jos tiesiog atlieka savo darbą ir ramiai mėgaujasi kiekviena diena su savo mylimuoju.  Po daugelio metų gyvenimo su „grandininiu pjūklu šone“,  vyrai prie tokios moters traukia kaip magnetas. Kadangi su tokia moterimi šalia yra patogu, jauku, ramu.

  1. Sugeba gyventi „šiandien ir šioje vietoje“

Nuolatiniai reikalavimai ir pretenzijos ar priekaištai vargina vyrus. Jie yra pasirengę daug kam dėl galimybės gyventi čia ir dabar. Tokios moterys ne tik sugeba priimti tokį gyvenimą,  bet ir vyrą kartu su visais jo trūkumais, jo neužgožia, nebando perdaryti, todėl sukelia tik stiprius ir nuoširdžius jo jausmus.

  1. Nuolat geros nuotaikos ir besišypsanti

Labai dažnai šeimos gyvenimas virsta nesibaigiančia ir nuobodžia rutina. Žmogui visą laiką sakoma, kad jis privalo ir privalo. Todėl ryškios, pozityvios, turinčios didžiulę vidinę ramybę ir šilumą, galinčios net pilką kasdienybę paversti saulėtomis, moterys, tampa vyrui gaivaus oro gurkšniu.

  1. Jauki ir šilta

Rūpestingos moterys gali ištirpdyti daugelio vyrų širdis. Ir jei ji taip pat žino, kaip suteikti jam ramybę po sunkios dienos, nekankinti jo klausimais ir sugebėti palaikyti, sukurdama komfortą ir  jaukumą, vyras visada bus šalia jos, o ne savo namuose, kur nieko panašaus nesulaukia. Mat pavargęs nuo skausmingų santykių, vyras sugeba įžvelgti geriausią variantą ir jam teikti pirmenybę.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą