Žiūrovams taip pat patinka vaizdo įrašai su įvairiomis gyvatėmis, kurios taip pat dažnai sulaukia milijonų peržiūrų. Matyt, ropliai gerai sutaria tiek su Diana, tiek su jos šeima. "TikTok" stopkadrai

Rusė  gyvena  viename bute ne tik su vyru ir vaikais, bet ir su daugybe augintinių – gyvačių, driežų, vorų, graužikų, kiaulių, šunų, kačių, pelėdų ir taip toliau. Kai kurie šeimininkai vieną gyvūną laiko našta, bet ne ši mergina, kuri dalijasi vienu kambariu su 106 augintiniais. Nepaisant interneto vartotojų kritikos, tinklaraštininkė į neigiamus komentarus atsako ironiškai, kartu įrodydama, kad jos namuose karaliauja švara ir visiška harmonija.

 

Jos pagrindiniai herojai – šimtai augintinių

Jauna mama iš Rusijos Diana socialiniuose tinkluose skelbia vaizdo įrašus ir nuotraukas slapyvardžiu ‚Agama Mama“, parodydama neįprastą, iš pirmo žvilgsnio, savo gyvenimo kasdienybę. Faktas yra tai, kad name gyvena ne tik jos šeima, bet ir 106 įvairūs gyvūnai.

Viename iš savo vaizdo įrašų jauna moteris įvardija būtent tokį augintinių skaičių.

Diana sukuria daug įdomaus turinio, kuriame jos pagrindiniai herojai – šimtai augintinių.

„Tiktokerė“ savo vaizdo įrašuose dažnai parodo net tokius neįprastus namuose laikyti sutvėrimus,  kaip gyvatės ir driežai. Pavyzdžiui, rugsėjo pradžioje vaizdo įrašas, surinkęs 43,3 mln. peržiūrų, akivaizdu, tapo vienas populiariausių.

Taip pat mergina mėgsta  prieš kamerą parodyti ir savo meilę augintiniams: meiliai susiglaudžia su   mažąja pelėda, vardu Spliuška.

Žiūrovams taip pat patinka vaizdo įrašai su įvairiomis gyvatėmis, kurios taip pat dažnai sulaukia milijonų peržiūrų. Matyt, ropliai gerai sutaria tiek su Diana, tiek su jos šeima.

„Agama Mama“ sako, kad gerai sutaria ir su namo gyventojais, nors ji su šeima ir visais savo augintiniais gyvena vieno kambario bute. Tačiau nepaisant šio fakto, vietos užtenka visiems, nes  jiems visiems yra padalintos gyvenamosios zonos. Kitaip tariant, kiekvienas augintinis turi savo kampą.

Diana  neslepia, kad dar balandį bandė nufilmuoti visą savo namų zoologijos sodą ir parodyti jį viename vaizdo įraše. Tačiau, pasak pačios vaizdo įrašo autorės, kai kurie augintiniai vis tiek netilpo.

„Vis dėlto jie netilpo į vieną vaizdo įrašą “, –  taip ir parašė mergina.

 

Augintinių šeimininkė į besipiktinančių komentarus atsako ironiškai

Nuo tada „Agamos Mamosa“ namų veislyne atsirado keletas naujų narių – bent jau šuniukas ir žebenkštis, kurį pati mergina paminėjo „Tiktok‘e“.

Tačiau  ne visi yra patenkinti tuo, ką mato, o kai kurie iš jų tinklaraštininkei palieka neigiamų komentarų. Pavyzdžiui, apie naminiams gyvūnėliams būdingą švarą ir kvapą. Matyt, jiems labai įdomu, kaip „Agama Mama“ sugeba pasirūpinti visais jais.

„Meilė gyvūnams, žinoma, yra gerai, tačiau tai jau yra zoologijos sodas. Smarvė tikriausiai nereali“, – parašė  viena komentatorė „mary3139“ slapyvardžiu.

Tačiau  galybės augintinių šeimininkė į besipiktinančių komentarus atsako ironiškai ir sarkastiškai.

„Aš atsakau kartą ir visiems laikams. Vienintelė mano suformuota išvada – žmonės net nežino, kas yra valymas. Tegul pasižiūri, ar jie patys  yra išsivalę ir neapaugę (išmatomis). Atminkite, aš tai parodau vieną kartą. Tai yra dalykai, kurie jums padės apsivalyti.  Beje, kai kurių gyvūnėlių net nereikia nuplauti, todėl taip pat nekenkia gamtai“, – atsakė tiktokerė, nurodydama ploviklius.

Tuo tarpu kai kurie kiti vartotojai linkę susirūpinti šeimos problema: jiems atrodo, kad Diana daugiau dėmesio skiria naminiams gyvūnėliams nei artimiesiems. Į tokią nuomonę tinklaraštininkė irgi juokauja, o sprendžiant iš kadre tvyrančios atmosferos, šeimos nariai draugiškai sutaria tarpusavyje, kaip ir su gyvūnais.

Ir vis dėlto Diana turi daug gerbėjų: jos „TikTok‘o“ paskyroje yra 4,6 milijono prenumeratorių.

 

 

Gyvūnai gyvena geriau nei kai kurie žmonės

Tuo tarpu kitas gyvūnų mylėtojas  savo kačiukus palepina  SPA procedūromis ir augintiniai gyvena kaip kurorte.  „Tiktokeris“ parodė, kaip jis gyvena su trimis katėmis, ir kad jo augintiniai, kaip ir žmonės, moka ilsėtis.

Tinklaraštininkas filmuoja vaizdo įrašus, kaip  jis su savimi pasiima augintinius bet kur: nuo vonių iki SPA, o tai erzina jo merginą. Ir tai yra atvejis, kai gyvūnai gyvena geriau nei kai kurie žmonės.

Ši pora turi bendrą paskyrą slapyvardžiu „dontstopmeowing“, kur parodo, kaip jie gyvena su trimis katėmis. O sprendžiant iš vaizdo įrašų, porelė žino, kaip smagiai praleisti laiką su savo augintiniais. Šie „tiktokerių“ vaizdo įrašai dažnai būna  taip pat labai populiarūs tarp auditorijos.

Pavyzdžiui, kiek anksčiau, kovo 1 dieną įkeltas vaizdo įrašas per vieną dieną sulaukė beveik 39 milijonų peržiūrų. Jame  matyti, kaip mergina ateina į vaikino kambarį, kur jis surengė SPA dieną sau ir katei. Atidariusi duris, ji pamatė ant lovos gulintį jaunuolį ir naminį gyvūnėlį, uždengtą rankšluosčiais ir akis agurkų apskritimais, o fone skambėjo atpalaiduojanti muzika.

Tinklaraštininkė bandė nutraukti šių dviejų poilsį, tačiau katė greitai jai leido suprasti, kad ji nė nesiruošia to daryti. Gyvūnas  net įkando ir subraižė šeimininkės ranką, kol paliko jį ramybėje.

Augintinį taip pat palaikė ir komentaruose, anot žmonių, jo tikrai nereikėjo liesti.

„Kaip tu drįsti sugadinti katės nuotaiką?“, – parašė vienas.

O jaunuolis, sprendžiant iš kitų vaizdo įrašų, nuolat  mėgsta atsipalaiduoti su augintiniais. Jis net išsimaudo su jais. Tuo tarpu merginą tai erzina ir ji neleidžia jiems visą laiką linksmintis.

Vienaip ar kitaip, bet, akivaizdu, kad čia augintiniai gyvena taip, kaip norėtų daugelis žmonių. Jie netgi turi savo automobilį, kuriame katės važinėja kaip pašėlę paaugliai amerikietiškuose filmuose.

 

„YouTube“ vaizdo įrašai, „TikTok“ stopkadrai

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą