Svarstyklėms meilės reikalai savaitės pradžioje kils į kalną, tačiau savaitės pabaigoje dėl Veneros planetos neigiamos įtakos nublanks. Archyvo nuotrauka

Kiekviena nauja savaitė atneša tam tikrų iššūkių ir galimybių. Astrologai išsiaiškino, kas nutiks ateinančią savaitę nuo 12 iki 18 dienos. Taip pat pateikė savo rekomendacijas kiekvienam Zodiako ženklui.

Anot astrologų, tik viena diena bus tikrai palanki – tai pirmadienis. Todėl šią dieną visi turėtume būti aktyvūs ir neatidėlioti darbų vėlesniam laikui. Po to antradienį pablogės Marso energija, trečiadienį – neigiamas Plutono ir Marso aspektas, penktadienį – Veneros energijos pablogėjimas, o šeštadienį – blogas Veneros su Plutonu aspektas. Sekmadienį situacija nustos būti įtempta, tačiau išsekimą ir negatyvą vis tiek jausime.

 

Avinas

Avinas turėtų atsiminti posakį: „Laimės nebūtų, bet nelaimė padės“. Ši savaitė bus lemiama, nes daugelis problemų taps kažkokiu ženklu ar kažko gero pradžia ateityje. Dabar svarbiausia nesijaudinti ir nekaltinti likimo dėl sunkumų. Taip, gal ir nelengva, bet juodasis gyvenimo periodas visada baigiasi ir prasideda baltasis. Teisybės dėlei reikia pasakyti, kad, vienaip ar kitaip, bet  sunkumai tikrai praeis.  Jums tiesiog reikia būti tam pasiruošus.

 

Jautis

Ramybė ir nuoseklumas – dvi svarbiausios šio ženklo atstovų sėkmės  sąlygos nuo vasario 12 iki 18 dienos. Galbūt dabar nėra pats tinkamiausias metas pripažinti sau savo silpnumą ir nekompetenciją kai kuriais klausimais, bet prireikus, padarykite tai nedvejodami.  Geriausia Jaučio savybė šiuo laikotarpiu – gebėjimas pripažinti klaidas ir būti saikingam savikritiškumui.

 

Dvyniai

Svarbiausias ateinančią savaitę Dvyniams  dalykas  –  tai darbas ir poilsis. Tačiau negalite per daug ilsėtis, vadovaudamiesi laisvu gyvenimo būdu, bet tuo pačiu neturėtumėte ir pervargti, nes tai gali būti pavojinga jūsų sveikatai. Merkurijus vis dar stiprus, todėl sunkiose situacijose galite pasikliauti savo intuicija, kuri tikrai padės. Be to, sunkiomis akimirkomis Dvyniams padės gaivaus oro gurkšnis ir dvasinės praktikos.

 

Vėžys

Vėžiai taip pat neturėtų tikėtis stebuklo nuo vasario 12 iki vasario 18 dienos. Viskas, ko jiems reikia šiuo periodu, tai neutralizuoti savo baimes ir nepasitikėjimo savimi pojūčius. Tokiu atveju jie gali tikėtis proveržio sudėtinguose reikaluose ir projektuose. Astrologai primygtinai rekomenduoja nukreipti jėgos vektorių tinkama linkme – į darbą, į namus, į šeimą. Neturėtumėte linksmintis, jei yra per daug neišspręstų problemų.

 

Liūtas

Marso planeta nuo 12 iki 18 dienos, stengsis Liūtams priminti viską, ką jie gali pamiršti. Tai gali būti senos nuoskaudos ir baimės. Tačiau nereikia duoti valios savo blogoms mintims. Mąstyti yra gerai, bet ne tada, kai mintys susijusios su praeitimi. Jų teigiama savaitės pusė yra ta, kad Liūtai galės pamatyti savo sprendimų, kuriuos jie priėmė netolimoje praeityje, pasekmes.

 

Mergelė

Mergelėms bet koks susipriešinimas su kitais žmonėmis bus neprotingas ir neteisingas žingsnis. Mat ginčai ir konfliktai atims daug gyvybingumo ir energijos. Artimiausiu metu vargu ar bus toks palankus laikotarpis, koks buvo praėjusią savaitę, tačiau astrologai pataria nepasiduoti, nes stiprus Merkurijus iš dalies kompensuos Veneros ir Marso planetų pozityvumo trūkumą.

 

Svarstyklės

Svarstyklėms meilės reikalai savaitės pradžioje kils į kalną, tačiau savaitės pabaigoje dėl Veneros planetos neigiamos įtakos nublanks. Tačiau nereikia sau priekaištauti dėl padarytų klaidų šioje srityje. Be to, per šias septynias dienas neturėtumėte taisyti senų daiktų. Geriau, priešingai, atsikratykite nereikalingų daiktų, šiukšlių. Taip pat patartina išsivalyti, pertvarkyti, atnaujinant savo namų energiją, o ne užgriozdinant erdvę nereikalingais daiktais.

 

Skorpionas

Jau antradienį Skorpionų laukia dideli sunkumai darbe ir apskritai bet kokiuose reikaluose. Geriausia išeitis iš bet kokios sudėtingos situacijos – galvoti, galvoti ir dar kartą galvoti. Skorpionai turi labai kruopščiai analizuoti ir planuoti kiekvieną savo žingsnį. Tuomet galimi finansiniai ir reputacijos nuostoliai bus minimalūs. Klaidos, kurių dabar daryti nederėtų – tai skubėjimas ir perdėta agresija.

 

Šaulys

Šauliams savaitė nuo vasario 12 iki 18 dienos vyks su šūkiu „pamatuok du kartus, o atkirpk vieną kartą“. Tai reiškia, kad jokiomis aplinkybėmis neturėtumėte priimti sprendimų spontaniškai arba remdamiesi nepatikrintais duomenimis. Nepaisant bendro nepalankaus naktinio dangaus vaizdo, Šaulys vis tiek gali išlikti nugalėtoju ir dėl savo ambicijų bei užsispyrimo pasiekti savo ne tik  darbe ar kurioje nors kitoje veikloje, bet ir meilėje.

 

Ožiaragis

Tikėtina, kad per šias septynias dienas Ožiaragiams teks paaukoti savo principus. Taip, jie dažniausiai  būna labai drausmingi žmonės, tačiau disciplina kartais reiškia ribas ir suvaržymus. Galbūt tai idealus metas išbandyti kažką naujo, paįvairinti darbo procesą ir atsipalaiduoti. Šią savaitę niekam nereikia duoti tuščių pažadų – tai turės itin neigiamos įtakos sėkmei.

 

Vandenis

Per šias septynias dienas Vandeniui galios įstatymas „ką duodi, tą ir gausi“. Jei jie suteiks žmonėms visą įmanomą pagalbą, jie ją gaus mainais. Astrologai pastebi, kad net ir didžiausias priešas gali tapti artimu Vandenio draugu. Svarbiausia nepamiršti, kad viskas yra įmanoma. Vienintelė problema ta, kad nusiteikti sėkmei dėl Marso planetos silpnumo bus daug sunkiau nei įprastai.

 

Žuvys

Šio Zodiako ženklo atstovams astrologai rekomenduoja sutelkti dėmesį į reikalus, kuriuos reikia skubiai užbaigti. Likusią dalį geriau padėti į tolimą stalčių. Šeštasis Žuvų pojūtis jas gali pavesti pačiu svarbiausiu momentu, todėl verčiau pasitikėkite logika ir gyvenimiška patirtimi. Savaitės pabaigoje nebūtina pavargti. Nuo penktadienio reikia daugiau ilsėtis ir būti mažiau įsitempusiam.

Taip pat atminkite, kad yra dalykų, apie kuriuos neturėtumėte pasakoti kitiems. Per šias septynias dienas jūsų priešai ir piktadariai gali suaktyvėti. Būkite budrūs ir būkite dėmesingi. Sėkmės jums, geros ir ramios savaitės.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą