Šis testas skirtas išsiaiškinti savo psichotipą. Psichologinio testo atlikimas leidžia geriau suprasti savo asmenybę, nustatyti paslėptus trūkumus ir nurodo kelią jiems įveikti. Psichologai skirsto žmones į du pagrindinius psichotipus: realistus ir optimistus. Jūsų psichotipo nustatymas apima paprastą užduotį – išsirinkti pirmąjį į akį kritusį elementą, kuris patraukė jūsų dėmesį pateiktame vaizde.

 

  1. Kaukolė

Jei iš pradžių jūsų dėmesį patraukė kaukolė, jūs atitinkate realistinį archetipą. Jūsų pasaulėžiūroje nėra klaidingų iliuzijų šydo – į situacijas žiūrite su nedengtu realizmu. Pagrindiniai bruožai yra sumanus planavimas, lengvumas siekiant tikslų, polinkis į konstruktyvų dialogą, apgaulės netoleravimas, pažeidžiamumas, vadovavimo įgūdžiai ir mentorystės gebėjimai.

Jūsų požiūris yra logiškas ir atspindi taktinį mąstymą. Spontaniškumas nėra jūsų stiprioji pusė, o kartais jūsų atkaklumas gali būti suvokiamas kaip įkyrus. Nors jūsų tikroviškas požiūris neleidžia svajoti  ir leistis į fantazijų pasaulį, jūsų gyvenimo požiūris užtikrina, kad sėkmingai pasieksite užsibrėžtus tikslus, nors ir pragmatiškesnius.

 

  1. Moterys

Kita vertus, jei pamatėte moteris su sparnais, esate optimistas. Kaip pozityvumo ir įkvėpimo skelbėjas, jūs nuolat ieškote aukso vidurio bet kokiomis aplinkybėmis, traukdami žmones savo pakilia aura. Pagrindinės savybės yra kūrybiškumas, gailestinga ir švelni prigimtis, empatiškas  džiaugsmingas elgesys, kūrybiniai sugebėjimai netikėtumams ir kelionėms bei paslėpta romantiška pusė.

Emocijos dominuoja jūsų psichikoje, kartais elgiatės remdamiesi jausmais, o ne praktiniais gyvenimo aspektais. Kartais jūsų emocijos trukdo gyvenime pasiekti norimų tikslų. Žmogus turi mokėti susivaldyti, kitaip jis tampa pažeidžiamas.

Ką manote apie šį testą? Ar pateisino jūsų lūkesčius? Žinoma, sveikiname, jei pavyko daugiau sužinoti apie save, savo gyvenimo būdą ar mąstymą.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą