Prie kiek laiko 20 moksleivių iš viso pasaulio buvo apdovanoti už nuveiktus gerus darbus. Britų princai Harry ir Williamas įteikė jiems specialią premiją „Palikimas“, kuri skirta princesės Dianos atminimui.  Tarp jų apdovanojimą gavo ir Jaylenas Arnoldas (nuotr.), aktyviai kovojantis prieš patyčias mokyklose.

Į apdovanojimą Londone atvyko daugybė vaikų ir paauglių iš įvairių pasaulio šalių. Labdaros fondas  „Diana Award“ įsteigė šį apdovanojimą praėjus 20 metų nuo tragiškos princesės Dianos žūties, kurią D.Britanijoje vadino „visų širdžių karaliene“. Ji pašventė visą savo gyvenimą labdarai. „Žinoma, mes niekada nebesužinosime, ką dar galėjo nuveikti mama.  Bet mes su Harry jaučiame, kad jos siela gyvena begalinėse gailestingumo ir labdaros akcijose bei didvyriškuose poelgiuose, kur ji įkvėpė ir daugybę kitų žmonių“, – sakė princas Williamas.

Premijos „Palikimas“ laureatais tapo 20 vaikų ir paauglių, kurie taip pat, kaip ir princesė Diana, padeda kitiems žmonėms ir patys atlieka gerus darbus. Nugalėtojai buvo atrinkti iš  įvairių tautybių, įsitikinimų ir rasės kandidatų, gyvenančių Didžiojoje Britanijoje bei atvykusių iš JAV, Kanados, Indijos, Jungtinių Arabų Emyratų ir kitų šalių.

„Tie 20 vaikų ir paauglių – tik ledkalnio viršūnė. Nes tokių kaip jie – daugybė visame pasaulyje. Mes su Harry laimingi galėdami būti čia šiandien kartu su jumis ir įteikti jums premiją „Palikimas“, – sakė princas Williamas.

Laimėtojai tapo ir specialios jaunimo programos dalyviais, kur jie išmoks ir įgys vadovavimo,  valdymo bei verslumo įgūdžių. Taip pat ir naudotis naujausiomis technologijomis.

parengta pagal britų spaudą

 

2 KOMENTARAI

 1. Very good site you have here but I was wondering if you knew of any
  community forums that cover the same topics talked about here?
  I’d really love to be a part of group where I can get feed-back from other knowledgeable people that share the same interest.

  If you have any suggestions, please let me know.
  Appreciate it!

 2. Great post. I was checking constantly this blog and I am impressed!

  Extremely helpful info particularly the last part 🙂 I care
  for such information a lot. I was looking for this certain information for a very long
  time. Thank you and good luck.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą