Šio jausmingiausio ir seksualiausio ženklo atstovai skirstomi į dvi kategorijas: vieni yra patologiškai ištikimi savo partneriui, kiti eina ir „į dešinę ir į kairę“. Archyvo nuotrauka

Žmonės skirtingai reaguoja į apgaudinėjantį partnerį. Vieni iš nevilties yra pasirengę kone nusižudyti, o kažkas į tai nekreips dėmesio, nes jis pats mėgsta pasukti „į kairę“. Reakcija į išdavystę labai priklauso nuo Zodiako ženklo, po kuriuo žmogus gimė. Taigi, kaip skirtingi Zodiako ženklai reaguoja į tai, jei partneris yra neištikimas?

 

Avinas

Šis savimi pasitikintis ženklas tiki, kad jis pats kartais turi teisę nueiti į „kairę“, tačiau tai neleidžiama jo partnerei. Sužinojęs apie išdavystę, jis tikrai įnirš, plyš pusiau  ir net pamėls.  Tačiau jei Avinas tikrai myli savo širdies draugę, jis niekada nežiūrės į kitas.

 

Jautis

Jaučiui seksas šone – tikra išdavystė, nes šeimyniniai ryšiai jam – šventi. Jis įpratęs viską daryti dėl savo partnerės, kad ji jaustųsi laiminga, o kitų jam nereikia. Išdavystę jis laiko didžiuliu nedėkingumu ir neteisybe. Jaučiui tik registruota santuoka yra nesunaikinama. O jei jis palaiko atvirus  ir laisvus santykius, jis mano, kad nėra saistomas įsipareigojimų.

 

Dvyniai

Prieštaringi Dvyniai lojalumą supranta savaip. Jie niekada neatleis išdavikui sutuoktiniui, bet gali padaryti išimtį sau. Gimusieji po šiuo žvaigždynu skirstomi į dvi kategorijas: vieni savo partneriui ištikimi visą gyvenimą, kiti mano, kad pora kelionių „į kairę“ – ne nuodėmė. Požiūris į ištikimybę priklauso nuo gimimo datos.

 

Vėžys

Vėžiui santuoka yra šventa sąjunga, net jei jūs tikrai norite meilės, o jūsų partneris nusipelno būti apgautas. Natūralu, kad jis netoleruos mylimo žmogaus išdavystės. Toks poelgis gali privesti  jį iki  šoko būsenos, iš kurios jis greitai neišeis.

 

Liūtas

Karališkasis Liūtas nesunkiai atleis išdavystę sau, tačiau to netoleruos iš partnerio. Jam netelpa į galvą, kaip partneris gali teikti pirmenybę kitam žmogui. Būdamas neištikimas Liūtui, sutuoktinis jį asmeniškai įžeidžia.

 

Mergelė

Mergelės žodžiais tariant, jie visada smerkia neištikimus vyrus ir žmonas, tačiau iš tikrųjų jie  ir patys neprieštarauja romanui. Tačiau jie savo partneriams to neatleis – suvalgys gyvus.

 

Svarstyklės

Vienas iš tų ženklų, kuriems nerūpi lengvas metimas. Meilės reikaluose Svarstyklės elgiasi taip profesionaliai, kad beveik niekada nepagaunamos. Jie turi retą bruožą – gali suprasti partnerį, kurį apgavo.

 

Skorpionas

Šio jausmingiausio ir seksualiausio ženklo atstovai skirstomi į dvi kategorijas: vieni yra patologiškai ištikimi savo partneriui, kiti eina ir “į dešinę ir į kairę”. Tačiau kad ir kaip elgtųsi Skorpionas, jo keisti kategoriškai nerekomenduojama. Jis niekada neatleis išdavystės, o kerštas gali būti pats sudėtingiausias.

 

Šaulys

Šauliai visada pasiruošę nuotykiams, o tai reiškia, kad meilės reikaluose jis yra tikras profesionalas. Ilgalaikiai ir rimti santykiai Šauliams yra labai reti. Jei jau spėjote šio ženklo atstovą įgyti kaip sutuoktinį, meilėje nereikėtų tikėtis iš jo atsidavimo. Atsakydamas jis nereikalaus ištikimybės.

 

Ožiaragis

Ar Ožiaragis bus ištikimas sutuoktinis, priklauso nuo to, kaip jis jaučiasi šeimoje. Jei santykiuose jam patogu ir gera, tai jis nežiūrės į šoną. Kai Ožiaragis kažkuo nepatenkintas, jis nesigėdija eiti „į kairę“, ieškodamas geresnio asmeninio gyvenimo. Tuo pačiu metu jis visiškai pasitiki partneriu ir žinia apie išdavystę jam būtų smūgis.

 

Vandenis

Vandenis svajonėse nori vaizduoti išdavystę. Ši romantiška prigimtis retai sugeba imtis kokių nors ryžtingų veiksmų. Tačiau sužinojęs apie mylimo žmogaus išdavystę, šio ženklo atstovas tuoj pat norės atkeršyti tokiu pat būdu.

 

Žuvys

Vangios ir ramios Žuvys lengvai eis į išdavystę, jei santykiuose joms kažkas netinka. Šio ženklo atstovai patys nesunkiai atleis partneriui už fizinę išdavystę, tačiau netoleruos būti išduodami dvasiškai.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą