Šį kartą horoskopas apie tai, kam sukurtas kiekvienas  Zodiako ženklas. Ar norite sužinoti, koks likimas jūsų laukia? Tada perskaitykite mūsų sąžiningiausią horoskopą pasaulyje!

Taip sužinosite, kur ieškoti savo vietos gyvenime. Juk neretai svajonės ir realybė smarkiai prasilenkia.

 

 

Ožiaragis

Ožiaragiai yra sutverti tam, kad nuolat tobulėtų ir galiausiai įgytų absoliučią galią. Ne dėl kitų, kaip kai kas norėtų (nerodysime pirštais, jog tai Liūtai ir Skorpionai), o dėl savęs. Tačiau norint suvokti šią tiesą, reikia gimti Ožiaragiu, kitaip nėra kaip. Arba suvokti, kad socialinis Ožiaragio vaidmuo yra pavyzdys visiems vaikinams. Suvokti, priimti ir būti sektinu pavyzdžiu. O jei tobulumo  ir nepasieks, tai bent jau taip nebus nepaprastai skausminga dėl beprasmiškai nugyventų metų.

 

Vandenis

O šio ženklo atstovai yra sutverti mokslams, todėl iš jų išeina nemažai  talentingų ir gabių mokslininkų, filosofų! Be to, vienas pagrindinio Vandenio tikslų yra suteikti žmonėms gėrį ir įkvėpti juos prasmingiems darbams. Atkreipkite dėmesį, kad tai įkvėpti, o ne daryti gera, daryti už kitus ir tokiu būdu užtikrinti jiems šviesesnę ateitį. Taigi, artimi santykiai su Vandeniu kiekvienam žada naują įdomią patirtį. Nuostabi patirtis, nebijokime šio žodžio. Kadangi idėja apie tai, kas tiksliai turėtų kelti žmonėms laimę, juoką ir džiaugsmą, Vandenis kartais būna labai savotiškas šiuo klausimu.

 

Žuvys

Žuvys sukurtos kentėti.  Aišku, ne dėl to, kad jiems yra blogai. Jie dažniausiai kenčia dėl meilės. Dėl jos jie gali kentėti beprotiškai ir įnirtingai, kad net gali plyšti širdis ir visi aplinkiniai tą matytų. Taigi, galima sakyti, kad Žuvys sukurtos meilei ir liūdesiui. O jų meilė ir liūdesys  kinematografiškai  atsispindi jų gražiose fantazijose. Realiame gyvenime tai reiškia, kad visi privalo mylėti Žuvis, tačiau jos niekam nėra skolingos. Todėl gali tyliai verkšlenti kietai sučiaupus lūpas.

 

Avinas

Avinas yra sukurtas veikti. Žaibiškai, greitai ir galingai. Prireikus, gali visus nušluoti viską savo kelyje. Galima sakyti, kad Avinas yra Visatos varomoji jėga, ir būtent jie verčia kitus suktis  ir imtis veiksmų. Kita vertus, Avinas visai nėra sutvertas viską apgalvoti prieš veikdamas. Todėl primygtinai patariame jiems likti šalia Ožiaragių ir, esant galimybei, vengti Vandenių. Ir tada viskas eis kaip sviestu patepta.

 

Jautis

Jautis yra skirtas būti tautos lyderiu. Taip, taip, tiesiog taip, paprastai ir žemiškai, be jokių aukštų ir skambių šūkių bei minčių apie tėvynės likimą. Klasikinė astrologija mums sako, kad tikrasis Jaučio tikslas  ir pašaukimas yra gyvenimo gerovės kūrimas, kad ne tik jis, bet ir kiti žmonės gerai gyventų.

 

Dvyniai

Dvyniai yra skirti tyrinėti pasaulius, kadangi jie mėgsta leistis į keliones. Dvyniai – vieni tų, kurie išmaišo kone visą pasaulį.  Dvyniai leidžiasi su malonumu  į keliones ir skrodžia jų erdves. Bet,  žinoma, niekas neklausia jų, ar jie pasirengę tarnauti mokslui ir tapti psichinės vivisekcijos objektu. Taigi, jei nenorite būti atviri, geriau nebendraukite su Dvyniais, nes šio ženklo atstovams nuoširdus ir atviras bendravimas – yra jų prigimties priedermė. Ir apskritai, jie yra tam sutverti.

 

Vėžys

Vėžiai yra sukurti kitiems. Tiksliau, kitus griežtai auklėti, mylėti, kad ir kas benutiktų. Ir, jei įmanoma, išgelbėti nuo įvairių ydų, tokių kaip tinginystė, neviltis, girtavimas, nešvanki kalba ir vaikščiojimas be kepurės žiemą. Taigi, jei nenorite būti išgelbėti, laikykitės atokiau nuo Vėžio. Tačiau jei Vėžys jus jau įsimylėjo, šansų nėra: prireikus, šio ženklo atstovas ištrauks jus iš požemio už pakarpos, pasodins prie stalo ir privers suvalgyti daugiau šaukštų košės  už mamą, tėtį, augintinį ir pasaulio taikai. Žodžiu, šio ženklo atstovo meilė artimui yra beribė.

 

Liūtas

Liūtai sukurti dėl pasaulinės šlovės ir neįtikėtinų ambicijų demonstravimo. Nėra čia ką daugiau rašyti, išskyrus tai, kad, žinoma, jog mes jiems visai nepavydime. Nė lašo.

 

Mergelė

Mergelės sukurtos  kitų kritikavimui, komentavimui ir pamokslavimui, nukreipiant juos, kaip atrodo šio ženklo atstovams, teisingu keliu. Nes tik Mergelės moka teisingai gyventi: jos yra etalonas, kaip joms atrodo, visame kame. Iš tikrųjų Mergelės, kas būdinga, beveik niekada neatitinka šio standarto, nes Mergelė nėra praktikė. Mergelė yra geniali teoretikė. Tačiau galite drąsiai tikėti šio ženklo atstovais: jei jos jums duos gyvenimiškų patarimų, nedelsdami vadovaukitės tuo, nes Mergelės niekada neklysta. Bent jos taip galvoja.

 

Svarstyklės

Svarstyklės sukurtos grožiui ir harmonijai. Tai reiškia, kad jos nori tai sukurti aplink save – tokia buvo Visatos idėja, kuri Svarstyklėms suteikė vidinį kamertoną, pagal kurį visi kiti turėtų derintis prie šio grožio sampratos. Tiesa, ta pati visata kažkodėl nuoširdžiai nelinkėjo visiems kitiems ženklams. Todėl Svarstyklės dabar labai kenčia nuo to, kad aplinkui daugelis to nesupranta.  Taigi, Svarstyklės grožį ir harmoniją kuria daugiausia sau, artimiesiems. Vis dėlto, jei jums to nepakanka, draugaukite su Svarstyklėmis. Šio ženklo atstovai yra malonūs, nuoširdūs ir ne godūs. Svarbiausia, dalis grožio atiteks jums.

 

Skorpionas

Skorpionai sukurti gundyti, suvilioti ir suklaidinti.  Jiems atsispirti gali nebent tik gelžbetoniniai Ožiaragiai, beveik šventi Vėžiai ir Mergelės, kurie viską supranta. Likusieji turėtų bent kartą gyvenime susisiekti su Skorpionu: šis ryšys, galima sakyti, būtinas, kaip vakcina. Tie, kurie neišvengs šio ženklo atstovo geluonies, kovos ir priešinsis, sustiprės ne tik kūnu, bet ir siela. Žinoma, jei išgyvens.

 

Šaulys

Šauliai sukurti tam, kad visi kiti ženklai, suvokdami savo tikrąjį likimą, vienas kito nenugalabytų.  Nes Šauliai, visų pirma, atstovauja Zodiako teismui – humaniškiausiam teismui pasaulyje. Jų teisingumo jausmas yra įgimtas ir pavyzdinis. Ir antra, Šauliai žino, kaip gyventi nuostabioje ir šviesioje ateityje. Ir kartais jie grįžta į mūsų nuobodžią dabartį tik dėl to, kad suburtų ištikimus pasekėjus ir nuvestų juos į šią ateitį, o kai kuriuos, prireikus, išspirtų.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą