Ne visiems užtenka drąsos ir jėgų pažvelgti į partnerio akis ir suprasti, kad meilė praėjo. Kažkas bando nepaisyti savo buvusio širdies draugo mėginimo žūt būt išlaikyti santykius: išjungia telefoną ir neatsako į žinutes socialiniuose tinkluose. Tuo tarpu kiti pradeda intymias atsisveikinimo scenas. Dar kiti – daro viską, kad liktų draugais po išsiskyrimo. Kaip ten bebūtų, bet kiekvienas Zodiako ženklo atstovas savaip reaguoja į praeities meilės jausmą.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Ko gero dauguma žino, kad Avinas yra tiesmukiškas, bet kartais ir taktiškas. Šio ženklo atstovas nesijaudins dėl jūsų vidinės būsenos, todėl gali atvirai pasakyti, kad nebemyli. Išsisukinėti ir ilgai galvoti, prieš priimant sprendimą, ne jo stiliui. Gimusieji po balandžio mėnesio žvaigždėmis linkę greitai ir ryžtingai nutraukti savo santykius. Nors kai kuriais atvejais Avinas ir nekalba apie savo išblukusius meilės jausmus, tačiau gali savo elgesiu pademonstruoti, kad meilė praėjo, pomidorai nudžiūvo ir jis turi toliau eiti savo gyvenimo keliu.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Įsimylėjęs Jautis tiesiog užverčia savo partnerį dovanomis ir dėmesiu. Bet jei pirmojo ir antrojo staiga gerokai sumažėja, pats laikas suklusti. Gal šio ženklo atstovas pavargo nuo jūsų palankumo ir širdies vaikymosi? Gal nusprendė atsipūsti, o gal tai yra buvusios meilės ženklas? Mat Jautis asmeniškai nekalba, kad jo jausmai praėjo. Šio ženklo atstovas stengsis pamažu nutolti nuo jūsų, nenorėdamas sukelti daug skausmo ir išsiskyrimo kančių. Paprastai Jautis užjaučia, kad taip atsitiko, tačiau savo ketinimų nekeičia.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Dvyniai yra labai nepastovūs ir nesėslūs. Jiems sunku susigyventi su vienu dalyku, todėl jausmų atvėsimas yra gana dažnas jų reiškinys. Dvynių aplinkoje visada yra daug įvairių žmonių, į kuriuos jie kreipia dėmesį. Tačiau daugiausiai rūpesčių tenka šio ženklo atstovo artimam žmogui – Dvyniai skambina jam su reikalu ar be jo, praleidžia savaitgalį kartu ir net vakarais randa laiko praleisti laiką kartu. Tačiau jei staiga ir be jokios priežasties birželio mėnesio ženklo atstovas nustojo rodyti iniciatyvą, skambinti kasdien ir vis dažniau užsimena, kad yra labai užsiėmęs, daug dirba, leidžia suprasti, kad meilė praėjo.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Vėžiai yra paslaptingos asmenybės ir patyrę paslapčių saugotojai. Tai yra pagrindinis šio ženklo pranašumas ir pagrindinis trūkumas. Jei Vėžys nustojo mylėti, jis greičiausiai to nepasakys net užuominomis. Kitaip tariant, jis leidžia viskam vykti tarsi savaime. Vėžio jausmų atšalimas pasireiškia nesąmoningai keičiant savo elgesį. Pavyzdžiui,  jei šis ženklas nebesijuokia iš jūsų pokštų, bando išvengti apkabinimų, nesiekia sukurti romantiškos aplinkos, vadinasi, santykiams galima padėti tašką.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Liūtas siekia patraukti visuomenės dėmesį ir trokšta kuo daugiau aplinkinių žvilgsnių. Tas pats ir su jo partneriu: jei jis rodo begalinį dėmesį  ir liaupsina Liūtą, šis negaili savo partneriui brangių dovanų ir demonstratyviai tai parodo, kad visi aplinkiniai pavydėtų. Kai jausmai praeina, šio  ženklo atstovas kad ir įteikia dovanų, bet jos būna gana kuklios. Liūtas net neketina slėpti, kad jo meilė praėjo. Tiesa, linkęs sudėlioti visus taškus ant „i“  tête-à-tête pokalbyje su savo partneriu, kur gana švelniai pasako, kad reikia nutraukti santykius. Kaip bebūtų keista, bet po išsiskyrimo šio ženklo atstovas stengsis palaikyti draugiškus santykius.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Mergelė sunkiai pripažįsta, kad jausmai išblėso. Šio ženklo atstovai neretai ilgai galvoja apie tai, abejoja, pasveria visus privalumus ir trūkumus ir vėl abejoja. Pasakyti tai partneriui ne mažiau sunku, nei prisipažinti sau. Todėl Mergelė sugalvoja pasiteisinimų, nenorėdama važiuoti į susitikimą arba kad nereikėtų praleisti bendro savaitgalio. Santykiai išnyksta lėtai ir skausmingai abiem partneriams, nes gana dažnai staiga nutrūksta abipusiai ryšiai tarp dar neseniai mylinčių širdžių.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Svarstyklės visą gyvenimą dvejoja ir gana sunkiai pasirenka partnerį. Be to, Svarstyklės dažnai negali suprasti, ar jų meilė tikrai jau išgaravo, ar tai tik laikinas jausmų atšalimas? Ar verta nutraukti santykius ar bandyti atgaivinti meilę? Ar man reikia pasikalbėti su partneriu, ar leisti jam pačiam atspėti? Dėl to Svarstyklės kankina save vidiniais prieštaravimais, kurie būna akivaizdūs ir kuriuos sunku nuslėpti. Kaip bebūtų keista, tačiau atvėsus jausmams, šio ženklo atstovai pradeda elgtis su partneriu dar dėmesingiau ir atidžiau, norėdami paslėpti savo neužtikrintumą.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Meilėje Skorpionai būna dosnūs, atsidavę ir rūpestingi. Tačiau nustoję mylėti, jie virsta šaltomis, svetimomis  ir net negailestingomis būtybėmis. Neįmanoma nepastebėti šio ženklo atstovų pokyčių, jiems nusprendus nutraukti santykius. Tačiau svarbus vienas įspėjimas: šio ženklo atstovai nemano, kad būtina pripažinti savo klaidas, todėl jie greičiausiai viską sutvarkys taip, kad dėl nesantaikos ar žlugusių santykių kaltę perkels ant savo partnerio pečių. Tai reiškia, kad Skorpionai nelinkę pripažinti, jog jausmai atvėso būtent dėl jų kaltės, nors to per daug ir neslepia.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Šaulys mėgsta dėmesį iš šalies, meilės nuotykius ir beprotiškas avantiūras. Kai meilė baigsis, jie apie tai partneriui gali pasakyti net su šypsenėle veide. Galbūt šio ženklo atstovai gali padaryti tai ir šiek tiek begėdiškai. Kaip ten bebūtų, bet jų tikslas nėra nuvilti savo partnerius dėl buvusių jausmų, o sąžiningai informuoti apie statuso pasikeitimą. Bet ir Šauliui nelieka be pėdsako išgyventi jausmai, nors jis ir stengiasi ties jais neužsiangažuoti. Jis laikosi principo: „Kas buvo, tas pražuvo“. Net jei išsiskyrimas Šauliui ir sukelia skausmą, jis netemps gumos, bet stengsis greitai išspręsti problemą.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Ožiaragiai siekia teisingumo ir meilės reikaluose. Kai šio ženklo atstovai būna įsimylėję, jie stengiasi praleisti kuo daugiau laiko su savo sielos draugu. O kai jausmai praeina, šio ženklo atstovas ima vis dažniau ir ilgiau užsibūti darbe, ieškoti pasiteisinimų, kodėl negali susitikti ir dažnai dėl to kaltina savo užimtumą. Iš tikrųjų tokia situacija gali susidaryti  ne dėl didelio darbo krūvio ar kitų dalykų. Taigi, jei reikalo esmė – išblukę jausmai,  vadinasi netrukus įvyks labai svarbus ir atsakingas pokalbis: Ožiaragis paaiškins savo elgesį, pasakys, kodėl taip atsitiko ir paprašys nutraukti santykius ramiai, gražiai ir be skandalų.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Vandeniai negaili savo sielos draugui romantiškų akimirkų: skaito poeziją, dovanoja dovanas,  dainuoja serenadas, pagamina ką nors gardaus ir panašiai. Paprastai šio ženklo atstovai sukuria kūrybišką aplinką partnerio džiaugsmui. Tačiau, jei romantiška atmosfera išblėsta, vadinasi, išblėso ir Vandenio jausmai. Tačiau šis Žemės stichijos ženklas stengiasi greitai nutraukti santykius ir judėti toliau. Jam nereikia sunkios naštos sunykusios meilės pavidalu. Kai kuriais atvejais Vandeniui pavyksta nutraukti santykius tik įsikišus teismams. Bet tai dažniausiai būna ilgai trukę santykiai ir reiškia tik partnerių „atsiskaitymą“.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Žuvys nemėgsta pripažinti, kad jų jausmai išblėso. Kartais šio ženklo atstovai ryžtasi rimtam pokalbiui, per kurį ir paaiškina, kad meilė praėjo bei sudeda visus taškus ant reikiamų raidžių. Tačiau dažniausiai kovo mėnesį gimęs ženklas netoleruoja kaltės jausmo ir todėl ilgą laiką siunčia atitinkamus signalus ir tuo pačiu įspėja apie artėjantį santykių nutraukimą. Jis stengiasi pamažu vengti bendravimo, iš lėto tolti, nenorėdamas sukelti partneriui skausmo ir kad išsiskyrimas nesuteiktų neišsipildžiusių lūkesčių kartėlio.

2 KOMENTARAI

 1. I’m very pleased to find this page. I want to to thank you for ones time just for this
  fantastic read!! I definitely savored every part of it and I have you book-marked
  to check out new information on your blog.

 2. Hi there, I found your web site via Google while searching
  for a comparable topic, your site got here up, it
  appears to be like good. I’ve bookmarked it in my google bookmarks.

  Hi there, just turned into aware of your weblog via Google, and found that it is truly informative.
  I’m going to be careful for brussels. I will be
  grateful when you continue this in future. A lot of people
  will probably be benefited from your writing. Cheers!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą