Taigi, pirmasis pasimatymas visų pirma yra susitikimas su savimi. Tai reiškia, kad pirmieji pasimatymai – tai dar ne santykiai su kitu žmogumi, o susidūrimas su savo vidiniais procesais: baimėmis, viltimis, kompleksais, šeimos scenarijais. Archyvo nuotrauka

Beveik kiekviena mergina svajoja sutikti savo princą,  kad jis pasipirštų ir ilgai gyventi su juo laimingai. Tačiau šiuolaikiniame pasaulyje ne viskas taip rožiškai, kaip norėtume, o kai kurios merginos metų metus laukia pasiūlymo, alindamos save klausimais, kada jis pagaliau žengs šį žingsnį?

 

Jei abejojate, kad jūsų mylimasis nori vesti, pagal šiuos žemiau pateiktus penkis ženklus suprasite, ar jis mato jus kaip savo žmoną:

Jis myli jus

Per daug akivaizdu? Bet taip yra! Jei vyras jus tikrai myli, jis norės su jumis praleisti visą gyvenimą. Tačiau nepainiokite meilės su įsimylėjimu, nes netrukus hormonai atslūgs ir su tokia santuoka toli nenueisite.

Jis imasi iniciatyvos santykiuose

Neretai vyrai per greitai prisitaiko prie bet kokių sąlygų. Jei draugaujate jau seniai, bet vis dar negyvenate kartu, tai blogas ženklas. Rimtų ketinimų turintis vyras padarys viską, kad kasdien būtumėte kartu ir norės pasirūpinti savo mylimąja.

Jis kalba su jumis apie ateitį

Bendrų kelionių planavimas, kalbėjimas apie bendrus vaikus, svajonės apie didelius pirkinius – visa tai rodo, kad vyras nusiteikęs ilgalaikiams santykiams ir neketina jūsų palikti be žiedo ant piršto.

Jam nereikia romano

Patikėkite, vyrams reikia suteikti galimybę mėgautis laisve. Kad ir kaip tai skambėtų, bet vyrai tai kompensuos santuokoje. Tačiau ieškokite tik to vyro, kuris aiškiai siekia rimtų santykių, o ne vienos nakties nuotykių ir  intrigų.

Jis supažindina jus su savo šeima ir draugais

Pažintis su tėvais yra svarbus žingsnis bet kuriam vyrui. Tai tikras ženklas, kad šio vyro ketinimai labai rimti. Vargu ar jis į namus atsives merginą, kuriai nejaučia meilės ir neturi didelių planų.  Dažnai vaikinai nenori į savo namus įsileisti merginų, dėl kurių nėra tikri. Jei jau pažįstate visus jo artimuosius, esate pažįstami su visais jo draugais – jis jus myli ir laiko savo gyvenimo palydove.

Visi šie ženklai leidžia suprasti, kad vyras yra rimtas ir netrukus padovanos jums taip trokštamą žiedą. Bet ką daryti, jei nesate tikra dėl savo mylimojo? Tuomet būtinai reikia žinoti, kaip suprasti, kad vyras nepasiruošęs santuokai. Kas trukdo vyrams tuoktis?

Neretai būna, kad, atrodo, vyras myli ir nori vesti, bet kažkodėl nepasiūlo to. Tiesą sakant, ne visi vyrai yra pasirengę tuoktis dėl daugelio priežasčių. Net jei jis ir jaučia jums jausmus, kai kurie veiksniai gali jam trukdyti.

Finansinė padėtis

Vyrams tai labai aktualus klausimas, nes iš prigimties jie yra uždirbantys ir nori būti tikri, kad turi pakankamai pinigų savo šeimai išlaikyti.

Baimė

Mes visi esame žmonės, todėl nepamirškite šio veiksnio. Galbūt jūsų mylimasis tiesiog bijo jums pasipiršti, nes bijo būti atstumtas? Jei įtariate šį variantą, turėtumėte užuominomis užsiminti, kad mielai priimtumėte tokį pasiūlymą.

Jis laukia tinkamos progos

Galbūt jis galvoja, kad tinkamas momentas dar neatėjo arba laukia ypatingos progos, kad galėtų jums padovanoti trokštamą žiedą.

Jei atmetate visas aukščiau pateiktas galimybes, tuomet turite žinoti, kaip suprasti, kad vyras vis dėlto nėra pasirengęs tuoktis.

Ne pati maloniausia baigtis, bet pasitaiko, kad po ilgų ir aistringų santykių vyras nenori logiško tęsinio. Merginai, kuri svajoja apie šeimą, tai turėtų būti rimtas ženklas, kad laikas nutraukti šiuos santykius.

Vyras nėra pasiruošęs santuokai, jei jis su jumis nekalba apie bendrą ateitį ir nekuria bendrų planų.

Vyras vengia kalbėti apie šeimą ir vaikus. Vyras bijo prisiimti atsakomybę už jūsų problemas.

Gali būti ir dar blogiau: vyras jūsų nemyli arba jis jau vedęs, o jūs – jo meilužė.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą