Mergina, supintais plaukais, vyrui atrodo rafinuotesnė ir subtilesnė, o tai traukia aplinkinių akis. Pynės tinka ne tik ilgaplaukėms merginoms - susipinti kasą gali ir vidutinio ilgio plaukus turinti mergina. Archyvo nuotrauka

Visos merginos be išimties nori būti įdomios ir patrauklios priešingai lyčiai, kelti susidomėjimą ir pritraukti dėmesį. Šukuosena yra vienas pirmųjų dalykų, į kurį vyrai atkreipia dėmesį žvelgdami į merginas. Todėl jos turi atitikti jų skonio nuostatas, norint susilaukti jų susidomėjimo.

 

  1. Plaukų pynė

Pirmoji mūsų sąraše yra moteriška, elegantiška, romantiška  ir niekada neišeinanti iš mados plaukų pynė. Mergina, supintais plaukais, vyrui atrodo rafinuotesnė ir subtilesnė, o tai traukia aplinkinių akis. Pynės tinka ne tik ilgaplaukėms merginoms – susipinti kasą gali ir  vidutinio ilgio plaukus turinti mergina.

  1. Palaidos garbanos

Lengvos, erdvios ir romantiškos garbanos – nepriekaištinga šukuosena, kurią mėgsta šiuolaikiniai vyrai. Ši šukuosena suteikia plaukams reikiamos apimties, todėl jie tampa vizualiai tankūs ir gerai prižiūrimi.

  1. Aukštai surišta plaukų uodega

Patogi ir praktiška šukuosena, tinkanti bet kokiam renginiui ir prikaustanti visų aplinkinių vyrų dėmesį – stilinga aukštai surišta plakų uodega. Ši paprasta ir lengva šukuosena puikiai atrodo merginoms, turinčioms ilgus, tiesius ir gerai prižiūrimus plaukus.

  1. Asimetrinis plaukų stilius

Vakaro renginiui šiuolaikinės merginos gali nedvejodamos rinktis asimetrinį plaukų stilių, kuris  padės pabrėžti jūsų individualumą, žavesį ir seksualumą. Asimetrinis plaukų stilius patinka net įnoringiausiems vyrams.

  1. Banguoti ilgi plaukai

Natūralesniam efektui pasiekti puikiai tiks banguotų plaukų šukuosena, kuri suteikia plaukams ypatingo vešlumo, o taip pat plaukus vizualiai paverčia storesniais ir išpuoselėtais. Vyrai gali neatplėšti akių nuo merginos su madinga banguotų plaukų šukuosena.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą