Rimtas vyras pirmiausiai rodo dėmesį, merginasi ir netempia iš karto į lovą

Sąžiningumas ir atvirumas yra svarbūs bet kokių sveikų santykių sudedamoji dalis. Jei mergina ar moteris užduoda klausimą, vyras tiesiog privalo sąžiningai į jį atsakyti. Kitas dalykas – kai kurių klausimų geriau iš viso neužduoti. Priežastys dvi: arba nėra tinkamo atsakymo į juos, arba jums tai nepatiks iš anksto. O vyras atsiduria aklavietėje: pasakysi tiesą – įsižeis, atvirai meluos – taip pat įžeis. Todėl nedarykite to, mielos panelės ir ponios. Neužduokite klausimų, į kuriuos nenorite girdėti jums nepalankių atsakymų. Mes net specialiai išvardinsime jums dabar šiuos klausimus, kad jūs sąmoningai neapsunkintumėte savo gyvenimo.

 

1.Kaip praėjo tavo diena?

Ar manote, kad jei jis būtų ką nors įdomaus nuveikęs darbe ar apskritai tą dieną kas nors įvykę tokio, nepasakytų jums be užuominos?  Kažin. Todėl  šį klausimą pasiruoškite išgirsti atsakymą „gerai“ arba išsamią ataskaitą apie atliktą darbą. Ar jums to reikia?

2.Kaip aš atrodau?

Čia svarbus ne tik pats klausimas, bet ir jo pateikimo stilius. Tačiau ką vyras gali suprasti apie stilių, grožį ir kosmetikos priemones iš esmės? Taigi, būkite pasiruošusios standartiniam atsakymui „gerai“ arba „nuostabiai“.

3.Kur buvai?

Paprastai šis klausimas užduodamas, kai iš tikrųjų nenorite žinoti apie tai tiesos. Taip, ir pats klausimo suformulavimas iškart nukreipia vyrą į tolimą praeitį, kai paauglystėje jis buvo priverstas teisintis motinai, kad vėlai grįžo namo.

  1. Tu mane klausai?

Deja, bet daugeliui vyrų atsirado unikalus sugebėjimas apsimesti, kad jie tikrai klauso moterų nieko negirdėdami ir nesuvokdami. Tinkamose vietose pritaria galvos linktelėjimu, tačiau nežino, ką pasakyti.

5.Ar ta suknelė mane storina?

Jūs nenorite girdėti tiesos? Tiesiog nenorite. Niekada. Tai kodėl užduodate klausimą, kuris privers jūsų partnerį išsisukinėti ir meluoti.

6.Apie ką tu galvoji?

Žinote, vyrai kartais pagalvoja apie tokias nesąmones, kad net šiek tiek nejauku tai ir pripažinti. Nieko nepadoraus ar pavojingo – tiesiog vyrų galvose neretai kyla visokių keistų ir paradoksalių situacijų, reikalaujančių visapusiško apmąstymo.

7.Ar aš tau trukdau?

Ypač, kai klausiama tada, kai jis aistringai apie kažką kalba su draugais ir kolegomis. Gal vis dėlto vertėtų palikti jam asmeninę erdvę? Vis tiek išmanusis telefonas visada yra su jumis, internetas taip pat yra, o vyrui tiesiog fiziškai naudinga kalbėtis su kitais žmonėmis kad ir abstrakčiomis temomis.

8.Ar tu tai sakai visoms moterims?

Klausimas, nurodantis vienintelį teisingą atsakymą: „Ne, brangioji, tik tau“. Bet kodėl moterims kyla toks klausimas? Prašosi banalių komplimentų?

9.Ar sąžiningai kalbi?

Vėlgi, retorinis klausimas. Tai nereiškia jokio kito atsakymo, išskyrus „žinoma“ arba „suprantama“.

10.Kiek moterų turėjai iki manęs?

Ar tikrai norite tai sužinoti? Rimtai? Ar turite mažai priežasčių nerimauti ir jaudintis? Žinoma, jis turėjo keletą moterų. Dabar, žinoma, jos buvusios. Bet kodėl reikia žinoti tikslų jų skaičių?

11.Ar žinai, kokia diena artėja?

Vyrai beveik niekada neprisimena įsimintinų datų. Todėl nepamirškite iš anksto jam priminti ne tik savo pažinties, vedybų, bet ir artėjančią gimimo dieną.

12.Ar nieko nepastebi?

Ir vyras ima kaip pašėlęs bandyti suprasti, kas pasikeitė jumyse: nauji drabužiai, šukuosena, makiažas ar dar ką nors. Paprastai jis neatspėja.

13.Ar tu mane myli?

Bet tai galbūt vienintelis klausimas, kurį kartais verta užduoti, nors į jį atsakyti yra gana sunku. Bet leiskite jam dar kartą pagalvoti apie savo jausmus, o ne laikyti situaciją savaime suprantamu dalyku.

Kaip matote, diskusijų temų nėra tiek daug. Tiesiog pabandykite kiekvieną kartą, prieš užduodant kurį nors klausimą, pagalvoti – ar norite sužinoti tikrąjį atsakymą į jį.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą