Taigi, mokykloje sutikote tikrai šaunų vyruką. Iškilo problema? Jūs negalite praleisti laiko su juo? Bet jei atsižvelgsite į šiuos mūsų patarimus, jūs galėsite tai padaryti!

Paprašykite jo padėti, jei jis gerai išmano matematiką

Žinia, visada kažkur yra tinkama vieta ir laikas. Ir visada yra netinkamas laikas ir vieta. Patogiausia bendrauti su patinkančiu vaikinu klasėje ar koridoriuje per pertraukas, prie rūbinės, valgykloje ir panašiai.

Prieš anglų kalbos pamoką. Tada judu galite aptarti nuostabių rašytojų – Johno Steinbecko ir Markas Twaino knygas. Labai pravartu būtų prieš pamoką pakalbėti apie šias knygas su jums patinkančiu vaikinu. Nesvarbu, jam tos knygos patinka ar nelabai. Jei jis į knygą pažvelgs kitomis akimis, tuomet galite su juo šiek tiek ir padiskutuoti. Arba jei tektų rašyti esė ar trumpą istoriją, paklauskite jo, ar jis norėtų prisijungti prie jūsų. Jei jis atsisakytų, atsakykite jam mirktelėjusi: „Ar tikrai? Nes žinau daug apie šiuos kūrinius ir tau labai pasiseks, jei rašysi su manimi kartu“. Jei jis vis tiek pasakytų „ne“, susiraskite kurį nors kitą vaikiną. Bus tik į naudą, nes patinkantis vaikinas pamatęs, kad rašote esė su kitu vaikinu, gali imti pavydėti.

Po keliolikos minučių prasidės matematikos pamoka. Nesvarbu, kad jums  ir nepatinka trupmenos, ar lygtys, pavyzdžiui, Y = mx + b. Matematikos klasė yra dar viena vieta, kur galite praleisti laiką su jums patinkančiu vaikinu. Pakvieskite jį kartu atlikti namų darbus, kad išvengtumėte galimų mokymosi problemų. Arba paprašykite jo padėti, jei jis gerai išmano matematiką. O jei priešingai – pasakykite jam: „Gal ko nors nesupratai, spręsdamas uždavinius. Galiu padėti“. Jis būtinai įvertins jūsų norą padėti jam.

Po to istorijos pamoka. Tai dar viena klasė, kurioje galite pasiūlyti jums patinkančiam vaikinui parašyti rašinį apie pilietinį karą. Taip pat galite aptarti temą, kurią šiuo metu mokotės. Pavyzdžiui, apie pasaulio prezidentus. Jūs netgi galite šiek tiek ginčytis dėl to, kuris prezidentas buvo blogiausias istorijoje.

 

Pakvieskite jį žaisti krepšinį arba nubėgti porą ratų su kitais

Gamtos mokslai. Tai puiki pamoka pasiimti jums patinkantį vaikiną kaip laboratorijos partnerį. Jei jūsų mokytojas suporuotų jus abu, apskritai būtų nuostabu! Baigę eksperimentą, galite šiek tiek ir pasikalbėti. Jei nepasodintų kartu, pasikalbėkite su juo po pamokos. Po to pasakykite kažką panašaus: „Galbūt kitą kartą mes atliksime eksperimentą kartu“. Bus įdomiau, jei atsirastų lenktyniavimo galimybė. Pabandykite greitai įvardinti pagrindinius žmogaus kūno kaulus ar periodinės lentelės elementus. Tai padės jums lengviau atsiminti medžiagą.

Sporto salė. Nesvarbu, aktyviai sportuojate ar ne, bet dabar pats laikas priversti patinkantį vaikiną  paprakaituoti. Pakvieskite jį žaisti krepšinį arba nubėgti porą ratų su kitais. Būkite su juo komanda, kai klasė žaidžia futbolą, arba lenktyniaukite su juo bėgant.

Valgykla. Tai nėra klasė, bet vis tiek gera vieta, kur galite su juo pasikalbėti. Per pietus pabandykite prie jo prisėsti ir pasikalbėti aktualiais ir įdomiais klausimais. Pavyzdžiui, apie matytus filmus, knygas, TV laidas ar šeimą.  Pravartu žinoti, kad vaikinai nėra suinteresuoti klausytis pasakojimo apie kivirčus su merginomis. Jei nebūtų galimybių prisėsti prie jo, tada tiesiog praeikite pro jo stalą ir nusišypsokite.

 

Flirtas turi būti malonus, o ne įkyrus ir suvaidintas

Koridorius. Tai dar viena vieta ne klasėje. Bet kai jūs pereinate iš klasės į klasę, yra  bene tinkamiausias laikas trumpiems pokalbiams. Pamačius jį, pasisveikinkite su juo ir nusišypsokite. Jei norite su juo pasikalbėti šiek tiek ilgiau, paklauskite jo ko nors. Pavyzdžiui: „Sveiki, ką mums uždavė matematikai?“. Arba: „Ar šiandien bus anglų kalbos kontrolinis darbas?“

 

Tačiau, jei sėdėtumėte klasėje greta ar visai netoli patinkančio vaikino, įsitikinkite, kad kvepiate ir alsuojate gaivumu ir šviežumu. Todėl nepamirškite ne tik dažnai išsimaudyti po dušu, išsiplauti plaukus, bet ir naudoti dezodorantą. Galite naudoti ir kvepalus, turinčius lengvą citrinos ar vanilės kvapą. Kad  patinkantis vaikinas, praeidamas pro jus, kai kalbėsitės su kuo nors, meiliai nusišypsotų. O jūs, perbraukdama pirštais per plaukus, pažiūrėkite į jį ir taip pat meiliai nusišypsokite.

O pamačius, kad jūsų svajonių vaikinas klasėje praeina pro šalį, numeskite pieštuką. Jei jis to nepastebėtų, pasakykite: „Ar galėtum pakelti mano pieštuką?“. Ir meiliai nusišypsokite. Jis tikrai turėtų tai padaryti.

Nepamirškite, kad flirtas turėtų būti malonus, o ne įkyrus ir suvaidintas. Bet jei ir tai nepadeda, nesijaudinkite! Nes be jokios abejonės yra dar daug puikių kitų vaikinų mokykloje!

 

 

3 KOMENTARAI

 1. Its like you read my mind! You appear to understand so much about this, such as you wrote the e-book
  in it or something. I believe that you simply can do with some % to pressure the message house a
  bit, however other than that, that is wonderful blog. A fantastic read.
  I’ll definitely be back.

 2. Simply want to say your article is as surprising. The
  clearness for your post is simply cool and i can suppose you’re a professional in this subject.
  Fine together with your permission let me to seize your RSS feed
  to stay up to date with approaching post. Thanks one million and please carry on the gratifying work.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą