Iki Naujųjų metų liko visai nedaug, vadinasi, laikas pagalvoti, kaip atšvęsti artėjančią šventę. Visiems Zodiako ženklų atstovams patarimus davė tarologė ir parapsichologė Galina Yanko.

 

Avinas

Šio ženklo atstovams Tigro metus geriau sutikti ramioje namų aplinkoje. Pasigaminkite patiekalų,  įjunkite „mėlynąją šviesą“, pastatykite žvakes ir mėgaukitės švente su savo širdies žmogumi ar artimais pažįstamais. Galite su mylimuoju  net išvykti į kitą šalį, kad niekas netyčia nesugadintų jūsų idilės. Kad 2024-ieji atneštų jums sėkmės, parodykite pagarbą Tigrui: nevilkėkite raudonų drabužių, kitaip jis jus suvoks kaip grobį.

 

Jautis

Ruošdamiesi triukšmingam vakarėliui į linksmybes įtraukite ir savo draugus. Tuo pačiu pademonstruokite savo vaizduotės galimybes ir paskatinkite juos prisidėti prie to humoro. Bet kokiu atveju teigiamas požiūris išliks iki ryto. Nepamirškite ir įvaizdžio: šventę patariama švęsti apsirengus natūraliais audiniais: lino, šilko, medvilnės. Svarbiausia neerzinti Tigro, pasipuošus ryškiaspalviais ar blizgančiais drabužiais.

 

Dvyniai

Naujuosius metus  šio ženklo atstovams žvaigždės pataria švęsti lauke. Tai gali būti ir sodo namelis ar kurortai, svarbiausia, kad ten nebūtų per daug žmonių. Su kuo būtent švęsti, nelabai ir svarbu. Naujųjų metų išvakarėse Dvyniai turėtų dėvėti originalią šviesiai mėlynos arba sodrios mėlynos spalvos aprangą, kad sustiprintų teigiamą energiją.

 

Vėžys

Vėžiai Tigro palaikymu džiaugsis visus metus, jei Naujųjų metų išvakarėse pavyks jį užkariauti. Kad viskas vyktų gerai, pasirūpinkite tinkamu skanėstu. Tigras yra mėsėdis gyvūnas, jis išskirtinai vertina mėsos skanėstus, todėl ant jūsų naujametinio stalo  turėtų netrūkti  mėsos patiekalų. Nors gali būti ant stalo ir jūros gėrybių. Bet ne per daug. Švęskite šventę siaurame šeimos rate arba su artimais draugais.

 

Liūtas

Liūtai yra Tigro giminaičiai, todėl ateinančiais metais jiems labai seksis. Norėdami įsitvirtinti savo pozicijoje nuo pirmųjų 2024 metų dienų, turite švęsti vintažiniu stiliumi ir pasirinkti  tam tinkamą aprangą. Ateinančių metų simbolis bus įvertintas, jei jūsų namų šventinės dekoracijos bus prisotintos praeities dvasia.  Tai reikia, kad turėtumėte papuošti eglutę prosenelės žaisliukais, vatos gumulėliais ir blizgančiu „lietumi“.

 

Mergelė

Naujiesiems metams Mergelėms teks daug išleisti. Kadangi Naujųjų metų sutikimą labai rekomenduojama praleisti brangiausiame ir stilingiausiame restorane. Kuo daugiau šio ženklo atstovų praleis šventinę naktį restoranuose, tuo turtingesni jiems bus 2024-ieji metai.

 

Svarstyklės

Geriausia vieta šio ženklo atstovams sutikti Naujuosius metus – terasoje su vitražais. Didelės erdvės šviesa ir iliuzija atneš malonių pokyčių. Rinkitės išskirtinai mėlynų atspalvių aprangą, o aksesuarus – iš stiklo  ir Svarowskio kristalų.

 

Skorpionas

Šio ženklo atstovams labai tiks triukšmingos linksmybės su fejerverkais. Ant stalo, žinoma, turėtų būti šampanas, paparčio lapų salotos ir užkandžiai su mėsa. Nepamirškite ir citrusinių vaisių: jų kvapas pritrauks sėkmę. Mėlynojo vandens tigro metus reikėtų švęsti apsirengus juodai balta apranga su auksiniais papuošalais.

 

Šaulys

Nenustygstantys vietoje šio ženklo atstovai turėtų šiek tiek sumažinti savo užsidegimą ir švęsti  ramioje ir tykioje atmosferoje, nes Tigras gali jus suvokti kaip medžiotojus ir supykti. Aprangą taip pat geriau rinktis kuklią, neutralių atspalvių: chaki, alyvuogių, rudos, smėlio spalvos.

 

Ožiaragis

Ožiaragiams šiemet rekomenduojama švęsti kartu su vyresniąja karta. Apsirenkite puošniai, šventiškai ir aplankykite savo antrosios pusės tėvus arba, jei dar nesusituokę, artimus giminaičius. Jei norite pritraukti sėkmės Tigro metais, Naujųjų metų išvakarėse, eidami į svečius, pasiimkite suvenyrų su metų simboliu. Tigras  būtinai įvertins šias jūsų pastangas.

 

Vandenis

Vandenis Naujųjų metų išvakarėse gali turėti daug triukšmingų pramogų. Šventę galite švęsti restorane, vakarėlyje su draugais. Kuo aukštesnio lygio aplinkoje švęsite, tuo sėkmingesni bus 2024 metai. Norėdami pamaloninti Tigrą, per Naujuosius metus užsidėkite ką nors mėlyno.

 

Žuvys

Naujuosius metus Žuvys turėtų praleisti namuose jaukioje atmosferoje. Dekoruokite interjerą medžio ir odos gaminiais, kad pasisektų ištisus metus. Tačiau pasipuošti reikia net ir švenčiant namuose. Todėl išsitraukite iš spintos ne tik savo labiausiai mėgstamus ištaigingus drabužius, bet ir papuošalus. Krištolo indai, auksas, brangakmeniai simbolizuoja, kad ateinantys metai jums bus sėkmingi.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą