Ne veltui sakoma: žmogiška klysti, bet neleistina toje klaidoje pasilikti. Taigi, visi mes darome klaidų – toks yra gyvenimo dėsnis, be kurio niekur. Bet kai žmogus nuolat trypčioja vietoje,  užšokdamas ant to paties grėblio, kyla klausimas: kas yra ir kodėl? Be to, ko gero ne visi žino, kad kiekvieno Zodiako ženklo gyvenime būdingos klaidos, kurios daromos tarsi pagal seniai išmoktą scenarijų.

Astrologijoje to priežastis – žvaigždynas, kurio globojami mes esame. Mat kiekvienas Zodiako ženklas turi savo standartinį klaidų rinkinį, dėl kurio sunku gyventi pilnavertį gyvenimą.  Todėl jūsų dėmesiui patarimai – kokią gyvenimo pamoką turite išmokti, norint nustoti lipti ant to paties grėblio.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Bene labiausiai paplitusi Avinų klaida – jų perteklinis veržlumas ir nesugebėjimas atsižvelgti į kitų nuomonę. Mat Avinas įsitikinęs, kad jis žino geriau, nei kiti. Bet iš tikrųjų tai atrodo gana liūdnas vaizdas. Žinoma, Avinas nieko prieš apmąstyti savo veiksmus, bet tik tada, kai jau priskaldo malkų ir praranda visas galimybes ištaisyti savo nevykusią klaidą ar poelgį.

Apskritai šio ženklo atstovai yra tokie žmonės, kuriems klaidos gali būti ir esminių gyvenimo pokyčių priežastis. Todėl jie  per daug ir neišgyvena dėl savo elgesio ar padarytų klaidų. Galų gale beveik kiekvienas šio ženklo atstovas turi atsargoje legendą, kaip jis netyčia atsidūrė netinkamoje vietoje, pateko į aklavietę, bet vis tiek pasirinko kelią, kuris ir atvedė jį prie gerų dalykų.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Jaučio ženklo atstovai klysta retai, bet taikliai ir dažniausiai  dėl kitų žmonių. Reikalas tas, kad jie tiki žmonėmis ir galvoja apie juos geriau, nei yra verti. Tačiau čia yra ir pliusas – Jautis tikrai žino, kaip mokytis iš savo klaidų. Todėl šio ženklo atstovams prašovimai pro šalį  dažniausiai būna kaip savotiškas grūdinimasis: kuo greičiau nudegsi nagus, tuo mažiau  po to bus problemų.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Tipiška ir ko gero pagrindinė Dvynių gyvenimo klaida slypi jų nenuoseklume. Ar dažnai tenka sutikti Dvynius, prisimenančius praeitį ir apgailestaujančius dėl praleistų galimybių, nutrūkusių ryšių, pasakytų žodžių. Laikydami galvose tiek informacijos, jie patys dažnai būna sumišę. Ir jei prie to pridėsime jų tendenciją  kartais painioti fantazijas su realiu gyvenimu, iš karto tampa aišku, kodėl Dvyniai nuolat būna panirę į sumaištį. Nepaisant to, astrologai pripažino, kad tipiškos Dvynių klaidos dažnai jiems, kaip nuo žąsies vanduo. Ir  šio ženklo atstovai ne blogiau tai žino. Jie guodžiasi, ramina save, žaviai šypsosi ir eina toliau. Na, o ko nusiminti, jei jų charakteris toks?..

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Vėžiai per daug galvoja apie kitus, stengiasi jiems įtikti, o tai galiausiai  ir lemia jų kartais nedovanotinas gyvenimo klaidas. Šio ženklo atstovus galima vadinti vos ne tobulais globėjais. Meilė  kitiems – begalinė. rūpinimasis – visa širdimi, pagalba – nesavanaudiška. Ir dažniau nei bet kurie kiti Zodiako ženklai, neretai lieka be nieko. Astrologai pataria šio žvaigždyno atstovams daugiau sutelkti savo mintis ir jėgas į save, jei nori daugiau pasiekti. Nes ne taip ir retai į Vėžio gerumą ir  nesavanaudišką pagalbą žmonėms, kai kurie paprasčiausiai nusišluosto  į juos savo nešvarias kojas.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Gyvenime Liūtai  pirmiausiai daro klaidų dėl savo nepamatuotų ambicijų, užmojų ir  užsiangažavimo ties savimi.  Nors patys yra įsitikinę, kad karališkasis asmuo niekada neklysta. Todėl beprasmiška būtų šio ženklo atstovams ir nurodyti jų klaidas, nes niekada nepripažintų jų. Arba tik iš dalies. Žodžiu, tarp kitų Zodiako ženklų – nėra kito tokio, kaip šio ženklo atstovai.  Liūtas žino, kad mylėti save nėra draudžiama, bet daug geriau, jei jį mylės kiti ir tuo pačiu pakels save į aukštumas ir savo egoizmą. Nepaisant to, Liūtas žino, kad kritika kartais praverčia.  Šio ženklo atstovo prašovimai pro šalį dažniausiai krenta į akis, todėl kuo beužsiimtų tipiškas Liūtas, traukia žvilgsnį ir atkreipia dėmesį. Kaip bebūtų keista, bet šio ženklo atstovo klaidos neretai  būna naudingos kitiems, nes iš jų galima daug ko išmokti. Nes Liūto vis tiek niekada nepajėgsite pakeisti.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Jei Mergelė „nušienauja“ į lankas, tada, anot jos, dažniausiai būna kalti aplinkiniai.  Todėl su tokiais žmonėmis geriau turėti  kuo mažiau reikalų. Bet yra ir kita nuomonė: Mergelė gali klysti kalbėdama apie kitus žmones, kadangi paprastai būna labai geros nuomonės apie save ir keliamų reikalavimų kitiems. Nepaisant to, šio ženklo atstovai nelaiko žmonių  nei labai gerais, nei kvailais. Kartais net priešingai –  labai gerais ir protingais – kai ko nors prireikia iš tų žmonių. Mergelės ženklo žmonių prašovimai būna naudingi (deja, bet ne patiems šio ženklo atstovams, o jų priešams) arba lengvai ištaisomi.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Svarstyklės yra  bene labiausiai nenusakomas Zodiako ženklas, todėl dažnai kyla problemų. Neapibrėžtumas ir abejonės verčia šio ženklo atstovus per ilgai dvejoti, o tai lemia praleistas galimybes. Dažniau nei kiti, Svarstyklės pasirenka kelią, suteikiantis galimybę jiems išlikti komforto zonoje. Astrologai rekomenduoja  bent retkarčiais paaukoti savo dvasinę harmoniją ir eiti nenumatytu  ir nežinomu keliu.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Klaidos Skorpionų gyvenime – nedažnos.  Bet reikalo esmė ta, kad šio ženklo atstovai  žiūri pro pirštus į paprastus sprendimus ir įtariai elgiasi su tais, kurie, jų manymu, gali pakišti jiems koją ir priversti padaryti klaidą. Seniai žinoma, kas išradinga ir genialu yra paprasta, tačiau įtikinti Skorpioną – beprasmiškas reikalas. Mat jiems reikia prisikasti  prie bet kurio dalyko pradžios,  ištakų ir tik įsitikinę jo perspektyvumu ir sėkmingumu, toliau skinasi kelią toli į priekį. Be to, šio ženklo atstovai linkę pažvelgti į tą reikalą ir kitu kampu, todėl ilgų „kasinėjimų“ metu įgyta patirtis labai praverčia Skorpionams, nes jų klaidos būna nereikšmingos. Ir juo labiau – nebūna lemtingos.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Tipiška Šaulio klaida yra jo griežtumas. Šio Zodiako ženklo atstovai mieliau renkasi, o tik paskui galvoja, kas sukelia painiavą tarp kitų. Tiesiog Šaulys skuba  kuo daugiau paimti iš gyvenimo. Jei galėtų, tai viską. Todėl gimusieji po šiuo Zodiako ženklu, neturi laiko sustoti ir tinkamai pagalvoti apie viską. Jei kartais ir susimąsto, tai nebent pakeliui. Negalima atmesti ir to, kad šio ženklo atstovai pasižymi puikia intuicija, todėl jie klysta gana retai ir daugiausia tose gyvenimo srityse, kurios jiems neturi ypatingos reikšmės.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Bene didžiausia Ožiaragio klaida – noras visus kontroliuoti. Jei apžiotų – tai ir visą pasaulį. Šio ženklo atstovai, stengdamiesi atsižvelgti į viską, neretai praleidžia ką nors… svarbaus.  Todėl astrologai pataria jiems elgtis ne perdėtai atsargiai ir apdairiai, o dažniau pasikliauti savo intuicija. Tada rezultatai bus daug geresni. Bet kaip sakoma,  prigimčiai nepasipriešinsi: Ožiaragiams patinka pats informacijos rinkimas, analizuojant dabartinius procesus, pasveriant visus privalumus ir trūkumus bei priimant galutinį sprendimą.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Vienų Vandenių tipiškos klaidos – priimti skubotus sprendimus. Jiems svarbiausia padaryti, o po to kas bus, tas bus.  Kitų Vandenių neatsakingumas ar pernelyg didelis pasitikėjimas savimi neretai jiems patiems pakiša koją ir jie suklumpa, galima sakyti, lygioje vietoje. Jie lengvai eina tuo keliu, negalvodami apie pasekmes. Todėl astrologai primygtinai rekomenduoja šio ženklo atstovams priimti norimą už tikrovę, nustoti vartoti tai, ko jie nori ir nevertinti visų žmonių pagal save.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20) 

Trumpai tariant, šio ženklo atstovai neturi tipiškų klaidų, greičiau tik nedidelių trūkumų. Žuvų pasaulyje yra daugybė alternatyvių dalykų, todėl pasirinkę bet kurį jų, dažniausiai nesuklysta ir netrukus paaiškėja, kad tikrai pasielgė teisingai. Astrologų tvirtinimu, šių žmonių intuicija yra neklystanti. Žuvys žino  ko nori ir dažniau nei kiti priima sprendimą nepaisyti sveiko proto dėl akimirksnio nepaaiškinamos  ar nesuprantamos situacijos. Nuostabiausia yra tai, kad Žuvys beveik visada pasiekia teisingą rezultatą.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą