Ekstrasensė Tatjana Larina

Problemos ir nesėkmės apsunkina mūsų gyvenimą. Kai kurie net nemato prošvaisčių. Visos bėdos kyla, priklausomai nuo energijos lygio. Žinodami jų atsiradimo priežastis, galite lengvai atsikratyti nesėkmių  juodojo periodo.

 

Kai žmogų apima nusivylimas, jį pradeda persekioti beviltiškumo, niokojimo jausmas

Gyvuoja nuomonė, kad jei tau nesiseka vienur, tai būtinai pasiseka kur nors kitur. Tačiau įkyrus optimizmas kasdien tampa vis retesnis. Daugumai žmonių viena nesėkmė keičia kitą. Tai tiesiogiai susiję su energija: panašūs dalykai pritraukia panašius. Žmogus, nestokojantis neigiamos energijos, traukia nelaimes ir atvirkščiai. Todėl reikia pradėti nuo savęs keisti gyvenimą į gerąją pusę.

„Šis reiškinys domina ezoterikus, psichologus ir filosofus. Ir jie išskyrė pagrindinius žmonių nesėkmės požymius. Be to, šios apraiškos suaktyvina nesėkmės mechanizmus ir prisideda prie juodojo periodo atsiradimo. Todėl pirmiausiai turėtų būti pašalinti šie simptomai“, – tvirtina žinoma ekstrasensė, 15-ojo sezono „Ekstrasensų mūšis“ antros vietos laimėtoja Tatjana Larina.

Anot jos, kai žmogų apima nusivylimas, jį pradeda persekioti beviltiškumo, niokojimo jausmas, nesugebėjimas pakeisti savo gyvenimo. O tikėjimo praradimas lemia jų galimybių ir tikslų nepasiekiamumą bei savo jėgų pervertinimą.

Tuo tarpu agresyviai nusiteikęs žmogus ar besijaučiantis nesaugus, taip pat linkęs į nesėkmes, siekia išleisti garą  ant kitų žmonių arba apsiginti nuo kitų žmonių bėdų.

Nuolatinės nesėkmės gali lydėti žmogų ne tik dėl žemos savivertės, nuošalumo ir pavydo, bet ir vienatvės bei pasipiktinimo ant viso pasaulio. Tokiais atvejais paprastai žmogus kaltina kitus dėl savo pačių bėdų.

Gyvenimo džiaugsmo praradimas reiškia naujų teigiamų pokyčių nebuvimą. Net džiaugsmo akimirkomis žmogus galvoja apie galimą nesėkmę ir jaučia tuštumą.

„Mūsų nesėkmės priežastis yra energetiniai veiksniai. Visas pasaulis apipintas energijos srautais ir mes esame jame svečiai, kurie turi išmokti gyventi pagal Visatos dėsnius. Gyvenimo mokykla yra susijusi su išorinių veiksnių suvokimu ir dvasiniu augimu. Žmogus, kuris atsisako savo likimo ir nenori mokytis, akivaizdžiai pasmerktas nesėkmėms“, – tvirtina ekstrasensė Tatjana Larina.

 

Gyvenimas nepagerės, jei žmogus nežengs tobulėjimo keliu

Anot jos, turime išmokti gyventi harmonijoje, bendradarbiaujant, teikiant savitarpio pagalbą, vengiant konflikto, godumo, pykčio savyje. Tik tada galima atsikratyti nesėkmių ir nemalonumų. Be to, nesėkmės priežastis dažnai būna klaidingas požiūris, nuomonės, prioritetai ir norai, nesuderinti su pasauliu energijos lygiu. Nelaimingumas dažniausiai persekioja tuos žmones, kurie priešinasi Visatos dėsniams ir taisyklėms. Žmogus, nepastebėjęs savo klaidų arba žiūrintis į jas pro pirštus, vėliau už jas sumoka kelis kartus. Gyvenimas nepagerės, o gal ir blogės tol, kol žmogus žengs tobulėjimo keliu ir iš naujo įvertins savo prioritetus.

„Be to, neigiamus įvykius mūsų gyvenime gali sukelti neigiama išorinė įtaka. Nuo gimimo žmogus patiria energetinę įtaką, kuri gali būti tiek teigiama, tiek ir destruktyvi. Pastaroji apima raganavimą, juodąją magiją, piktą akį, korupciją, žmonių pavydą, neigiamus įvykius ir naujienas. Net siaubo filmai pasižymi griaunančia jėga“, – sako žinoma ekstrasensė.

Tatjanos Larinos teigimu, štai kodėl turėtumėte sukurti apsauginę savo sielos dangą meditacijos, jogos, mantrų skaitymo pagalba.  „Atidarius čakras, dvasinės praktikos metodu,  atsikračius energijos blokų, teigiamai paveiks gyvenimą apskritai ir sustiprins jūsų aurą“, – patikino ekstrasensė.

Anot jos, tvirtas biologinis laukas, teigiamos mintys ir tikėjimas geriausiai padės ištrūkti iš užburto nesėkmių rato. „Laimė yra pažįstama visiems, tačiau visiška nesėkmė  – tai ženklas, kad reikia galvoti, kaip keisti savo gyvenimą. Nesėkmės neužklumpa žmonių, kurie ieško ir randa savo tikrąjį pašaukimą, savo gyvenimo prasmę ir misiją šioje žemėje“, – sakė Tatjana Larina.

1 KOMENTARAS

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą