Gebėjimas greitai atpažinti Zodiako ženklą padės greičiau atrasti bendrą kalbą su bet kuriuo žmogumi. Klausimas skaitytojams: kaip manote, ar įmanoma nustatyti žmogaus Zodiako ženklą vien žiūrint į jo išvaizdą? Astrologiniu požiūriu tai įmanoma, nes yra žinoma, kad kiekvienas Zodiako ženklas turi savo unikalius bruožus ir charakterio bruožus, pagal kuriuos juos lengva nustatyti. Pasak astrologų, daugelį mūsų gyvenime lemia žvaigždynas, po kuriuo gimėme.

Nepaisant to, kad daugelis žmonių mano, jog tai neįmanoma, o kiti visiškai netiki astrologais, kaskart pakeičia savo nuomonę tie, kurie išmoko nustatyti pagal tai.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Kai kuriuos Avino ženklo žmones lengva pastebėti, nes jie dažnai  išsiskiria iš kitų labai įsimintina ir įspūdinga išvaizda, lanksčia eisena ar net atletišku kūnu. Be to, šie žmonės pasižymi patraukliais veido bruožais, nepakartojamu balsu, užtat piktinančiu elgesiu. Avinas visada pasirengęs konfliktams, savanaudis, arogantiškas, karštakošis, grubus ir mėgstantis pasirodyti, žaisti viešumoje. Nepaisant savo išvaizdos ir manierų, Avinas atrodo labai ryžtingas, pasitikintis savimi ir patrauklus.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Jautis yra tvirto kūno sudėjimo, patrauklios išvaizdos, malonaus ir skambaus balso. Iš išorės jie atrodo labai santūrūs ir tvarkingi. Daugiausia brangūs ir kokybiški drabužiai išduoda kai kuriuos Jaučius, išskiriant juos  savo puikiu ir nepriekaištingu skoniu iš bendros masės. Jie yra gimę estetai, kurie išsiskiria iš kitų ne tik savo patrauklumu, bet ir prabangiais daiktais bei brangiais aksesuarais. Jie kalba švelniai, mandagiai, ilgai priima sprendimus ir mėgsta kalbėti apie save.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Lengviausias būdas atpažinti Dvynius yra tai, kaip jie eina. Jie pasižymi energingais žingsniais ir  jaunatviškais judesiais, kurie visiškai atspindi jų prigimtį. Dvyniai dėl savo nenuilstančios veiklos ir energingumo yra dailūs ir liekni. Jie labai dažnai šypsosi, maloniai bendrauja ir net gudriai mirkteli akį. Bet Dvyniai mėgsta  ir ginčytis, juokauti, flirtuoti, apkalbinėti. Jie greitai įgauna kitų pasitikėjimą, vertina bendravimą, siekia žinių ir yra visada pasirengę nuotykiams.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Nemažai šio žvaigždyno atstovų turi labai jautrią ir blyškią odą, jie blogai toleruoja Saulę. Kitas Vėžio požymis yra nekalta veido išraiška. Jie turi labai geras akis, nuoširdžią šypseną ir malonų balsą. Ūgis nėra didesnis už vidutinį, kresno ar net stambaus kūno sudėjimo figūra ir, paprastai, ne ilgos, jei ne trumpokos kojos. Bet tai labai jautrūs ir lengvai pažeidžiami žmonės. Jie sentimentalūs, užjaučiantys, mieli, mandagūs, mėgsta kalbėti apie šeimą ir mieliau leidžia laiką artimame rate. Nepažįstamoje aplinkoje jie yra uždari ir tylūs.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Išskirtinis kai kurių Liūtų bruožas yra vešlūs ir ištaigingi plaukai, primenantys liūto kailį. Jie pasižymi tiesia laikysena ir išdidžia eisena. Šio žvaigždyno žmonės paprastai turi kažkokius „liūto“ įpročius ir bruožus, kurie juos skiria praeivių minioje. Jie paprastai atrodo aristokratiškai rafinuoti, labiau mėgsta spalvingą ar klasikinį stilių. Viskas apie jų išvaizdą rodo, kad turite reikalų su lyderiu. Šio ženklo atstovai paprastai užima dominuojančią padėtį bendraujant. Yra labai protingi, charizmatiški, efektingi, žavūs. Tiesa, jie gali būti santūrūs, bet gali būti ir agresyvūs.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Mergelės išsiskiria gerai sudėtu kūnu, nepriekaištinga išvaizda ir gražiais  bei patraukliais veido bruožais. Tai vidutiniškai kuklūs ir mandagūs žmonės su rafinuotu skoniu ir išskirtinėmis manieromis. Jie yra puikūs klausytojai ir gali padėti praktiniais patarimais, nes turi lanksčią gyvą protą, linkę stebėti ir yra gana įžvalgūs. Nepaisant to, kartais jie gali būti labai kritiški ir kategoriški, turėti savo požiūrį į viską ir dažnai primesti kitiems.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Svarstykles galite atpažinti iš gilių, išraiškingų ir labai gražių medaus ar žalio atspalvio akių. Svarstyklės taip pat turi nuostabią šypseną, tiesius dantis ir pilnas lūpas. Tiek šio ženklo vyrai, tiek moterys yra labai patrauklūs ir nepraleidžia progos pabrėžti savo seksualumo. Svarstyklės daug dėmesio skiria savo išvaizdai, jos išsiskiria išskirtiniu skoniu ir elegancija. Be to, jie yra labai mandagūs žmonės, kurie su kitais elgiasi pagarbiai ir supratingai. Jie tiesiog mėgaujasi meile ir populiarumu.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Skorpioną išduoda dėmesys, su kuriuo  jis stebi jus. Taip pat sugebėjimas visiškai sutelkti dėmesį į kiekvieną jūsų pasakytą žodį. Šio ženklo atstovai pasižymi dėmesingu ir paslaptingu žvilgsniu, perduodančiu tūkstančius žodžių. Ir tai nenuostabu, nes Skorpionai yra tikri gundytojai, ypač įsimylėję. Jie turi labai paslaptingą išvaizdą, malonų balsą ir patrauklius veido bruožus. Šie žmonės tiesiogine prasme traukia kitus kaip magnetas. Jie pasitiki savimi, protingi, neprieštarauja flirtui ir lengvabūdiškam elgesiui.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Šaulys, ypač vyrai, yra gerai sudėti. Ne vienas jų aukštas ir sportiškas. Jie turi išraiškingas ir protingas akis, atspindinčias jų platų požiūrį ir pasaulėžiūrą. Jie turi kažką iš amžinųjų studentų, keliautojų ir nuotykių ieškotojų, kurie palieka  pėdsaką jų išvaizdoje, padaro jį nepaklusniu ir linksmu. Šauliai turi neišsenkančią gyvybinės energijos atsargą, kurią jie nukreipia į nesibaigiančius pokalbius, sportą ar keliones. Jie yra labai aistringi santykiuose, draugiški, atviri, pernelyg optimistiški, koketiški ir impulsyvūs. Vaikiškai žingeidūs ir jaudinantys.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Tarp Ožiaragių nemažai aukštaūgių ir lieknų, jei ne liesų, o tai kartais gali sukelti laikysenos problemų. Jie pripažįsta tik griežtą ir konservatyvų stilių. Ožiaragiams taip pat būdingas sielvartingas ar liūdnas žvilgsnis. Šio žvaigždyno žmonės yra labai atsargūs ir santūrūs, todėl jie sukuria mąstančio ir susvetimėjusio žmogaus įspūdį. Ožiaragiai yra labai atsakingi, pasižymi įžvalgomis ir turi puikų humoro jausmą. Žmonės vertina jų statusą, nes daugumos Ožiaragių tikslas – siekti karjeros aukštumų.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Vandeniams paprastai būdingas keistas patrauklumas.  Bet jie neatsilieka nuo laiko, o jų išvaizda gali būti net priekyje. Būtent jų ekscentriškumas ir neįprastumas žavi aplinkinių dėmesį. Jų švelni oda, tvirtas, jei ne drūtas kūnas, išdidi eisena ir gera laikysena. Kitas, ne mažiau svarbus išskirtinis bruožas yra draugiškumas ir bendruomeniškumas. Tai labai bendraujantys, maištingi ir kūrybingi žmonės. Vandeniai yra labai originalūs, tačiau kartais jie gali būti šalti ir  jaustis atskirti,  netikėtai atsidūrus nenumatytoje aplinkoje.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Žuvys dažniausiai atrodo svajingai, o akys yra kupinos jausmingumo, laimės ir romantikos. Būtent savo žvilgsniu Žuvys tirpdo ledą daugelio širdyse. Šio ženklo atstovai nori išsiskirti originalumu. Jų kūrybinis polinkis suteikia galimybę jiems pasirinkti ir sugalvoti originalius stilius. Tačiau net ir kasdieninėje namų apyvokos aplinkoje Žuvys atrodo mielos ir patrauklios. Visuomenėje jie elgiasi kukliai ir natūraliai. Tai labai aistringi ir kūrybingi žmonės, linkę į nuolatinius nuotaikos pokyčius.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą