Įsivaizduokite situaciją: jūs laukiate, kol jis pasakys branginamą „aš tave myliu“, bet jis kažkodėl neskuba. Viena vertus, jis gali būti tiesiog dar nepasiruošęs – žino, kad myli, gal net nori tai pasakyti, bet tam trukdo vidiniai barjerai. Archyvo nuotrauka

Dabar esate įsimylėjusi iki ausų? Ar esate tikra, kad tai abipusis jausmas? 2014 metais Jungtinėje Karalystėje buvo atliktas įdomus tyrimas. Du tūkstančiai žmonių atsakė į klausimą, kas jiems yra rimtų santykių rodiklis. Taigi, mažiausiai buvo 50 skirtingų atsakymų. Vėlgi, kiek žmonių, tiek nuomonių, bet čia yra dalis tiesos, rašo vixendaily.com.

 

  1. Pažintis su tėvais laikomas svarbiausiu žingsniu

Šis punktas dominavo visose apklausose. Žinoma, kai tau 30 metų, tai visiškai natūralu, bet jei 16 metų jie tikrai neskuba su tuo. Todėl čia reikia žiūrėti plačiau – ar jis tave supažindina su savo draugais? Ar jis kaip nors įtraukia tave į savo socialinį ratą? Jei ne, tai gali būti signalas, nes su draugais dažniausiai supažindina tik artimus žmones. Tuos, su kuriais esame tikri, kad praleisime daug laiko kartu.

Patarimas: jei pažintis vis dar neįvyko, neturėtumėte iškart skųstis visiems savo sekėjams socialiniuose tinkluose ir tuo labiau surengti akistatą. Stenkitės parodyti susidomėjimą asmeniniu pokalbiu, pasidomėkite, ką mėgsta jo draugai, galbūt rasite bendrą kalbą. Ir, žinoma, pažiūrėkite į situaciją iš kitos pusės.

  1. Ateities planai

Jau peržiūrite vestuvių salonų nuotraukas, publikuojamas socialiniuose tinkluose, žiūrite būsto kainas ir galbūt net planuojate bendrą biudžetą. Tuo tarpu jis praneša apie savo vasaros planus, į kuriuos tu net neįtraukta, ir tarsi teisindamasis priduria: „… na, aš tavęs pasiilgsiu“. Neplanuoti 20 metų į priekį ir negalvoti kokiu stiliumi puošti savo bendrus namus yra visiškai normalu. Tačiau artimiausiu metu matyti mylimą žmogų šalia savęs yra rimtumo rodiklis.

Kiekvieno iš mūsų požiūris į planus būna skirtingas: vieni džiaugiasi juos kurdami ilgus metus, o kiti bijo net pagalvoti, kas bus rytoj. Tačiau nepaisant to, ar bijome įsivaizduoti, kas bus toliau, ar ne, vis tiek vienaip ar kitaip projektuojame tam tikras situacijas, įskaitant draugus ir artimuosius. Todėl kyla klausimas: jei jo artimiausi planai su jumis neturi nieko bendra, kokiai kategorijai jis jus priskiria?

Patarimas: turėtumėte tai nuoširdžiai ir rimtai aptarti. Nereikėtų bandyti atidėti pokalbį ar išsisukti, o tiesiai šviesiai paklausti: „Matai mūsų ateitį kartu ar ne?“. Ne 10 ar net 5 metų į priekį – tiesiog pakalbėkite apie tai, ko jūs abu norite iš gyvenimo, ir remkitės tuo.

  1. Trys labiausiai geidžiami žodžiai

Įsivaizduokite situaciją:  jūs laukiate, kol jis pasakys branginamą „aš tave myliu“, bet jis kažkodėl neskuba. Viena vertus, jis gali būti tiesiog dar nepasiruošęs – žino, kad myli, gal net nori tai pasakyti, bet tam trukdo vidiniai barjerai. Tokiu atveju neverta daryti spaudimo žmogui, jis pats turi nuspręsti, kada ir ką jam pasakyti. Bet kita vertus, visa tai gali būti vienpusis žaidimas, ir šių trijų žodžių iš jo niekada nesulauksite.

Patarimas: vadovaukitės veiksmais, o ne žodžiais. Net jei jis nekalba apie savo meilę, tai nereiškia, kad jis jos nerodo. Abipusės nuolaidos, dėmesingas požiūris, domėjimasis jūsų reikalais, laikas, kurį jis praleidžia su jumis – ženklų gali būti daug.

  1. Iš principo vengia asmeninių pokalbių

Mes mieliau dalijamės intymiausiais dalykais tik su tais, kuriais pasitikime, esame tikri, kaip ir patys savimi. Žinoma, kai kurių dalykų jiems vis dėlto nesakome – kiekvienas turi savo griaučius spintoje, sutikite. Tačiau vienas dalykas yra kai kurias savo paslaptis pasilikti sau, o visai kas kita – iš principo vengti asmeninių pokalbių. Jei jis mieliau kalba apie kai kuriuos bendrus dalykus, vengia kalbėti apie tai, ką jaučia, ir beveik nesidomi jūsų emocine būsena, laikas skambinti pavojaus varpais.

Patarimas: atminkite, kad taisyklėms yra išimčių – žmonės, kurie mieliau niekuo nesidalina su artimaisiais, užsidaro ir viską išgyvena viduje. Jų nedaug, bet jie egzistuoja, todėl prieš pasakodami savo vaikinui viską, ką apie jį galvojate, atidžiau pasižiūrėkite į jį supančią aplinką, pasiklausykite, kaip jis bendrauja su artimaisiais ir draugais – galbūt jis su visais yra tiesiog toks. Bet jei ne, laikas rimtai pasikalbėti.

  1. Ne jo problemos

Santykiai yra labai sudėtingas dalykas ir, žinoma, be ginčų neapsieinama. Tai nebūtinai gali būti kažkokie grandioziniai skandalai su dūžtančiais indais, už lango pliūptelėjusiu lietumi ir kitomis klišėmis, kurias mums nuolat rodo per televiziją. Nepaisant to, nesusipratimų ir ginčų pasitaiko dažnai, ypač pradėjus bendrauti artimiau. Tai yra gerai. Nenormalu gali būti atsisakymas diskutuoti ir spręsti problemas, nuolatinis „pamiršk“ ir kartais pasyvus-agresyvus požiūris po jų.

Jeigu žmogus nenori kažko taisyti, vadinasi, jam to ir nereikia. Juk jei sulaužysite visiškai naujo telefono ekraną, akivaizdu, kad padarysite viską, kad jį pakeistumėte. Bet jei senas mobilusis telefonas nukrenta ant grindinio, galite su palengvėjimu pagalvoti: puiku, vadinasi, pats laikas pirkti naują!

Patarimas: jei toks elgesys pasikartoja po kivirčo, pasiūlykite spręsti problemą. Jei jis sutinka, puiku – esate teisingame kelyje. Jei ne, deja, tai greičiausiai reiškia, kad jis negalvoja apie rimtus santykius.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą