Indo Sevenrajo šeima pateko į Gineso rekordų knygą dėl „unikalaus gyvenimo būdo ir ryškios asmenybės“

Prieš daug metų 18-metis indas, vardu Sevenrajas, svajojo apie unikalumą ir šlovę. Tuomet jo šeima neišsiskyrė iš kitų ir vilkėjo įprastus baltus drabužius. Bet kartą vaikinas užsirišo raudoną kaklaraištį ir suprato, kad raudonos ir baltos spalvos derinys gali pakeisti jo gyvenimą.

 

Prisirišimą prie dviejų spalvų suprato ne visi žmonės

Ir tada Sevenrajus pažadėjo sau, kad iki mirties jis vilkės tik raudonos ir baltos spalvų drabužius. Laikui bėgant, šis derinys įsiskverbė į jo namus. Ir net vėliau įsigytas automobilis atitiko šias dvi spalvas.

Bet jo  prisirišimą prie šių  dviejų spalvų suprato ne visi aplinkiniai žmonės.

„Daugelis juokėsi ir manė, kad man ne viskas gerai su galva. Bet aš pažadėjau būti ištikimas savo principui. Turiu per 30 kaklaraiščių, 15 paltų, 30 marškinių, 25 kelnes – visos raudonos ir baltos spalvų. Aš kasdien dėviu naujus marškinius, bet žmonės mano, kad tai tie patys drabužiai“, – sakė savo interviu indų žiniasklaidai 58 metų vyras.

Būsima Sevenrajo žmona Puspha palaikė jo pomėgį dviem spalvoms, o dabar  ir jų vaikai – sūnus Bharatrajus ir duktė Maneesha  taip pat vilki raudonos ir baltos spalvų drabužius. Jie gyvena name, kur baldai, buitinė technika, indai, vonios kambarys ir kiti atributai yra suprojektuoti taip pat tik raudonos ir baltos spalvų diapazone.

Dabar Sevenrajui yra 58 metai ir jis tikrai tapo žinomu žmogumi. Jo Ištikimybė savo principams ir lojalumas dviem spalvoms pasiteisino: padarė teigiamos įtakos jo karjeros augimui. Be to, šeima tapo populiari ne tik Indijoje, bet ir užsienyje.

 

Pateko į Gineso rekordų knygą dėl „unikalaus gyvenimo būdo ir ryškios asmenybės“

„Kad ir kur eitume, žmonės atpažins mūsų raudoną – baltą šeimą. Man patinka visų dėmesys. Vieni mane seka ir prašo padaryti asmenukę, kiti siunčia mums raudonas – baltas dovanas į namus“, – sakė šeimos galva.

Pelnęs populiarumą, Sevenrajus nusprendė tapti filmų režisieriumi. Neseniai jis sukūrė filmą, kuriame vaidino piktadarį, dėvintį raudonos – baltos spalvų drabužius.

„Aš visada norėjau būti aktoriumi. Eksperimentai jaunystėje buvo nesėkmingi, bet dabar aš sukūriau savo filmą. Manau, kad mano darbas žmonėms patiks, kai jie pamatys ekrane “, – sako vyras.

Beje,  Sevenrajo šeima  pateko į Gineso rekordų knygą dėl „unikalaus gyvenimo būdo ir ryškios asmenybės“.

„Anksčiau buvau pažįstamas tik mieste, tačiau dabar mane ir mano šeimą žino visoje šalyje ir net užsienyje. Jaučiuosi kaip įžymybė. Šiandien pasaulis kalba apie mane ir aš tuo didžiuojuosi “, – užbaigė Sevenrajus.

 

“YouTube” vaizdo įrašas

Parengta pagal G9ija.com

Nuotr, „Twitter“, G9ija.com

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą