Tai, ką ji pasakoja jums apie savo malonias emocijas iš jūsų bendros praeities, tik dar kartą įrodo, kad ji ilgisi jūsų. Archyvo nuotrauka

Vyrai pasiekė dideles moterų gundymo aukštumas. Internete gausu informacijos, kaip pakerėti moterį. Bet vyrai mokomi būti ne džentelmenais, o iškalbingais sutvėrimais, kurie savo gražbylystėmis sumaniai užliūliuoja moterų ausis.

Savo ruožtu internete galite rasti ir dešimtis liūdnų moterų pasakojimų, kaip staiga dingo dar vienas iš pirmo žvilgsnio mielas ir malonus ponas, gavęs tai, ko norėjo. Vis daugiau vyrų dovanoja ne nuoširdžią meilę, o apsimestinius jausmus. Norint apsisaugoti nuo tokių, svarbu išmokti atskirti tikro vyro meilę nuo netikros.

 

Taigi, pažvelkime atidžiau į keletą situacijų.

  1. Vyrai sako: „Aš“, o ne „Mes“

Palyginkite dvi frazes: „Ketinu pailsėti savaitgalį“. „Mes ruoškimės savaitgalį pailsėti“.

Ar jaučiate skirtumą? Pirmuoju atveju vyras nėra emociškai prisirišęs prie moters, nes jis kalbėdamas nuolat sako „aš“. Antruoju atveju vyras moterį laiko savo laime ir žodeliu „mes“ pasako, kad jis be jos nė krust. Suprantama, tuo pačiu nurodo ir jo  tikrus jausmus.

  1. Vyras siekia viską kontroliuoti

Kai mylime žmogų, norime padaryti jam ką nors  gero ir gražaus. Tikra meilė skatina vyrą įtikti savo moteriai. Tačiau netikra meilė sukuria nuolatinės kontrolės troškimą.

Sveikuose santykiuose nėra vietos neigiamiems jausmams. Jei vyras tikrai myli, jis nevers  moters atsiskaityti už laiką, praleistą be jo. Pavyzdžiui, susitikus su draugėmis.

  1. Vyras nepamiršta blogų prisiminimų

Harmoninguose santykiuose, kuriuose karaliauja meilė, partneriai paprastai prisimena tik gerus dalykus. O jei  ir iškyla koks nors neigiamas dalykas, tai labai retai.

Jei vyras nejaučia jokių jausmų moteriai, tada iš jo galite nuolat girdėti priekaištų ar pretenzijų, susijusių su praeitimi. Pavyzdžiui, jis prisimena, kad prieš kelias savaites, dėl kažko supykusi ir įsikarščiavusi, pasakėte jam blogą žodį. Arba jis nuolat šaiposi iš to, kad draugo gimtadienyje jo moteris buvo atsidūrusi nepatogioje situacijoje.

  1. Vyras diktuoja sąlygas

Normalūs santykiai reiškia, kad partneriai priims vienas kitą tokį, kokie yra. O jei kuris nors jų nori pasikeisti, tada tik savo noru.

Netikra vyro meilė reiškia, kai jis stengiasi perdaryti moterį, kad patiktų jam. Pavyzdžiui, nepatiko moters šukuosena ar drabužiai, prašo (reikalauja) keisti rengimosi stilių. Bet dar dažniau būna, kai vyras reikalauja, jog moteris atsikratytų viršsvorio. „Arba meti svorį, arba aš susirandu kitą“, – ko gero taip yra pasakęs ne vienas vyras savo moteriai.

Tarkim, moteris keičiasi, tačiau po kurio laiko ji išgirsta naujų vyro  reikalavimų. Paprastai, jei vyras nemyli, tada jam beveik neįmanoma įtikti. Jis visada bus kažkuo nepatenkintas ir vėl ir vėl diktuos ir nustatinės savo sąlygas.

  1. Vyras kalba apie didelę ir tyrą meilę

Meilė iš pirmo žvilgsnio  apskritai yra paradoksas. Atrodytų, kad jei vyras nuoširdžiai myli, tuomet jis turėtų iškart patirti visą jausmų spektrą. Tiesą sakant, meilė iš pirmo žvilgsnio yra romantiška, tačiau gyvenime ji sutinkama retai. Iš pirmo žvilgsnio įsimylėjimas ar stipri simpatija gali įsiliepsnoti, bet ne meilė. Reikia šiek tiek laiko, kol įsimylėjimas virsta meile. Jei vyras nuo pat pirmų pažinties dienų kalba apie didelę ir tyrą meilę, tai jo jausmai greičiausiai yra netikri.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą