Skorpiono moterys dažnai vadinamos „lemtingomis“: jos yra apsuptos gerbėjų, daužo vyrų širdis, tačiau neskuba tuoktis. Archyvo nuotrauka

Kuri mergina nesvajoja apie vestuves?  Dar būdamos mergaitės pradeda planuoti, kokia bus jų šventė. Kokia vestuvine suknele vilkės? Svarbiausia, kas bus jos vyras. Astrologai sudarė Zodiako ženklų top -12 pagal tai, kuri iš jų  greičiau ar anksčiau ištekės.

 

1.SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Merginos, gimusios po šiuo Zodiako ženklu, mėgaujasi ypatinga Veneros globa, suteikiančia joms grožio, žavesio ir sugebėjimo suvilioti. Tokios merginos lengvai iškovoja meilės pergales ir palieka gilų pėdsaką vyro širdyje.

Svarstyklių merginos neįsivaizduoja gyvenimo be savo širdies draugo, joms reikia palaikymo ir apsaugos. Todėl jos gana anksti sukuria šeimas. Bet jei išrinktasis nuvils, neatitiks reikalavimų, jos gali gana lengvai nutraukti santykius. Bet ilgai nebus vienišos: Svarstyklės sugeba sužavėti bet kokio amžiaus vyrus ir ne kartą tuoktis. Net  ir sulaukusios 80 metų!

 

2.JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Šio ženklo merginos taip pat yra globojamos Veneros, o tai suteikia joms ypatingo žavesio. Jaučio ženklo merginos nuo jaunystės nejaučia gerbėjų trūkumo. Šio ženklo atstovės yra protingos, ramios, nuostabios pašnekovės. Todėl šio ženklo mergina vienu metu gali susitikti su keliais gerbėjais, tačiau ištekėjusi ji tampa ištikima ir mylinčia žmona, puikia sekso partnere.

Jei Jaučio mergina nesukūrė šeimos ankstyvoje jaunystėje, galimybė žengti šį žingsnį iškris  ne kartą per visą jos gyvenimą. Bet tik su sąlyga – teisingai pasirinkusi ir išbandžiusi savo jausmus. Todėl jai  nėra problema susituokti net  ir sulaukus 50–60 metų.

 

  1. AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Ryškias, nenugalimas, savimi pasitikinčias Avino merginas dažnai supa minia gerbėjų. Tačiau šio ženklo merginos jaunystėje nekuria ilgalaikių santuokos planų.

Kitaip tariant, Avino ženklo merginoms neegzistuoja idealus vedybų amžius, nes jos gali lengvai sukurti šeimą bet kuriuo savo gyvenimo tarpsniu. Šio ženklo merginos yra impulsyvios, todėl joms nieko nereiškia susituokti, pamąsčius apie tai tik penkias minutes. Arba, priešingai – gali persigalvoti paskutinę minutę. Vis dėlto Avino ženklo merginos dažnai tuokiasi būdamos ir jau  subrendusios – 45-50 metų. Ir tai dar nėra riba.

 

  1. ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Paslaptingos, svajingos Žuvų merginos nuolat traukia priešingos lyties akis. Be to, daugumai šio ženklo merginų reikia vyro palaikymo ir moralinės paramos. Tačiau romantiška Žuvų mergina savo princo ant balto žirgo gali laukti  ir metų metus. Bet  jei princo apskritai nereikia laukti, tada šio žvaigždyno atstovės dažnai tuokiasi labai anksti, būdamos 18–20 metų. Problema ta, kad šio ženklo merginos dažnai daro klaidų rinkdamosi sutuoktinį. Todėl kelios santuokos Žuvų ženklo merginoms nėra neįprastos: jos  gali mėginti savo šeimos laimę bet kuriame amžiuje. Bet sulaukus 35–40 metų tikimybė sukurti patikimą šeimą gerokai padidėja.

 

  1. DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Dvynių merginos tiesiog dievina flirtą, kuris retai virsta rimtais santykiais, vedančiais į santuoką. Šio ženklo merginos dažnai ieško tobulo partnerio, tačiau šios paieškos kartais gali užsitęsti  ir visą gyvenimą.

20 -metės Dvynių ženklo merginos paprastai būna koketiškos, nerūpestingos ir nepastovios. Ankstyvos santuokos dažnai būna nesėkmingos. Antrą kartą  dažniau susituokia jau sulaukusios 30–40 metų. Kaip sakoma, kaip reikiant paeksperimentavusios. Bet ir tai ne visada tampa sėkmingos santuokos raktu.

 

  1. VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Sentimentalios, romantiškos šio ženklo merginos  iš prigimties būna šeimos židinio sergėtojos. Galima sakyti, jos nuo mažens svajoja sukurti šeimą. Bet kuo vyresnė Vėžio moteris, tuo aštriau jaučia poreikį tuoktis.

Bet neretai šio ženklo merginos tuokiasi anksti, sulaukusios 18–20 metų. Bet jei dėl kokių nors priežasčių santuoka iširo, jos ilgai nelieka vienišės. Vėžio moterys turi paslaptingą bruožą: bėgant metams jos įgyja nenugalimą žavesį ir išteka už daug jaunesnių partnerių. Dažniau tokia galimybė pasitaiko sulaukus 30–35 metus. Jei atvirai, ne viena šio ženklo atstovių sąmoningai nekuria šeimos.

 

  1. LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Liūto ženklo merginos neskuba tuoktis, nepaisant to, kad moka padaryti neišdildomą įspūdį vyrams. Šio ženklo merginos tiki, kad pirmiausia turi įgyti išsilavinimą, savirealizaciją, džiaugtis gyvenimu. Priešingu atveju  – šeima netrukus  gali pradėti jas slėgti.

Šio ženklo merginos optimalus santuokos amžius yra 28-30 metų. Vėliau ji gali iš naujo įvertinti vertybes, nes didžiausias prioritetas tampa karjeros siekiai.

 

  1. ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Šaulio ženklo merginos sugeba atkreipti dėmesį į save  ir išsiskirti iš bet kurios minios. Jos yra ryškios, dažnai ekstravagantiškos asmenybės. Būna, kad šio ženklo merginos išteka anksti, sulaukusios 18–20 metų. Bet jei jos praeina šio amžiaus ribą, po to jau neskuba prisiimti santuokos įsipareigojimų. Šaulio moterys yra gana nepriklausomos ir tuo didžiuojasi.

Neretai šio ženklo merginos  sukuria šeimas sulaukusios 30 – 33 metus, kai supranta, kad  atėjo laikas kurti šeimą. Todėl Šaulio ženklo merginos prasmingai žengia šį žingsnį, tampa ištikimomis žmonomis ir atsakingomis motinomis.

 

  1. OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Paslaptingos, uždaros Ožiaragio merginos būna paslaptis aplinkiniams. Nepaisant to, šio ženklo merginos atkakliai ir net užsispyrusiai siekia savo tikslo, tačiau linkusios nusiteikti pesimistiškai. Ankstyvoje jaunystėje jos nebūna pasirengusios santuokai. Kadangi, jei sukuria šeimą, sulaukusios  20 metų, ji retai būna stipri ir santykiai žlunga.

Optimalus  Ožiaragio ženklo merginų santuokos amžius yra 25-30 metų. Bet suėjus daugiau kaip  30 metų, šio ženklo moterys išteka labai retai, nes pripranta prie nepriklausomybės. Tada joms jau būna sunku rasti žmogų, kuris galėtų susigyventi su sunkia jų prigimtimi.

 

  1. SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Skorpiono ženklo merginoje yra kažkas magnetinio, kuris pritraukia vyrų akis. Tokios moterys dažnai vadinamos „lemtingomis“: jos yra apsuptos gerbėjų, daužo vyrų širdis, tačiau neskuba tuoktis.

Skorpiono moteris kelia aukštus reikalavimus būsimam sutuoktiniui ir jai labai sunku įtikti. Jei Skorpiono mergina neišteka iki 28–33 metų, tai ateityje pretenzijos potencialiam partneriui tik didės. Suprantama, atitinkamai sumažėja ir galimybė susituokti.

 

  1. VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Laisvę mylinčios Vandenio merginos jaunystėje negalvoja apie santuoką. Šio ženklo atstovės retai kuria ankstyvą. kadangi mėgsta būti nepriklausomos, nevaržyti savo pomėgių, įpročių ir gyventi sau.

Su amžiumi, suprantama, ateina būtinybė kurti šeimą. Bet prieš žengdamos šį žingsnį jos gana ilgai apmąsto ir net dvejoja. Dažniausiai nusprendžia susituokti būdamos 30–35 metų. Bet labiau vyresnio amžiaus šio ženklo moterys retai sukuria šeimą.

 

  1. MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Pedantiškos, tvarkingos Mergelės ženklo merginos santykiuose vadovaujasi ne emocijomis, o sveiku protu. Jos būna išlaikytos, švelnios, moteriškos, bet trūksta aistringo temperamento.

Į gyvenimo partnerio pasirinkimą  žiūri atsargiai, kiek su nepasitikėjimu, o tai gali lemti tai, kad jos niekada ir nesukurs šeimų. Tarp šio ženklo atstovių yra nemažai senmergių, kurioms geriau būti vienoms, nei su žmogumi, kuris pažeidžia griežtai reglamentuotą jos gyvenimo būdą.

Todėl Mergelėms patariama tuoktis sulaukus 18–23 metų, kai jų gyvenimo principai dar nėra per daug nustatyti. Vienaip ar kitaip, bet Mergelės tampa atsidavusiomis žmonomis, rūpestingomis motinomis. Skyrybų atveju jos antrą kartą neskuba tuoktis arba susituokia retai.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą