Vilkas stipresnis už liūtą ir tigrą, bet mėgsta pavalgyti. Norėdami tai įrodyti, gyvūnų teisių gynėjai parodė dieną vilko gyvenime. Tikėtina, kad ir jūsų įsivaizdavimas apie šiuos plėšrūnus  pasikeis.  Užuot kaukę prieš mėnulį ir kovoję už teritoriją, šie gyvūnai užsiima žemiškesniais dalykais.

 

Tai pirmas eksperimentas pasaulyje

JAV  organizacijos „Voyageurs Wolf“ projekto darbuotojai parodė žmonėms, kaip atrodo laukinio vilko gyvenimo diena. Gyvūnų teisių gynėjai, dirbantys „Northwoods Reserve“  draustinyje, Minesotoje savo „YouTube“ kanale paskelbė vaizdo įrašą, įrašytą  prie plėšrūno pritvirtinta kamera.

Anot vaizdo įrašo kūrėjų, jų projektas skirtas ištirti ekologinę situaciją regione ir išspręsti problemas, su kuriomis susiduria vilkai. Tokiu būdu jie tikisi padėti gyvūnams, kruopščiai analizuodami filmuotą medžiagą.

Tokių eksperimentų pasaulyje nėra, todėl aktyvistai tikisi, kad jų patirtis įkvėps kitus gyvūnų teisių aktyvistus. Be to, mažos kameros, sumontuotos ant gyvūno kaklo, plėšrūnams nepatogumų nesukelia.

Pirmiausia, norėdami pritvirtinti įrašymo įrenginį ant vilko kaklo, jis trumpam  buvo užmigdytas specialiu trankviliantu.

Po to plėšrūnas buvo paleistas į laukinę gamtą ir pirmiausiai jis nedelsdamas nuėjo atsigaivinti. Negana to, plėšrūno ilgą laiką laukė paslėpta elnio koja ir vilkas ėmė graužti ją.

 

Daug sužinojo apie plėšrūno kasdienybę

Supratęs, kad vieno kaulo nepakanka, vilkas eina žvejoti. Taip, taip – ne medžioti, o žvejoti. Tai yra pirmenybė teikiama saugesniam maisto gavimo būdui. Vilkas pagavo pirmąją žuvį. Atsigaivinęs saugioje vietoje, toli nuo vandens, vilkas vėl grįžo prie upės. Ir jo laukė dar viena sėkmė – antroji žuvis.

Bet, matyt, elnio koja ir dvi žuvys yra labai kuklus didelio laukinio vilko valgis. Štai kodėl gyvūnas trečią kartą grįžta prie upės ir sėkmingai pagauna naujus vandens paukščius. Po sočios vakarienės vilkas kiūtina ilsėtis į savo bandos valdomas vietas.

Gyvūnų teisių gynėjai nustebo, kad įrašymo įranga nebuvo pamesta  per visą dieną. Jai padedant,  gyvūnų teisių gynėjai daug sužinojo apie plėšrūno kasdienybę.

„Keista, kad mums pavyko viską užfiksuoti! Gavus vaizdo įrašą paaiškėjo, kad vilkai mūsų rajone gyvena daugiausia žvejodami. Papietauja ir vėl žvejoja. Jie moka žvejoti ir tai daro skirtingose ​​vietose “, –  po vaizdo įrašu parašė „ Voyageurs Wolf “projekto aktyvistai.

“YouTube” vaizdo įrašas

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą