Kita vertus, dažniausiai mergina į ją dominantį vaikiną stengsis žiūrėti labai atsargiai. Tokiais atvejais „susidomėjimo ženklą“ daugumai vaikinų nebus lengva pastebėti. Tačiau dažnai pasitaiko atvejų, kai gali „pagauti“ merginos žvilgsnį ir jūsų akys susikirs/susitiks. Archyvo nuotrauka

Klinikinės psichologijos profesorės Monicos Moore  vadovaujami mokslininkai atliko tyrimą ir  nustatė, kad vyrai 90 proc. atvejų  moteris pirmoji praleidžia susidomėjimo signalą. Paprastai ji turi signalizuoti tris kartus, kad vyras atkreiptų į tai dėmesį, rašo „Science News“.

 

Kitaip tariant, dauguma moterų tikisi, kad bus pastebėti jų signalai ir tada vyras ims  veikti (žengti pirmą žingsnį) ir kažkas atsitiks tarp jo ir jos. Tačiau dauguma vyrų dažnai tiesiog nepastebi subtilių  ženklų, kuriuos jiems perduoda moterys. Todėl praleidžia svarbiausius ženklus, pagal kuriuos galima spręsti, ar jis patinka jai, ar ne. Taigi, norint sėkmingai susipažinti ir užmegzti santykius su priešingos lyties atstovėmis, labai svarbu suprasti jų perduodamus signalus.

 

  1. Ji žiūri į jį, susikiša plaukus už ausies ir saldžiai šypsosi

Taigi, įsivaizduokite scenarijų: pastebėjote gražią merginą, tada tavo akys nukrypo nuo jos.

Po trumpo laiko vėl pažvelgėte vienas į kitą, tačiau šį kartą mergina tau nusišypsojo ir  nevalingai užkišo plaukus už ausies.

Kai kurioms moterims tai būna natūrali reakcija, nes tuo metu ji jaučia potraukį. Tačiau kitos moterys tai daro tyčia, siekdamos parodyti vyrui, kad jis gali prie jos prieiti ir su ja susipažinti.

Profesorės Monicos Moore tyrime nurodyta, kad merginos neretai ne tik užsikiša plaukus už ausies, bet ir žvilgteri į veidrodėlį, aplaižo lūpas, kai į jas žiūri jas dominantis vyras. Tačiau dažniausiai moterys tiesina plaukus. Žodžiu, taip elgiasi merginos, kai joms reikia atvirai pasakyti, kad jos yra gražios ir prieinamos.

  1. Ji nusišypso ir nuolankiai nuleidžia galvą

Kartais mergina nusišypso ir nuleidžia galvą, nes tokiu būdu ji instinktyviai bando nuslėpti drovumą. Taigi,  ji pamažu nuleidžia galvą žemyn, bandydama nukreipti žvilgsnį arba paslėpti tai, ką vaikinas gali pamatyti jos akyse. Pavyzdžiui: jei prieisite prie merginos ir pasakysite jai komplimentą, ji gali nusišypsoti, bet po to imti ir  nuleisti galvą.

Kažkas panašaus nutinka ir gyvūnų pasaulyje, pavyzdžiui, katė, pastebėjusi dominuojantį patiną, nuleidžia galvą ir prispaudžia ausis kaip paklusnumo ženklą.

Todėl, jei mergina šypsosi ir nuleidžia galvą žemyn arba susigėdusi bando nukreipti žvilgsnį nuo tavęs, tai yra atvira jos paklusnumo išraiška, kurią moterys suteikia tik tiems vyrams, kuriuose mato tikrą susidomėjimą ir tikrą alfa.

  1. Ji parausta

Paraudimas yra svarbus padidėjusio susidomėjimo ir sumišimo signalas, kuris dažnai pasireiškia tarp drovių merginų. Žiūrint iš mokslinės pozicijos, paraudimas atsiranda dėl veido kraujagyslių išsiplėtimo, dėl kurio  ir sustiprėja kraujotaka.

Pasak psichologo dr. Ray‘o Croziero, šį reiškinį galima atsekti  net iki evoliucinio periodo.  Jis teigia, kad raudonis atsiranda kaip socialinis mechanizmas, signalizuojantis gėdą, nerimą, susijaudinimą, pyktį ar sąžinės graužatį.

Taigi, jei žiūrite į merginą ar pasisveikinate su ja ir pastebėjote, kad ji išrausta, tai gali reikšti du  dalykus: ji jūsų drovisi arba jai labai patinkate. Jei mergina kaskart tave pamačiusi parausta ir nedrąsiai šypsosi, vadinasi, visa tai gali reikšti, kad tu jai patinki.

  1. Ji pašalina kliūtis tarp jūsų

Ar žinojote, kad yra visa studijų sritis, skirta tam, kiek erdvės žmonės palieka tarp savęs ir kitų? Tai vadinama proksemika. O svarbiausia yra tai, kad paprastai  merginos nustato atstumo zonas.

Kai mergina būna atsargi vyro atžvilgiu, ji dažniausiai stengiasi išlaikyti didesnį atstumą. Apskritai tai yra gana normalus elgesys. Tačiau kai mergina pasąmoningai trokšta vyro, ji sumažina savo barjerus ir ribas iki minimumo. Pavyzdžiui, jei mergina nenori, kad vyras ją liestų, tuomet ji išlaikys dirbtinį atstumą. Tačiau jei mergina pati peržengia šį atstumą ir stengiasi būti kuo arčiau jūsų (pavyzdžiui, per pertrauką darbe ar studijose ji sėdi labai arti), tai yra ženklas, kad ji panaikina standartines moteriškas kliūtis. Tokiais atvejais ji tavimi pasitiki arba tikrai tavimi domisi.

Tai  taip pat reiškia, kad kliūčių mažinimas yra ženklas, jog ji jaučiasi patogiai šalia jūsų. Ji nebijo būti jūsų zonoje ir, ko gero, net to trokšta. Ir tai yra akivaizdžiausias ir suprantamiausias signalas, koks tik gali būti.

  1. Ji atspindi tavo elgesį

Tai yra pasąmoningas elgesys, kai žmonės jaučia tam tikrą komforto ir potraukio lygį kažkam. Kai mergina kopijuoja vaikino elgesį ar gestus, tai aiškus ženklas, kad tu jai patinki.

Išbandykite eksperimentą: pažiūrėkite į merginą, tada greitai pažiūrėkite į ką nors (išmanųjį telefoną ar laikrodį ir panašiai), tada vėl pažiūrėkite į ją. Jei savo žvilgsniu pastebite, kad ji pakartojo jūsų veiksmą ir, pavyzdžiui, taip pat pažvelgė į laikrodį ar išmanųjį telefoną, tai reiškia, kad ji nesąmoningai atspindėjo jūsų veiksmą.

Vėlgi, tai yra evoliucinis procesas. Psichologai tvirtai įsitikinę, kad poros ilgainiui pradeda elgtis taip pat. Tai yra, kai kas nors kopijuoja mūsų elgesį, jaučia gilesnį ryšį ir pasitikėjimą.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą