Ir yra daug merginų, kurias vyresnio amžiaus vyrai traukia tam tikro mokytojo ar mentoriaus įvaizdžiu. Archyvo nuotrauka

Yra paplitusi nuomonė, kad merginos dažnai renkasi vyresnius vyrus tik dėl pinigų!

Be to, šio įsitikinimo laikosi ir moterys, sprendžiant iš nepatinkančių komentarų, todėl jos sako: „Pinigai yra svarbūs, bet… ne visais atvejais!“.

Žinoma, šiais laikais tokie santykiai yra dažni. Mergina tikisi finansinės paramos ir gražaus gyvenimo. Toliaregiškiausios tikisi gauti palikimą iš vyresnio amžiaus partnerio. Tačiau negalima visų merginų, kurios išteka už vyresnių vyrų, apkaltinti komerciškumu. Tiesą sakant, yra kelios pagrindinės priežastys, be pinigų, kodėl mergina gali teikti pirmenybę suaugusiam vyrui, kuris, švelniai tariant, „tinka būti jos tėvu“.

 

  1. Kitas santykių lygis

Daugeliui merginų tiesiog neįdomu bendrauti su bendraamžiais ar jaunais vyrais dėl savo nebrandumo. Ji gali lengvai suprasti jauno vaikino mintis ir numatyti jo veiksmus.

Ir visai kitas reikalas užmegzti santykius su patyrusiu vyru, kuris yra daug reiklesnis. Tačiau norint patraukti tokio vyro dėmesį, vien patrauklios išvaizdos neužtenka. Užtat su tokiu vyru bendrauti daug įdomiau nei su bendraamžiais.

Verta pripažinti faktą: išgyvenusi santykius su tokiu vyru mergina greičiausiai nebedegs noro užmegzti santykius su bendraamžiu. Ji tiesiog perkels tai į visiškai naują lygį.

  1. Finansinis stabilumas

Ne visos merginos, norinčios santykių su sėkmingu vyru, yra merkantiliškos. Dažnai savo vidinėje vertybių sistemoje mergina nesiekia „vyro pinigų“ tikslo, o nori jaustis saugi. O šį jausmą jai gali suteikti patyręs ir stiprus vyras.

O jei pačiam vyrui nepasisekė gyvenime, kaip jis gali apsaugoti ir rūpintis moterimi? Moteris nenori būti antra mama tokiam vyrui. Svarbu suprasti, kad čia kalbama ne tik apie objektyvų vyro įvertinimą ir tai, kiek pinigų jis turi savo sąskaitoje. Svarbus saugumo jausmas, kurį mergina jaučia šalia jo.

  1. Mamos pėdomis

Jei merginos mama yra daug jaunesnė už tėtį, ji taip pat linkusi ieškoti bendravimo su labiau patyrusiu vyru. Dažnai nuo mažens mamos asmeniniu pavyzdžiu įtikina savo dukras, kad vyras turi būti vyresnis, išmintingesnis ir turtingesnis.

Žinoma, merginos gali rinktis vyresnius vyrus, net jei vaikystė prabėgo be tėvo. Taigi jie bando rasti vaikišką globą vyro, kuris yra daug vyresnis už ją, asmenyje. Bet tai yra visiškai atskira motyvacija ir priežastis: tėvo pakeitimas (vaidmuo). Tai yra mergina gali ieškoti vyresnio partnerio, kuris savo gyvenime atliktų tėvo vaidmenį. Kitaip tariant, nesąmoningai ji ieško ne partnerio, o „tėčio“. Tiesą sakant, ji nori būti atskirta nuo išorinio pasaulio ir reiškia, kad joje vis dar yra vidinis vaikas, kuris nori žaisti su lėlėmis ir pasakoti tėčiui apie problemas mokykloje. Psichologų tvirtinimu, su tokia mergina santykių geriau nepradėti!

  1. Mentoriaus paieška

Ir yra daug merginų, kurias vyresnio amžiaus vyrai traukia tam tikro mokytojo ar mentoriaus įvaizdžiu. Jie patyrę ir jau daug gyvenime  matę. Jie retai daro tas pačias klaidas kaip jaunesni vaikinai. Merginas tokia patirtis traukia. Kaip sakoma: „Kvailys mokosi iš savo klaidų, protingas – iš kitų!“ Tačiau jei mergina nustos matyti  jame kažką naujo ar vertingo patirties ir intelekto prasme, ji automatiškai praras susidomėjimą juo.

Šių motyvų žinojimas gali būti gera pradžia tiems, kurie nori pasiekti sėkmės su jaunesnėmis moterimis.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą