Travisas Robinsonas daugiau kaip 745 dienas gyvena be narkotikų

Kiekvienas žmogus turi galimybę pradėti naują gyvenimą – svarbiausia mokėti tuo naudotis. Amerikietis Travisas Robinsonas, panašu, išnaudojo savo galimybes, nes jo gyvenimas pasisuko 180 laipsnių kampu.

 

Nusprendė pakeisti savo gyvenimą, sekdamas draugų pavyzdžiu

Anksčiau Travisas Robinsonas buvo narkomanas, gyveno su močiute ir nieko neveikė. Po to, kai vaikinas suprato, kad jo draugai jau gyvenime kažko pasiekė, o jis taip nieko ir nepadarė, Travisas nusprendė kreiptis į reabilitacijos centrą. Specialistai narkologai padėjo vaikinui atsikratyti priklausomybės nuo narkotinių medžiagų, todėl dabar jis su pasididžiavimu dalijasi savo sėkmėmis, tikėdamasis įkvėpti ir kitus narkomanus gydytis.

Buvęs narkomanas Travisas Robinsonas pasakoja, kad buvo priklausomas nuo opiatų ir benzodiazepinų, kurie labai paveikė jo gyvenimą. Bet pasveikus nuo priklausomybių, iš esmės pasikeitė ir jo gyvenimas. Anot vaikino, tada jis gyveno močiutės name ir nieko nedarė – tiesiog leido dienas, užsidaręs savo kambaryje, ir svaiginosi.

Travisas nusprendė pakeisti savo gyvenimą, sekdamas draugų pavyzdžiu. Mat vaikinas suprato, kad jo draugai jau kažko pasiekė gyvenime, kol jis sėdėjo namuose.

„Kažkuriuo metu pastebėjau, kad mano amžiaus draugai ruošiasi baigti mokslus, susidaro gerus darbus ir visa kita. O aš jaučiausi kaip didžiulė nesėkmė, todėl nusprendžiau pasikeisti“, – parašė vaikinas savo paskyroje.

Tada Travisas Robinsonas ir nusprendė niekino nespaudžiamas ir neverčiamas nuvykti į reabilitacijos centrą, kur praleido pusantrų metų.

 

Dabar vaikinas gali pasigirti  įspūdingu rezultatu

Travisas neslepia, kad gydymas buvo sunkus – pirmus šešis mėnesius jis galvojo palikti centrą ir grįžti namo. Vaikinui atrodė, kad jis gali tęsti gydymą savarankiškai, tačiau medikai jam paaiškino, kad to daryti nereikėtų.

Anot Traviso, jis labiausiai įsiminė savo gydytojo žodžius: „Tu niekada anksčiau nebuvai blaivus, todėl pagalvok, kad yra žmonių, kurie apie tai žino daugiau nei tu“.

Dabar Travisas džiaugiasi, kad liko centre ir sugebėjo pasveikti.

Vaikinas pasakojo  ir leidiniui „LadBible“, kad dabar gyvena normalų gyvenimą – dirba 6 dienas per savaitę, moka sąskaitas, bendrauja su draugais.

Dabar vaikinas gali pasigirti  ir įspūdingu rezultatu – daugiau nei 745 dienos be narkotikų.

Anot Traviso, tai, kad jis  dabar padeda ir kitiems žmonėms, rodo, jog jis tikrai pasveiko. Vaikinas tikina, kad narkomanai yra savanaudiški žmonės ir galvoja tik apie save. Todėl padėti kitiems reiškia, kad pasuko teisingu keliu.

Tikimės, kad Travisas nebegrįš į priklausomybę ir toliau padės kitiems!

Socialinių tinklų nuotraukos

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą