Kita vertus, „Tinder“ atima daug laiko. Tai yra tas pats socialinis tinklas, į kurį einame iki gilios nakties ir vos pabudus. Per pirmąsias tris dienas jautėmės psichiškai išsekę, kad norėjosi tik sėdėti ir tylėti

„Tinder“ yra pažinčių programa, kurią  kompanija „Hatch Labs“ sukūrė 2012 metais rugsėjo mėnesį. Vyrai ir merginos sukuria anketas, kur apibūdina save, taip pat kriterijus būsimam partneriui, o tada viskas virsta beprotiška karusele: perbraukimas (nuo angliško „slide“) į dešinę reiškia teigiamą atsakymą, į kairę – neigiamą. Kai kuriose šalyse ši programėlė įgijo blogą reputaciją. Vartotojai galvoja, kad čia sėdi keisti iškrypėliai, kuriems nesiseka asmeniniame gyvenime. Nusprendėme išsiaiškinti, ar „Tinder‘yje“ iš tikrųjų galima rasti sau porą.

 

Verta nueiti į pasimatymą, norint geriau suprasti, su kuo turite reikalą

Kaip veikia ši programėlė? Bet pirmiausiai gerai pagalvokite, ar jums to reikia. Dažniau žmonės užsiregistruoja „ant durniaus“ , bet po to mėnesiams atsiduria „Tinder‘io“ tinkluose. Vis dėlto didesnį dėmesį sutelksime į vyrišką šio virtualaus pasaulio pusę, tačiau nepamiršime ir merginų.

Dėl eksperimento grynumo iš pradžių perbraukėme į dešinę (teigiamą pasirinkimą). Tai yra pirmiausiai pasirinkome tuos, kurie buvo mūsų skonio, bet paskui pasidarė įdomu susirašinėti ir su kitomis žmonių kategorijas. Deja, širdis neatlaikė neraštingų „makaronų kabintojų“, todėl iš karto pašalinome tokius žmones iš „principo“.

Beje, visada galima ištrinti anketą ir atkurti ją iš nepasiteisinusių vilčių pelenų. Apskritai visos funkcijos yra paprastos – susieti profilį su „Facebook“ ir „Instagram“, blokuoti vartotojus dėl netinkamos medžiagos, ištrinti jūsų susirašinėjimą tiek sau, tiek kitam asmeniui. Beje, jūs negalite redaguoti laiškų korespondencijos, įrašyti balso pranešimų ir siųsti nuotraukų, o tai nėra labai patogu, tačiau alfa patinams tai prideda apribojimų.

Pagal žemiau pateiktą struktūrą: profilio piktogramoje pakeičiate nustatymus, atsižvelgiant į tai, kad jums siūlomi kandidatai, kur slenkate pirštu į dešinę, į kairę ir į viršų. „Tinder“ nuolatos siūlo įsigyti papildomų funkcijų, jos padeda susigrąžinti atsitiktinai ar netyčia atmestus „piršlius“, padidinti jūsų profilio peržiūrą ir stebėti žmones, kurie jus jau pasirinko iš anksto.

Pirmą dieną beveik visus pasiuntėme į kairę, o sąrašas pildėsi lėtai. Kodėl? Vaikinai paaiškino, kad  tinderyje yra  daug „princesių“, kurioms parašius, dažnai neatsako, todėl pirmiausiai pavargsta rašyti.

Mes „Tinder‘yje“  stengėmės bendrauti labai sąžiningai. Jei žmogus kėlė abejonių, pradėjo ką nors  nuobodaus aiškinti, paprašėme pakeisti temą. Viename susirašinėjime kone prisižaidėme, nes vos neprivedėme vaikino iki isterijos, todėl mums buvo šiek tiek gėda. Kartais apsimesdavome, kad sužinojome daugiau apie „Tinder‘yje“ susitikimų motyvus. Patarimas merginoms: niekada nebijokite kalbėti tiesiai šviesiai, taip išvengsite nereikalingų iliuzijų ir neišsipildžiusių lūkesčių.

Ir dar apie vaikinų kategorijas! Mes net nuėjome  į porą pasimatymų, norėdami geriau suprasti, su kuo turime reikalą.

Štai vieno tokio nuotrauka: ranka su brangiu laikrodžiu demonstratyviai padėta ant automobilio vairo, imtynininko laikysena. Jis siūlo pasivažinėti automobiliu, kartais nueiti į kavinę ir pradėti lytinius santykius. Akivaizdu, kad tokie vyrai ateina į „Tinder“  ne dėl bendravimo ir rimtų santykių. Kažkuris jų tiesiai šviesiai pasakė: „Aš domiuosi vienos nakties seksu“. Galbūt kai kurie slepiasi  po intelektualių studentų priedanga, bet vartojami kai kurie vulgarūs žodžiai, išduoda šiuos „mačo“.

Paprastas vaikinas – nuobodžiausias „Tinder“ tipo vaikinas. Jie netgi atrodo maždaug vienodai ir, greičiausiai, plaukus kerpa tas pats kirpėjas. Susikūprinusi laikysena, neryški prastos kokybės asmenukė ir kažkas panašaus. Štai ką vienas jų rašo anketoje: „Padorus ir atviras bendravimas. Jei esate kūrybinga, aktyvi ir įdomi, rašykite!“  Tiesą sakant, šie vaikinai gali užmegzti ir rimtus santykius, todėl yra daug pasirinkimo galimybių. Nesitikėkite kūrybingų ir originalių žinučių ar pokštų. Tai bus maždaug taip: „Sveiki! Tu esi graži! Kokie tavo pomėgiai? “. Jei vyrui yra apie 30–35 metų, suteikite jam galimybę. Jei paprasti vaikinai iš šios kategorijos yra jaunesni, tada jiems reikia merginos, kurios nelanko vakarėlių, negeria, nerūko ir nenori nieko daugiau. Būkite pasirengusios amžinam „jauniklių“ veblenimui, tačiau jei jums tokie santykiai yra patogu, tuomet galbūt galite  aštuoniolikmečiui būti romantiškų pasivaikščiojimų bendrininke ir sekmadieniais eiti kartu į kiną.

 

Vyrų, turinčių žalingų įpročių,  yra kiekvienoje kategorijoje

„Tinder‘yje“ galite grįžti į praeitį ir susitikti su skirtingų subkultūrų atstovais, o šie vaikinai yra patys tinkamiausi! Dažniausiai jie yra suaugę ir sėkmingi žmonės, bet nežinantys, kur dar  galima rasti merginą. Kažkuris jų yra drovus ir sėdi namuose, kažkuris nenori šalia matyti  vien tuščios „barbės“. Tokie barzdoti vyrai, turintys tatuiruotes, yra geri pašnekovai, jais galima pasitikėti.

Pirmas čia sutiktas vaikinas buvo baikeris. Jis pasidalijo informacija, teisingai apibūdino žmones, kuriuos galima rasti „Tinder‘yje“. Pasakė, kad užsiregistravo dėl to, nes tai madinga. Tai tipas, kuris su taksi vairuotoju elgiasi įžūliai, nori persikelti į Ameriką ir laiko save pernelyg idealiu šiam pasauliui. Šis tipas gali jus įžeisti ir paklausti, ką čia darote, jei nežinote, kaip bendrauti. Manome, kad tokių žmonių geriau nesutikti net  realiame gyvenime.

Skaitome kito vaikino anketą: „Aš čia tik dėl malonumo, niekam nerašau“. Žiūriu į gražias merginas, bet man nereikia bendrauti“. Beje, tokiais pasikliauti taip pat negalima.

Visiškas nesusipratimas tie, kurie savo  anketose skelbia romantišką nuotrauką su mergina.

Kiekvieną kartą  vaikinų profiliai tampa vis įdomesni.

Štai vienas jų stengiasi pristatyti save iš geriausios pusės. Tam reikalui  net apsivilkęs mėlynos spalvos klasikiniu kostiumu ir pasidaręs fotosesiją specialiai „Tinder“!

Dauguma jų galima suprasti pagal įdomų anketos aprašymą. Jokių kvailų klausimų apie pomėgius.  Jie turi daug ką pasakyti, bet yra per daug protingi, kad su kuo nors susitiktų iš „Tinder‘io“.

Dažnai paprasti vaikinai slepia savo neįprastas asmenybes.  Su vienu jų susitikome. Jis buvo atkaklus ir linksmas. Ne, tikrai ne maniakas, nuobodybė ar  iškrypėlis, o gana padorus tipas. Pasivaikščiojome, pasijuokėme, pavaišino meduoliais su kondensuotu pienu. Aptarėme keletą svarbių temų, tačiau paaiškėjo, kad mūsų nuomonės išsiskyrė. Galų gale jis palydėjo iki autobuso stotelės, ir mes abu supratome, kad vargu ar vėl susitiksime, bet mums buvo smagu! Priskirtume tai keistam radiniui geriausia prasme.

Vyrų, turinčių žalingų įpročių,  yra kiekvienoje kategorijoje, nes jie nuolat siūlo eiti išgerti alaus.

Galima pagalvoti, kad  „Tinder“ yra susibūrimo vieta tiems, kurie nori kartu pasėdėti prie alaus bokalo. Panašu, kad mėgstantys kilnoti taurelę yra patys sąžiningiausi, nes jie nebando jūsų apgauti, jie tiesiogiai rašo apie savo ketinimus. Žinoma, geriau nesirinkti tų, kurie vėliau parodo,  kad mėgsta ne tik alų.

 

Vaikinai turi pretenzijų ir merginoms

Ko gero retas susimąsto, kad čia yra daug atstumtų žmonių! Paprasčiausiai nerealu  išsirinkti žmogų vien pagal jo išvaizdą ar vidinę intuiciją. Taigi, išsirinkome tinkamos išvaizdos ir profilio aprašymo vaikiną, kuris, kiek pabendravus, po to nusprendė paskambinti. Pirma, jis pasakė, kad esame  panašūs savo nuomonėmis. Tada jis pasiūlė santykius, kuriuose  mergina turi elgtis visiškai laisvai ir būti be jokių tabu. Tada nusprendėme pereiti prie klausimo esmės, paklausėme, ką tai reiškia, bet jis atsakė: „Tai reiškia vienos nakties seksą“. Po atsisakymo jis pasakė, kad mergina turi  nepilnavertiškumo kompleksą, yra per daug konservatyvi ir apskritai yra pasimetusi šiame gyvenime. Neplanuotas psichologinis seansas baigėsi profilio užblokavimu.

Sulaukėme atsiliepimų ir iš  dar vienos kategorijos vaikinų. Viskas prasidėjo nuo žinučių: „Ką veiki „ Tinder‘yje? “,  „ Kaip čia atsidūrė tokia miela mergina?“.  Bet jie turi  ir pretenzijų merginoms.   Pasirodo, vaikinai dažnai skaito tokias merginų anketas: „Aš ieškau dosnaus“, „Meilė yra ir karti, ir saldi … Kartumas, kad geriau įvertintume saldumą“ ir panašiai. Jie taip pat skundžiasi, kad  merginos ateina į „Tinder“  tik dėl PR „Instagram“ puslapių. Tai yra geras būdas įgyti prenumeratorių, tačiau  vaikinus  siutina, kad taip verbuoja žmones per „Tinder“!

Stebina tai, kad mergina  stengiasi atrinkti savo gražiausias nuotraukas.  Vaikinai pastebi, kad tokių merginų populiarumas yra kelis kartus didesnis, o jos išrankesnės.

Daugelis merginų rašo, kad nori rimtų santykių. Labiausiai tikėtina, kad jos nesilanko forumuose, koncertuose ir vakarėliuose, todėl bando rasti čia savo žmogų!  Beje, kiekvienai merginai čia yra  tinkamas vaikinas, tereikia jį susirasti. Net jei, atrodo, gerai pasirenkate vaikinus ir atsargiai atsakote į visus klausimus, kartais kyla agresija. Galbūt tai  buvo mūsų asmeninės bėdos, bet  nenorėjome  dešimčiai parašiusių vaikinų iš karto atsakyti vienodai visiems tą patį, todėl atsisakius,  sulaukėme kaltinimų: „Iš kur tu? Tada eik viena pasivaikščioti, jei nenori draugystės“. Kai kurie  tiesiog įsižeidė, tačiau dėl to  ir mes jautėmės nesmagiai.

Kita vertus, „Tinder“ atima daug laiko. Tai yra tas pats socialinis tinklas, į kurį einame iki gilios nakties ir vos pabudus. Per pirmąsias tris dienas jautėmės psichiškai išsekę, kad norėjosi tik sėdėti ir tylėti. Vargu ar pavyks tai derinti su  mokslais ar mėgstamu darbu. Įsitikinome, kad  metų metus nebendravome su draugais taip intensyviai, kaip kelias dienas „Tinder‘yje“. Reikia sugebėti juokauti su visais, sugalvoti aštrų atsakymą, pasakoti apie save ir paklausti pašnekovo, kas jį domina. Siūlome atkreipti dėmesį į tokio pobūdžio tekstus: „Man patinka piešti, šokti ir groti gitara. Aš laikau save pozityviu žmogumi, klausausi  mėgstamos muzikos, mėgstu  išeiti pasivaikščioti su draugais  į parką“ ir taip toliau.  Susidaro įspūdis, kad visiems siunčiama viena nukopijuota žinutė.

Kita problema, su kuria susidursite, yra teisintis, kodėl pradingo staiga kelioms dienoms, o paskui vėl parašė lyg niekur nieko. Nemanome, kad verta  atkreipti dėmesį į tokį žmogų. Tai įrodymas, kad jis negalvoja apie rimtus santykius, nes paprasčiausiai nėra jiems pasirengęs.

Beje, užsieniečiams tokios pažinties kultūra taip pat artima, nepaisant to, kad susiduria su tokiomis pat kliūtimis ir problemomis, kaip ir mes. Vienaip ar kitaip, bet aplink yra daugybė pavyzdžių su laiminga meilės istorija.

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą