Jei nenorite, kad svarbią akimirką jūsų žodžiai nuskambėtų neįtikinamai, pretenzingai ar net juokingai, kaip pigioje melodramoje, tada geriau elgtis pagal principą „mažiau žodžių - daugiau emocijų“. Archyvo nuotrauka

Iš karto pasakysime: tai ne visos priežastys, o tik pagrindinės. Jei bandytume viską aprašyti, turėtume ruoštis ginti disertaciją! Taip, ir tada iki galo neatskleisi temos. Nes moteriškos lyties atstovių emocinė sfera yra daug įvairesnė ir painesnė nei vyrų. Juk daugelis galvoja, kad

vyras užsiima seksu vien todėl, jog tiesiog gali ir nori pasimylėti su jam patinkančia mergina ar moterimi. Iš tikrųjų tam daro įtaką daugybė emocinių ir fiziologinių veiksnių. Ir kartais ji pati negali suprasti, kas tiksliai pastūmėjo ją į to ar kito vyro glėbį. Žinoma, pradėkime nuo meilės.

 

Nr. 7 Meilė

Vyrai šią būseną išgyvena kitaip – ​kad ​reikia imtis kažkokių prasmingų veiksmų: rūpintis, domėtis, padėti merginai. Ne tik materialiai.

O merginai įsimylėjimas yra tada, kai ji tiesiog pradeda tirpti, jį pamačiusi, ir „plūduriuoja“…

Kadangi įsimylėjusią merginą nepaprastai jaudina jos aistros objektas!

Tačiau, ar ji nori sekso tokioje būsenoje? Taip ir ne. Ji tikrai nori būti jo glėbyje ir, kad jis taip pat stipriai, bet atsargiai prispaustų ją prie savęs. O ką veikti tuo metu – jai jau antraeilis dalykas.

Ir tik „ištirpusi“ jo glėbyje mergina imasi veiksmo: ima vilioti tą, ant kurio „paskendo“, koketuoja, flirtuoja, giria jį. O vyrams tai labai patinka.

Nr. 6 Pinigai

Prašome suprasti mus teisingai! Nesame iš tų verkšlentojų, kurie priekaištauja merginoms dėl jų materialinio suinteresuotumo. Tačiau pateiksime paprastą pavyzdį.

Užmetate meškerę ir staiga ji išsitiesia po jaudinančia auksinės žuvelės figūra, kuri paprastu uodegos mostelėjimu gali nuvesti jus į nuostabų paralelinį pasaulį. Kur nereikia plėšytis darbe, kur galima keliauti, kur galima nusipirkti šaunių dalykų neimant paskolų ir apskritai gyventi savo malonumui.

Iš tikrųjų  taip ne vienas pameta galvą nuo laimikio. Ir gana nuoširdžiai dega aistra kuo greičiau pabučiuoti savo „auksinę žuvelę“, bet… tai kainuoja labai nepigiai…

Nr. 5 Atjauta

Gebėjimas užjausti, sušildyti, užliūliuoti ir paguosti yra būdingas kiekvienai merginai nuo prigimties.  Žinoma, ši empatija labiau skirta merginoms. Tačiau susiklosčius tam tikroms aplinkybėms vaikinai taip pat užsikrečia nuo natūralaus moteriško gebėjimo užjausti.

Kartais vaikinui užtenka, kad paglostytų jo blakstienas, o emocijų protrūkyje mergina norėtų paimti jį į glėbį arba bent už rankos.

Be to, ar jai sunku? Užtenka penkių minučių, kad žmogus  jaustųsi laimingas ir įkvėptas.

Mat paprasta moteriškos meilės dvasia vyrą galima lengvai priversti vėl patikėti savimi ir paskatinti  jį kalnus nuversti.

Nr. 4 Smalsumas

Pirmasis intymumas gyvenime dažniausiai būna neryškus ir miglotas, tarsi pro rūką – taigi, nėra ko prisiminti. Mergina dažnai tam ryžtasi tiesiog iš smalsumo.

„Ką, ir viskas?!..“ – neretai toks poskonis jai lieka po pirmo intymumo.

Smalsumas, kaip neatsiejama moteriškos prigimties dalis, kartais pastūmėja į nuotykius  ir kuklias bei drovias merginas. Ypač, jei jos dar neturėjo intymumo. Nori to ar ne, ir merginą pradeda kamuoti tokios mintys: „Smalsu, ar jis tikrai toks didelis, ar tik jo kelnės taip pasiūtos? . .“; „Įdomu, kaip jis atrodo nuogas? Juokingai, tikriausiai…“ ir kt.

Nr. 3 Nuobodulys

Na, merginos nėra sukurtos monotoniškam darbinio arklio gyvenimui. Be ryškių įvykių ir įspūdžių – nuo to joms nevaldomai prasideda depresija, neviltis ir apatija.

Bet kuris žmogus visą gyvenimą ieško pastovumo, ramybės, bet kartu ir siaubingai jos bijo. Yra daug būdų patirti tikrą nuotykį. Galima kopti į kalnus, dalyvauti automobilių lenktynėse, išvykti į kelionę.

Bet visa tai ilgai ir brangu. Todėl galite tiesiog nueiti į barą ar klubą, ten su kuo nors susipažinti ir pasisemti aistringų emocijų. Arba suvilioti darbo kolegą. Ir iš tikrųjų, ir kitu atveju puikiai (protingose ​​​​ribose) padės vyno taurė.

Tai bus maždaug taip pat, nes seksas taip pat yra išsigelbėjimas nuo pilkos tikrovės. Tai irgi savotiškas nuotykis, kuris, skirtingai nei alpinizmas ir kelionės, visada yra po ranka.

Nr. 2 Įsipareigojimas

Merginos neretai galvoja, kad jei atsiduos vaikinui, tai jis  jau kaip ir įsipareigoja jai. Kitos dar toliau nueina – galvoja, kad doras ir sąžiningas vaikinas po to turi nuvesti prie altoriaus. Deja, neretai tenka nusivilti, neišsipildžius lūkesčiams.

Nr. 1 Nori-nenori, bet reikia (dėl fizinės ir psichologinės sveikatos)

Kai vaisingo amžiaus mergina neturi intymių santykių, ji ima jaustis seksualia nevykėle ir nuobodžia senmerge. Ją kamuoja dirglumas, nuolatinė įtampa ir nepasitenkinimas viskuo.

Tai labai nemalonus ir net nepakeliamas jausmas! Todėl ji, ieškodama tinkamo kandidato, ima skenuoti aplinkinę erdvę ir smarkiai sumažina potencialiam partneriui keliamus reikalavimus. Pamačiusi bet kurį tinkamą vaikiną, mergina elgiasi kaip adata kompase.

Iš pradžių su nuostaba, o paskui su pasitenkinimu ji pradeda pastebėti, kaip anksčiau neutralus kaimynas ar kolega staiga pradeda „sukti uodegą priešais ją“. Nes jai to reikia!

Beje, viskas dėl hormonų.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą