Didžiausias internetinių pažinčių platformas – „Tinder“, „OKCupid“, „Match“ valdanti amerikiečių kompanija „Match Group“ išlieka tarp populiariausių, kurios vertė akcijų rinkoje siekia 2,1 mlrd. JAV dolerius

Pažinčių paslaugos, tokios kaip „Tinder“, išlepino vienišius, siūlydamas gausybę pasirinkimo variantų, ieškant partnerio ar partnerės. Kaip bebūtų keista, bet pažinčių svetainių pagrindinis tikslas – padėti lengviau susipažinti su naujais žmonėmis, tačiau su jais susipažinti tapo… sunkiau, rašo „Guardian“.

Didžiausias internetinių pažinčių platformas – „Tinder“, „OKCupid“, „Match“ valdanti amerikiečių kompanija „Match Group“ išlieka tarp populiariausių, kurios vertė akcijų rinkoje siekia 2,1 mlrd.JAV dolerius.

Leidinio žurnalistai atliko savo tyrimus ir noriai  dalijasi savo pastebėjimais, kaip tinkamai ieškoti poros internete.

Kaip matote iš mažų vienišų širdžių galima susikurti didžiulį verslą. Tačiau žmonėms, kurie savo meilę bando surasti paspaudimais ir braukimais, šis atvejis pasirodo gana sunkus. Todėl labai praverstų išmokti šiuos dešimt svarbių dalykų.

  1. Žmonės vis dar nepraranda vilčių dėl internetinių pažinčių

Internetinės pažintys gali būti greitas būdas susirasti meilę ar kažkas panašaus. Tačiau kol nelaimėsi „Grand Prix“, internetinės pažintys atrodo kaip paskutinė išeitis. Tai ir ženklas, kad turite kažkokį neišvengiamą trūkumą, kuris neleidžia rasti tikros meilės tradiciniais būdais: pakalbinti  nepažįstamą žmogų bare, susipažinti su kuo nors vakarėlyje ir panašiai.

Jei žmonės jums sako, kad nuėjo į pasimatymą, yra pagrindo manyti, kad jie susipažino su šiuo asmeniu internete.

  1. Sunku išsirinkti, kai yra tiek daug

Pažinčių svetainių ir programėlių gausėjimas nieko gero nereiškia. Žinoma, yra keletas žmonių, kurie meilę susirado per „OKCupid“ ir „Tinder“ – kai kurie iš jų net susituokė. Bet daug daugiau žmonių, kurie su entuziazmu nuėjo į du ar tris pasimatymus su maloniais žmonėmis ir vėliau jie  dingo po daug žadančios pradžios.

Pažinti žmones yra vienas dalykas, tačiau pažinti juos  iš arčiau – reikia įdėti labai daug pastangų,  turint omenyje, kad jūsų telefone slypi tiek daug kitų potencialių partnerių. Visų pirma „Tinder“ populiarumas padidino kandidatų atrankos arba atmetimo greitį ir apimtis. Svetainėse  kadaise buvo  norinčių susipažinti ilgos anketos. Dabar  dauguma programų įrašo vartotojo pasirodymo laiką, todėl galite matyti, kada asmuo paskutinį kartą prisijungė prie interneto. Pavyzdžiui, galite sužinoti, ar vaikinas, su kuriuo ėjote į pasimatymą, ieškojo kitų kandidačių.

  1. Tai puikus būdas susipažinti su įdomiais žmonėmis

Jei einate į pasimatymą su nepažįstamu žmogumi, kurį matote kaip potencialų partnerį, automatiškai gaunate teisę užduoti labai asmeniškus klausimus. Tada galite sužinoti labai nuostabių dalykų apie vaikiną ar merginą. Ir jei nė vieno  iš jų neįsimylėsite, kokią gausybę ryškių asmenybių sutiksite. Greičiausiai nė vieno iš jų nebūtumėte sutikę artimiausioje aplinkoje.

  1. Kalbėtis su nepažįstamais žmonėmis nėra taip baisu

Jei išmokote duoti interviu, neabejojame, kad internetinės pažintys tam turėjo įtakos. Kai jau esate valandos trukmės pokalbių su nepažįstamais žmonėmis specialistas, nebėra baisu tai daryti su naujais pažįstamais.

  1. Įsimylėjimas reiškia pažeidžiamumą

Nėra nieko lengviau, kaip prisigerti su nepažįstamu žmogumi, kuris negali įskaudinti jūsų jausmų. Ypač kai žinote, kad yra šimtai kitų žmonių, kurie gali būti geresni už dabartinį varžovą (visi, kurių dar nepažįstate geriau). Galbūt internetinės pažintys išsprendė romantikos trūkumo problemą, bet neišsprendė pagrindinės problemos: emocinis intymumas reikalauja daug pastangų. Toks pažeidžiamumas dažnai laikomas silpnumo ženklu ir baimės šaltiniu. Vis dar manoma, kad nėra nieko socialiai nepriimtinesnio, kaip pripažinti, kad esi vienišas ir nori būti mylimas.

  1. Tai ne apie jus

Arteko girdėti šį gyvenimišką atvejį? Tarkim, po dviejų pasimatymų vaikinas atšaukė trečiąjį el. paštu. Laiške jis aprašė pasakišką sceną: po savaitgalio grįžęs namo ten pamatė savo buvusią merginą – ji verkė ir prisiekė jam amžiną meilę. „Gal galime likti draugais?“, – pasiūlė jis naujajai pažįstamai. Tačiau niekada negalvokite, kad tai ne apie jus.  O tai, kad prieš susipažindamas su jumis, jis turėjo ilgametę santykių patirtį.

  1. Žmonės, kurie „nelabai gerai“ naudojasi internetu, gyvenime nėra geresni

Pirmosiomis internetinių pažinčių dienomis merginos galvoja, kad turi duoti šansą vyrams – jei jų įdomi anketa, bet jie nėra geri pašnekovai. Gal jis tiesiog nemoka rašyti taip gerai kaip jūs.  Bet verta žinoti, jei jums sukels pirmines abejones, kažin, ar norėsis pažinti juos geriau.

  1. Laikas yra toks pat svarbus kaip suderinamumas

Teoriškai susirasti santykius internete turėtų būti lengva, nes ten sutikti žmonės nori to paties. Štai kodėl jie visi ten sėdi. Praktiškai vien abipusės simpatijos neužtenka: būtina, kad jūs atitiktumėte tam tikro tipo santykių paieškas. Sėkmingiausi santykiai, kuriuos galima užmegzti pažinčių svetainėje, jei jūsų partneris ar partnerė, bus kaip ir jūs, tarkim, pereinamajame savo gyvenimo etape, bet nedomins rimti ir ilgalaikiai santykiai.

  1. Kartais verta atitraukti akis nuo išmaniojo telefono

Apskaičiuota, kad internetinių pažinčių rinka vidutiniškai siekia 50 mln. bendra auditorija  ir 10 milijonų per mėnesį, o apyvarta – 1,3-1,5 milijardų JAV dol. per metus.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą