Žinia, poros išsiskiria dėl skirtingų priežasčių: vieni susiduria su daugybe nesutarimų kasdieniuose reikaluose, kitiems nebepatinka partnerio charakteris ar įpročiai, treti susikivirčija dėl tualetinio popieriaus spalvos. Vienos populiarių svetainių vartotojai nusprendė pasidalyti tarpusavyje juokingiausiomis priežastimis, kodėl jie išsiskyrė su savo širdies draugais. Atkreipiame jūsų dėmesį į šias istorijas, kurios jus turėtų ne tik pradžiuginti, bet ir būtų iš ko pasimokyti bei nekartoti kitų klaidų.

 

 1. „Ji nevalgė nieko, išskyrus vištienos krūtinėlę ir bulvytę. Jokių variantų – nėra vištienos krūtinėlių, nėra ko valgyti. Jei mes eidavome vakarienės ir nebūdavo vištienos krūtinėlių valgiaraštyje, ji užsisakydavo kolos ir žiūrėdavo, kaip aš valgau. Kartą pakviečiau ją vakarienės, kurią pats pagaminau. Ji atgnybo šakute mažą gabaliuką, o paskui paklausė, ar aš neįsižeisiu, jei ji nevalgys?“.
 2.    „Išsiskyriau su mergina, nes ji nežinojo ko nori ir nemokėjo pasirinkti. Kai paskambinau jai, pakviečiau į kiną ir paklausiau, kokį filmą ji norėtų pamatyti, ji niekada negalėjo nuspręsti. Tai mane pribloškė. Ir tada aš sužinojau, kad ji turi kitą vaikiną. Ji tiesiog negalėjo pasirinkti vieno“.
 3. „Mes susipažinome maždaug prieš dvejus metus. Bet mane pribloškė tai, kad ji visada palydėdavo savo veiksmus kažkokiais garsais, o paskui juokdavosi. Pavyzdžiui,  atsisėsdama ant kėdės: „plkhhhh, hehe“, supurtydama pagalvę: „shuh-shuh, hehe“, spaudinėdama nuotolinio valdymo pulto mygtukus: „tyk-tyk, hehe“, valgydama: „hrum-hrum, hehe“. Galų gale aš neištvėriau ir pabėgau“.
 4. “Kartą nusprendžiau išsiskirti su mergina, nes maniau, kad ji nuo manęs kažką slepia. Tai yra norėjo mane palikti. Po to pasakė, kad nupirko bilietus po Karibus kruiziniu laivu. Mums abiem. Koks idiotas buvau“.
 5. “Prisimenu pradėjau draugauti su mergina, o savaitgalį mama nusipirko jai akinius. Po savaitgalio atėjusi į mokyklą, ji mane pamatė ir pasakė: „Ohhhh, na jau ne!“ ir paliko mane“.
 6. „Mes susitikome ir susipažinome per aklą pasimatymą. Ta mergina man patiko iš pirmo žvilgsnio. Vieną vakarą mes nuėjome pietauti, papasakojau jai istoriją ir pabaigiau ją žodžiais: „Tai buvo be galo juokinga!“ Ji pažvelgė į mane ir paklausė: „Galvoji, kad pragaras yra juokingas dalykas?“. Tai buvo mūsų paskutinis pasimatymas“.
 7. „Ji visada kalbėdavo žiūrėdama filmus. Scenose, kur nebūdavo dialogo, ir ji nutildavo. Bet kai tik personažai pradėdavo kalbėti, iškart išgirsdavau iš jos kažką panašaus: „Ar skaitei straipsnį apie šį aliejų?“.
 8. „Jis buvo geras vaikinas, bet kai mes bendraudavome „Facebook‘e“, jis sunkiai galėjo parašyti keletą žodžių be klaidų ir manė, kad gramatika yra visiškai nereikalinga.
 9. “Pradėjau įtarti, kad ji šniukštinėja po mano telefoną, kai nuėjau praustis po dušu. Po to kai kilo įtarimai, aš iškart nustojau su ja kalbėtis. Ji supyko ir išėjo. Nuo tada nebesusitinkame“.
 10. “Į kavą įdėjau du gabalėlius cukraus ir išmaišiau ją. Jis supyko, kad įdėjau ne vieną, o du cukraus gabalėlius ir kad išmaišiau, kol jis plovėsi rankas“.
 11. „Aš palikau jį stovintį restorano viduryje, kai bešokant jis pasakė, kad visos katės yra kvailos. Aš dar kartą paklausiau: „Tu nori pasakyti, kad mano katė yra kvaila?“ Jis atsakė: „Na, taip ..“. Aš apsisukau ir išėjau. Tai buvo pirmas ir paskutinis mūsų pasimatymas“.
 12. „Pasidalinsiu pasakojimu apie tai, kaip ji mane paliko. Sėdėjome vakarieniaudami, o tada ji pasakė, kad turime išeiti. Aš atsakiau: „Gerai“. O ji: „Koks tu kvailas. Aš bandžiau tau suteikti dar vieną šansą!“  Tada aš paklausiau: „Tai vis dėlto aš turiu galimybę?“. Ji atsakė: „Ne!“. Po to ji dėl tam tikrų priežasčių pradėjo mesti servetėles į mane“.
 13. “Jis virė košę vandenyje, o ne piene. Man labai nepatiko ir mes išsiskyrėme“.
 14. “Jo kojų nagai buvo tokie ilgi, kad vaikščiojant kone gulė ant grindų per sandalus“.
 15. “Ji mėgo ant rankos išspausti garstyčias, mirkyti į jas gruzdintas bulvytes ir nulaižyti maisto likučius nuo rankos. Pažvelgęs į ją niekada nebūčiau pagalvojęs“.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą