Deja, kivirčai neišvengiami net ir darniausiuose santykiuose. Tačiau konflikte labai svarbu elgtis teisingai. Jei mergina niekada ne galvoja tik apie save, nėra egoistė, o visada stengiasi eiti į kompromisus, tada jums nepaprastai pasisekė. Archyvo nuotrauka

Santykių sėkmė visiškai priklauso tiek nuo vyro, tiek  ir nuo moters. Tačiau labai dažnai  vyriškosios lyties atstovai susiduria su itin nerimastingomis  merginomis.  Kaip neužkibti ant tokių  panelių masalo?

 

Pakalbėkime apie penkis moteriškus ženklus, kurie leis užmegzti su ja sveikus santykius.

  1. Noras investuoti į santykius

Kai kurios merginos nori ateiti  ant visko gatavo ir tiesiog gundomai pasistaipyti prieš savo mylimąjį. Joms vyras visada viską skolingas, o jos priima tik galantiškus jo gestus.

Tačiau su tokiomis jaunomis panelėmis toli nenueisite. Su jomis galima linksmintis, šiek tiek praskaidrinti savo vienišą kasdienybę, bet tikrai nepavyks sukurti tvirtos sąjungos ir geros šeimos. Mergina į santykius turėtų investuoti vienodai su vyru. Tik tada  galima tikėtis sėkmingų santykių.

  1. Gebėjimas spręsti ginčytinus klausimus

Deja, kivirčai neišvengiami net ir darniausiuose santykiuose. Tačiau konflikte labai svarbu elgtis teisingai. Jei mergina niekada ne galvoja tik apie save, nėra egoistė, o visada stengiasi eiti į kompromisus, tada jums nepaprastai pasisekė.

Tačiau galimas ir kitas rezultatas. Jei ji iš karto pradeda rėkti, įsižeidžia keletą dienų, kol įteiksite jai kokią nors dovaną ir prašysite atleisti, tuomet turėtumėte apie tai pagalvoti.

  1. Jūsų problemos liečia tik jus abu

Kaip sakoma: „Pasakyk man, kas tavo draugas…“ ir toliau tekstas… Jei tavo mergina draugauja su niūriomis panelėmis, tai galbūt po poros mėnesių teks pažinti jos tikrąjį veidą.

Be to, jei jūsų mylimoji nuolat pasakoja savo draugėms apie jūsų santykius, tai taip pat yra priežastis susimąstyti. Juk jūsų problemos liečia tik jus abu ir neturėtų tapti viešai žinoma.

  1. Visą dėmesį skiria tik savo mylimajam

Ar egzistuoja draugystė tarp vyro ir moters – labai filosofinis klausimas, reikalaujantis atskiro straipsnio. Tačiau jei šalia jūsų mylimosios nuolat sukiojasi kiti vaikinai ar vyrai, tai jau yra priežastis susimąstyti. Juk ji nuolat gundo, o valia anksčiau ar vėliau gali pasiduoti. Žinoma, pasitikėjimas yra svarbus, bet neapgaudinėkite ir savęs.

  1. Stengiasi būti ekonomiška

Žinoma, mergina nėra virėja ir valytoja viename asmenyje. Ji neprivalo visą laiką būti virtuvėje ir sukiotis apie viryklę, ypač jei didžiąją laiko dalį praleidžia darbe. Tačiau net ir pasiskirstydama pareigas mergina turi būti ekonomiška, kad pati „kasdienybė“ nesuvalgytų visos romantikos ir meilės.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą