Sužinokite daugiau apie save tiesiog pažvelgę ​​į mažąjį pirštą. Labai dažnai žmonės tiriami iš rankų. Chiromantijos specialistai sulaukė nemažos sėkmės ir gali tiksliai pasakyti apie žmogų: jo charakterio bruožus, praeitį ir net ateitį. Bet ką apie jus gali pasakyti  jūsų mažasis pirštas? Mes daugiau! Kviečiame atlikti paprastą testą, kuris suteiks išsamų aprašymą ir atskleis asmenybės paslaptis, kurių galbūt nežinote.

Pažiūrėkite į aukščiau esantį paveikslėlį ir išsirinkite sau tinkamiausią variantą. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie save. Nustebsite, koks tikslus testas.

 

Pirmas variantas

Kai reikia išreikšti savo emocijas ir jausmus, dažniausiai esate paslaptingas ir uždaras žmogus. Jums nėra lengva dalintis savo mintimis ir jausmais, ypač su nepažįstamais žmonėmis. Nors kiti jumyse mato stiprų ir nepriklausomą žmogų, kuris yra sektinas pavyzdys. Taip pat esate sąžiningas ir nuoširdus, niekinate veidmainystę ir melą. Mylimiesiems esate pasiruošę bet kokiems žygdarbiams, tačiau taip pat norėtumėte, kad jie būtų tokie pat geri draugai kaip jūs.

Kita vertus, esate linkęs būti šaltas ir santūrus su žmonėmis, su kuriais nesate artimi. Kai kurie net mano, kad esate arogantiškas žmogus, bet iš tikrųjų taip nėra. Jūs turite gerą širdį. Jūsų draugai ir šeimos nariai apie tai žino. Su jais galite būti šimtu procentų savimi.

 

Antras variantas

Jūs esate labai ištikimas ir jautrus žmogus. Jei esate įsimylėjęs, jūsų antroji pusė jums tampa visatos centru. Skiriate jai visą savo dėmesį, galvojate apie ją visą dieną ir siekiate užmegzti su ja gilų ryšį.

Kita vertus, esate pažeidžiamas, bijote, kad kitiems duodate daugiau, nei jie jums. Galite apsimesti, kad jums nerūpi, ar turite sielos draugą, bet tai tik kaukė. Jūs nesate vienišas vilkas, norite sutikti savo gyvenimo meilę.

Esate labai atsidavęs žmogus. Tai galioja viskam jūsų gyvenime: karjerai, išsilavinimui, šeimai, draugams. Ši savybė padeda jums pasiekti viską, apie ką galvojate. O darbštumas ir atkaklumas tik pagerina rezultatą. Atrodo, kad nėra užduoties, kurios negalėtumėte atlikti.

Esate ramaus charakterio, nemėgstate konfliktų. Kad ir kaip nejaukiai jaustumėtės įtemptose situacijose, visada išliekate ramus, o tai daugeliui žmonių pasitaiko retai.

 

Trečias variantas

Esate optimistas, kupinas gyvenimo ir noro siekti sėkmės. Neigiamos mintys ilgai neužsibūna jūsų galvoje. Taip pat nekaupiate savyje nuoskaudų, lengvai atleidžiate žmonėms ir pamirštate konfliktus, nes jūsų širdyje nėra vietos piktumui.

Bet tai nereiškia, kad esate šventasis. Galite būti reiklūs ir susitelkę į save, ypač jei manote, kad tikrai esate teisus, o jūsų pašnekovas – ne. Bet jei jausite, kad nuėjote per toli, būsite pirmasis, kuris atsiprašys.

Esate labai tiesmukiški, bet nesate įpratę dalintis savo patirtimi ir problemomis su kitais. Manote, kad turėtumėte juos pasilikti sau. Nežinomybės baimė atitolina nuo visko naujo. Tačiau laikas nuo laiko turėtumėte pabandyti išeiti iš savo komforto zonos. Juk be šito jūs negalėsite tobulėti, tapti geresni ir laimingesni.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą