Šykštus, kiekvieną centą skaičiuojantis vyras gyvenime tikrai nebus dosnus ir lovoje: iš jo nereikia tikėtis švelnumo ir preliudijos. Archyvo nuotrauka

Nebūtina į miegamąjį įsileisti naujo pažįstamo, norint suprasti, jog jo įgūdžiai jus nuvils. Specialistai mano, kad yra neabejotinų ženklų, išduodančių blogą sekso partnerį net per pirmuosius pasimatymus.

 

  1. Prisilietimo trūkumas

Psichologų teigimu, temperamentingi, švelnūs žmonės beveik visada mėgsta liesti kitus, jiems tai – dar viena bendravimo kalba, simpatijos rodiklis. Jei naujas pažįstamas pokalbio metu niekada nelietė jūsų rankos, nebandė apkabinti, greičiausiai jis nebus priskirtas lytėjimo žmonėms.

Jei jis nežino, kodėl liesti merginą, kai tu nesi lovoje, vargu ar jį kas nors nustebins ir miegamajame.

  1. Jis linkęs būti savanaudis

Ko galima tikėtis lovoje iš narcizo? Greičiausiai iš arti vaikinas pasirodys toks pat savanaudis, nesirūpins jūsų malonumais. Jei pastebite, kad vyras yra susitelkęs į save ir kalba apie save tik iš geriausios pusės bei  stengiasi bet kokį pokalbį pakreipti į savo pusę, tuomet tikrai nereikėtų iš jo tikėtis lovos žygdarbių.

  1. Vyras kalba tik apie pergales

Žinoma,  ir apie intymius pasiekimus bei laimėjimus. Jei žodžiais jūsų vaikinas yra tikras Kazanova, greičiausiai, lovoje jis bus labai vidutiniškas. Merginos tikrai žino, kad pagrindinė moters erogeninė zona yra jos smegenys, todėl  sugadinti jos romantišką nusiteikimą kalbant apie buvusias tikrai neverta.

  1. Jis valgo greitai

Maistas ir seksas yra paprasčiausi kūniški malonumai. Jie susiję daug labiau, nei atrodo: jei vyras nemoka mėgautis gardžiu maistu, ryja patiekalą po patiekalo, nesuprasdamas atspalvių ir aromatų, taip elgsis ir lovoje.

  1. Jis godus

Šykštus, kiekvieną centą skaičiuojantis vyras gyvenime tikrai nebus dosnus ir lovoje: iš jo nereikia tikėtis švelnumo ir preliudijos. Psichologų teigimu, įsimylėjėliai vyrai mėgsta dovanoti dovanas, dalintis džiaugsmu, jiems svarbu matyti, kad kiti džiaugiasi. O tuo labiau, kai kalbama apie jiems patinkančią merginą.

  1. Jis yra seksistas

Vargu ar galima tikėtis švelnumo ir pagarbos iš žmogaus, kuris merginas ir moteris laiko daug žemesne, netiki lygybe ir nesiruošia keisti savo pažiūrų.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą