Mokykloje mergaitę vadino žirafa, bet ji subrendo ir tapo sėkmingu modeliu. Chase Kennedy neįmanoma nepastebėti minioje. Tai viena aukščiausių moterų Amerikoje, kurios ūgis siekia 195,5 centimetro. Ji nešioja 41 dydžio batus, o kojos taip pat vienos ilgiausių pasaulyje, kurių ilgis siekia 129,5 centimetrus.

 

Visada nešiodavo baleto batus ir pavydėdavo merginoms aukštakulnių

Kalifornijos San Luiso Obispo vidurinės mokyklos absolventė Chase buvo aukščiausia klasėje, net aukštesnė nei dauguma berniukų. Vaikinai ją erzino, šaukdami įžeidžiančius žodžius: „žirafa“, „liesakojė“.  Todėl mergaitė visada svajojo turėti trumpas kojas, kad neišsiskirtų iš kitų.

„Kai lankiau vidurinę mokyklą, visada nešiodavau baleto batus ir pavydėdavau merginoms aukštakulnių. Aš taip pat norėjau dėvėti tokius batus“, – parašė mergina savo paskyroje, socialiniame tinkle. – Man buvo gėda tiek dėl savo ūgio, tiek dėl batų dydžio, nes nenorėjau išsiskirti“.

Bet Chase sekėsi sportuoti. Pavyzdžiui, tinklinis ir krepšinis jos ūgiui ypač puikiai tiko. Bet kurioje merginų komandoje Chase visada buvo viena aukščiausių. Ir ji visada išnaudojo šį savo pranašumą.

Be to, mokykloje Chase susidūrė su naujais sunkumais. Galima sakyti, nebuvo tokio pat ūgio, kaip ji, vaikinų. O žemesni už Chase – nė iš tolo nesiartino prie jos.

„Neturėjau jokių pasimatymų vidurinėje mokykloje, nes berniukai bijojo mano ūgio, kadangi aš buvau gerokai aukštesnė už juos“, – skundėsi mergina.

 

Išmoko pamilti save ir savo ūgį

Pradėjusi modelio karjerą, aukštaūgė mergina iš pradžių taip pat susidūrė su problemomis. Jei dauguma agentūrų atsisakydavo žemesnio ūgio, nei nustatyta, merginų, tai su Chase buvo visiškai priešingai – ji buvo per aukšta. „Jie sakė nežinantys, ką su manimi daryti“, – sakė mergina.

Chase išbandė savo laimę Niujorke ir Europoje ir netrukus patraukė agentūrų, kurios tiesiog džiaugėsi jos augimu, dėmesį. Taip pat ir jos aukso rudos spalvos, natūraliai atrodančiu įdegiu, ilgais rudais plaukais ir žavia šypsena. Chase pavyko tapti sėkmingu modeliu.

Mergina spindėjo Niujorko mados savaitėje, taip pat „Toyota“ ir „Alloy Apparel“ reklamose. Apie ją rašė tokie leidiniai kaip CBS, „New York Post“, „New Zealand Stuff“ ir „British Daily Mail“.

Chase pasiekė tarptautinį lygį  modelio karjeroje ir išmoko pamilti save ir savo ūgį. Tuo ji ne tik  išskiria, bet ir daro  ją ypatinga. „Dabar aš nekeisčiau savo ūgio. Man labiau patinka viską matyti iš viršaus“, – juokdamasi kalbėjo  modelis interviu „Barcroft TV“. – Patikėkite, aš tikrai jaučiuosi laiminga būdama tokia, kokia esu“.

Chase ilgiausios kojos Amerikoje, tik 2,5 centimetro trumpesnės už į Gineso rekordų knygą įrašytos Rusijos krepšininkės Jekaterinos Lisinos kojas. Nepaisant pajuokų mokykloje, Chase šlovę atnešė jos ilgos kojos.

 

„Facebook“ tekstas ir nuotraukos

 

4 KOMENTARAI

  1. I like the valuable information you provide
    in your articles. I will bookmark your blog and check again here frequently.
    I’m quite certain I’ll learn plenty of new stuff right here!
    Best of luck for the next!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą