Jei vaikinas daro viską, kad kuo greičiau sulauktų abipusiškumo iš merginos – kone šliaužioja priešais ją, skiria jai perdėtai daug dėmesio, bando rasti patvirtinimą, kad ji taip pat juo domisi. Tačiau tokį vaikino elgesį mergina dažniausiai atstumia. Archyvo nuotrauka

Išmokti tinkamai bendrauti su merginomis nėra sunku. Norėdami tai padaryti, turite laikytis tik kelių paprastų taisyklių, kurių daugelis vaikinų nežino arba nuolat pamiršta.

Šiame straipsnyje panagrinėsime visas šias taisykles, taip pat pateiksime keletą naudingų gudrybių, kurios padės dar sėkmingiau bendrauti su merginomis. Naudokite juos ir merginos jus patrauks instinktyviu lygiu. Pradėsime nuo dviejų postulatų, kuriuos turi atsiminti kiekvienas vaikinas.

 

Pirmas postulatas

Bendraujant su mergina, nereikia stengtis jos sudominti. Jūs nesate cirko klounas ar studentas, laikantis  egzaminą. Jei galvosite, kaip patraukti jos dėmesį, jūs išeikvosite tam išteklius, kuriuos  reikia papildyti. Jūs esate užkariautojo padėtyje. todėl pasistenkite nukreipti dėmesį nuo klausimo „Kaip ją sudominti“ į klausimą „Kaip man mėgautis šiuo bendravimu“.

Antras postulatas

Bendraudami daugelis vaikinų stengiasi sudominti merginą naudodamiesi pagalbinėmis priemonėmis. Pavyzdžiui, dovanomis, šiek tiek pagalba, komplimentais.

Mergina turi  ne tik patikti tau, bet ji pirmiausiai turi vertinti tave, o ne tavo išteklius. Žinoma, galima ir reikia dovanoti savo merginai gėlių ir dovanų. Jūs taip pat galite jai padėti. Bet jūs neprivalote to daryti, kad jai patiktumėte. Dovanos – tai padėka merginai už rūpestį ir dėmesį tau, o ne būdas ją sudominti.

 

Bet kaip bendrauti su mergina? Norėdami tai padaryti, jums tereikia laikytis kelių taisyklių.

Pirmoji taisyklė

Pasistenkite atsipalaiduoti. Bendraujant su mergina nereikia šokinėti iš temos į temą.

Dažna daugelio vaikinų klaida yra ta, kad susirašinėdami, kalbėdami telefonu ar asmeniškai jie nuolat keičia pokalbio temą. Šiek tiek pasikalbėjo apie naujienas, tada kalba apie tai, kaip jis žvejojo, tada apie jos katę, kuri susižeidė leteną.

Pateiksime tokio dialogo pavyzdį. Įsivaizduokite, kad mergina jums paskambina ir klausia: „Labas! Kaip sekasi?“. O jūs atsakote: „Gerai. Buvau žvejoti, bet kaip sekasi tavo katei?“. Į ką mergina atsako: „Blogai, susižeidė“. O tada ateina patarimas, už kurį tau gali būti suteiktas „Akivaizdumo kapitono“ titulas: „Pabandyk nuvesti jį pas veterinarijos gydytoją“.

Toks įkyrus bendravimas merginai rodo, kad nežinai, apie ką su ja kalbėti, todėl šokinėjo nuo  temos į temą.

Suprasdami, kad ne visos merginos domisi žvejyba, galite papasakoti kokią nors įdomią istoriją, kuri jums ten nutiko. Tarkime, kaip atėjo aplinkos apsaugos kontrolės pareigūnai ir kaip jūs nuo jų pasislėpėte, nors nieko blogo ir nepadarėte. Ši istorija gana įdomi. Ir apie tai galima diskutuoti pakankamai ilgai.

Jūs netgi galite pridėti dramos į istoriją, pasidalindami savo patirtimi. Ir, pasakęs, kaip tuo metu jaudinaisi, galvodamas, kad nebeturėsi galimybės pabėgti nuo persekiojimo. Todėl pasistenkite į savo kalbą įtraukti įdomių detalių ir niuansų.

Paprastai dialogo palaikymo problemos yra būdingos tiems vaikinams, kurie tiesiog nežino, kaip papasakoti įdomių istorijų. Jei turite problemų dėl to, jums padės vaidybos ar oratorijos kursai.

Antroji taisyklė

Yra uždarų klausimų ir yra atvirų klausimų. Į uždarą klausimą galima atsakyti „taip“ arba „ne“. Atviras klausimas pareikalaus išsamesnio atsakymo.

Pavyzdys. Jei paklausite merginos: „Ar kada nors buvai Maljorkoje?“, ji jums atsakys „taip“ arba „ne“. Bet į klausimą: „Kokius jausmus patyrei, kai, gavusi vairuotojo pažymėjimą, pirmą kartą sėdai prie automobilio vairo?“, jau  „taip“ arba „ne“ tikrai neatsakys.

Todėl, jei ko nors klausiate merginos, pabandykite sutelkti dėmesį į atvirus klausimus. Ir net jei norite užduoti uždarą klausimą, tada naudokite jį kartu su atviru. Pavyzdys. „ Ar kada nors buvai Maljorkoje?“. Ji atsakys, tarkim, „taip.“ Tada paklauskite: „O kas tau labiausiai patiko?“.

Šiame pavyzdyje pirmasis klausimas uždaras, o antrasis – atviras. Ir mergina jums atsakys išsamiau. Bet primename, kad bendraudami stenkitės nepasikliauti apklausos taktika, kai jūs, kaip 20 metų patirtį turintis kriminalinio tyrimo tyrėjas, bombarduojate merginą klausimais. Būtent dialogas, kai ką nors pasakote ar ką nors aptarinėjate. Atviri klausimai yra tik pagalbinė priemonė.

Trečioji taisyklė

Yra labai naudinga funkcija, kuria naudojasi visos merginos be išimties. Tai provokacijos, kurios vaikiną pastato į nepatogią padėtį.

Tarkime, viename iš pirmųjų pasimatymų, kai net nebuvo bučinio, mergina gali paprašyti vaikino, kad nupirktų jai ką nors arba duotų pinigų. Ir jis arba turės teisintis, kodėl negali įvykdyti jos prašymo, arba, peržengęs savigarbą, patenkinti merginos reikalavimą. Nors prieš tai vaikinas buvo įsitikinęs, kad laikysis „geležinės taisyklės“: kad dovanos dovanojamos tik po sekso.

Palaikant rimtus santykius, kai vaikinas neatsiliepia telefonu jau valandą, mergina po to gali paklausti: „Pasakyk, kodėl taip ilgai man neatsiliepei?“. Ir jis yra priverstas teisintis.

Kaip jau supratote, galite naudoti ir provokacijos būdą. Pavyzdžiui, kai per pasimatymą aptariate kažkieno santykių istoriją, kai mergina dėl savo vyro persikėlė gyventi į kitą šalį, galite juokais paklausti savo merginos: „Ar tu būtum tam pasiruošusi?“. Toks juokaujantis klausimas įves merginą į nepatogią padėtį.

Arba jei tai pirmas pasimatymas, praeina jau 40 minučių nuo jo pradžios, kai mergina jau atsipalaidavusi ir šnekučiuojatės. Juokais galima jos paklausti: „Kodėl atėjai be gėlių. Aš pripratau, kad merginos man dovanoja gėles“.

Atrodo, kad tai pokštas. Tačiau tokių paprastų klausimų naudojimas, kuriais merginą pristabdote, leidžia pajusti jūsų moralinę jėgą. Ir, beje, nemanykite, kad tai yra kažkokia manipuliacija. Tai tik žaidimo elementas.

Ketvirtoji taisyklė

Mažai kas apie tai galvoja, bet per savo kalbą žmogus dažnai tokiu būdu prisistato. Ir dėl jūsų istorijų ir net jūsų išlygų merginai galite padaryti įspūdį.

Jei pasakysite jai, kad praktiškai negeriate ir visai nerūkote. Tačiau tuo pat metu jūs pasakojate juokingas istorijas apie savo draugą, kuris atvyko į trijų žvaigždučių viešbutį Turkijoje su „viskas įskaičiuota“. Ir jį taip suviliojo naktiniai barai, kad jis taip ir nenuėjo prie jūros.

Išgirdusi tokią istoriją mergina įtars, kad kadangi turite tokių draugų, tai tikriausiai ir jūs mėgstate išgerti. Arba visos jūsų istorijos bus tik iki pasakojimų apie darbą. Tuomet bus galima susidaryti įspūdį apie jus kaip apie žmogų, gyvenantį pagal principą: darbas – namai.

Todėl visiems net ir labai užsiėmusiems darbais, psichologai primygtinai rekomenduoja bent du vakarus per savaitę skirti sportui ar kokiam nors pomėgiui, kad kaip nors paįvairintumėte savo vidinį pasaulį. Ir to nereikėtų daryti norint linksminti merginas pasimatymų metu. Pirmiausia tai turite padaryti dėl savęs, kad galėtumėte mėgautis gyvenimu, o ne tik užsidirbti pinigų.

Penktoji taisyklė

Kaip išvengti nepatogių pauzių bendraujant? Visų pirma, net jei jūsų bendravime atsiranda tokia pauzė, nereikia iš karto bandyti ko nors paklausti merginos. Kadangi tokiu atveju, pamačiusi, kaip ėmėte  muistytis ar sutrikote, ji supras, kad nepasitiki savimi.

Vietoj to, jei nežinai, ką pasakyti, geriau palauk, užsičiaupk ir pažiūrėk į ją. Gali tiesiog pažvelgti jai į akis ir nusišypsoti. Tai parodys jūsų pasitikėjimą savimi. Ir tada pati mergina bandys su tavimi pasikalbėti.

O kad bendraujant nebūtų pauzių, yra paprastas triukas. Kai kalbate apie ką nors, turite duoti užuominų kalboje ir stengtis neatsakyti vienskiemeniais sakiniais. Tarkime, jei mergina tavęs paklaus, kaip praleidai savaitgalį, nereikia sakyti: „Aš tikrai nieko nepadariau“. Net jei tikrai neiškėlėte kojų iš namų, galite pasakyti, kokį filmą žiūrėjote ar kokią knygą skaitėte. Taigi jūs duodate jai užuominą tęsti dialogą. Ir mergina galės jūsų paklausti: „Kokią knygą skaitei ar kokį filmą žiūrėjai?“. Ir jau turėsite apie ką pasikalbėti.

Todėl visada stenkitės duoti užuominų kalbant. Ir, žinoma, pasistenkite diskutuoti temomis, kurios domina ir jus, ir merginą. Jei papasakosite istoriją, kaip iš naujo įdiegėte „Windows“ savo kompiuteryje, ši istorija vargu ar bus įdomi kitiems, išskyrus jūsų IT draugą.

Šeštoji taisyklė

Būtinai išanalizuokite, kokia yra mergina kaip asmenybė. Visada stenkitės „nusipiešti“ jos psichologinį portretą.

Norėdami tai padaryti, užduokite jai tinkamus klausimus. Dėl to ateityje galėsite išvengti nemalonių staigmenų, iš anksto žinodami, kokius „skeletus spintoje“ ji slepia.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą