Ne visi mėgsta vabzdžius. Tačiau simboline ir totemine prasme jie mėgaujasi dėmesiu ir pagarba.

Siūlome jums du šio testo sprendimo  variantus.

1 variantas: Pasirinkite vieną vabzdį iš paveikslėlio.

2 variantas: Pasirinkite skaičių nuo 1 iki 7 nežiūrėdami į paveikslėlį.

Arba galite naudoti abu variantus vienu metu ir gauti du patarimus vienu metu.

 

Vabzdys Nr.1. Skorpionas

Tai siejama su pavojumi. Tačiau mažai žmonių žino, kad šis vabzdys yra išgyvenimo čempionas.

Pavyzdžiui, jis gali būti užšaldytas tris savaites, o tada atšildytas, ir jis išliks gyvas.

Taigi, šis vabzdys įspėja, kad artimiausiu metu jums prireiks maksimalių jėgų prisitaikyti prie greitai besikeičiančių sąlygų. Be to, naujos galingos energijos  srautai pateks į jūsų gyvenimą. Norėdami juos atlaikyti, atkreipkite deramą dėmesį į savikontrolę.

 

Vabzdys Nr.2. Skruzdėlė

Skruzdė tradiciškai simbolizuoja darbštumą ir energingą veiklą. Savo veiksmuose šis vabzdys yra išmintingas ir racionalus. Skruzdėlės stiprybė – bendrame darbe.

Skruzdė taip pat liudija disciplinos ir atkaklumo svarbą. Plyta po plytos kurkite savo gyvenimą.

Nepriklausomai nuo dabartinių aplinkybių, visos jūsų pastangos tikrai bus atlygintos.

Neatsisakykite darbo kartu, tai gali atverti naujas perspektyvas ir greičiau nuvesti į tikslą.

 

Vabzdys Nr.3. Laumžirgis

Laumžirgiai mūsų planetoje gyvena daugiau nei 180 milijonų metų. Jie demonstruoja neįtikėtiną savo kūno meistriškumą. Jei pasirinkote laumžirgį, tada jis atkreipia jūsų dėmesį į emocinę sferą.

Kas dabar vyksta su jūsų emocijomis? Ar įsiklausote į jas? Ar jaučiate?

Jei slopinate emocijas, traktuojate jas iš racionalumo pozicijos, tuomet atimate iš savęs galimybę pamatyti naujas perspektyvas. Laikas „išsiimti“ visas tas emocijas, kurios įstrigusios kūne.

Pagalvokite, kurią iš jų atėjo laikas pripažinti ir įteisinti?

Per ateinančius dvejus metus jūsų gyvenime įvyks svarbūs pokyčiai. Jei neatliksite savo „vidinės inventorizacijos“, negalėsite pakilti.

 

Vabzdys Nr.4. Bitė

Medaus skonis suteikia saldumo ir malonumo. Bitė jį gauna kruopščiu darbu, o tada mėgaujasi jo vaisiais. Bitę pasirinkote ne be priežasties. Artimiausiu metu bus galimybė įsitraukti į įdomų ir galbūt visuomenei naudingą projektą, kuris pareikalaus susitelkimo ir atsidavimo. Tai nebus lengva. Reikės jėgų ir dėmesio, bet rezultatas to vertas  – bus labai saldus. Tačiau yra dar vienas svarbus aspektas. Darbšti bitė moka džiaugtis savo darbo vaisiais. Pagalvokite, ar leidžiate sau ne tik dirbti, bet ir mėgautis gyvenimu?

 

Vabzdys Nr. 5. Maldininkas

Ko negalima atimti iš besimeldžiančio maldininko, tai stiprybės. Be to, jei kada nors matėte jį gamtoje, atrodo, kad jis yra giliai pasinėręs į save. Maldininkas niekada neskuba ir nenurimsta. Medžioklės metu sušąla, susilieja su aplinka. Šis nuostabus vabzdys kviečia pasinerti į savo pasaulį ir atkurti vidinę ramybę. Pagalvokite, ar dabar skubate? Ar šurmulys atitraukia jus nuo to, kas tikrai reikalinga ir svarbu?

Dabar ne laikas skubinti save ir kitus. Dabar palankus metas suvokti turimas galimybes ir vykstančius įvykius. Kontroliuokite, ką ir kam sakote. Per anksti ištartas žodis gali labai pakeisti įvykių eigą į blogąją pusę.

 

Vabzdys Nr.6. Voras

Daugelis žmonių bijo vorų. Tačiau metafizine prasme tai yra pusiausvyros ir kūrybiškumo simbolis. Atrodo, kad šie vabzdžiai savo tinklą kuria „iš nieko“.

Vorai suka tinklus taip, kaip mes kuriame savo gyvenimą. Kilpa po kilpos, raštas po modelio.

Tai itin jautrūs vabzdžiai gerai supranta, kas vyksta juos supančiame pasaulyje.

Voras atėjo priminti apie pusiausvyrą gyvenime. Tarp darbo ir laisvalaikio. Praeities ir ateities. Tai reiškia vaikus, šeimą ir laiką sau.

Atkreipkite dėmesį į tai, kas dabar vyksta santykiuose su artimaisiais (tėvais, artimaisiais, vaikais).

Pats laikas spręsti neišspręstas šios srities problemas ir atkurti pusiausvyrą. Būtent šios srities „mazgai“ neleidžia judėti toliau ir blokuoja kūrybos energiją.

Voras taip pat skatina mąstyti logiškai ir veikti nuosekliai bei tiksliai. Nuo to priklauso žiniatinklio vientisumas – jūsų gyvenimas.

 

Vabzdys Nr.7. Skarabėjus

Senovės Egipte šis vabalas buvo garbinamas. Tai nepaprastai įdomus vabzdys. Jis išgyvena nuostabias metamorfozes kelyje nuo lervos iki suaugusio vabzdžio. Jo išvaizda skatina susimąstyti, ar nesate įstrigę kokiame nors savo gyvenimo etape?

Atėjo laikas palikti praeitį ir permąstyti, kokių pokyčių reikia dabar ir su kuo. Jūsų gyvenimui jų reikia. Pagalvokite, kokius gyvenimo aspektus verta supurtyti?

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą