Kad ir kaip norėtume užstoti merginas, bet yra dalykų su kuriais sunku susitaikyti. Todėl ir vaikinai, nors po to ne vienas jų ir išgyvena ar net gailisi, bet palieka merginą dėl šių septynių nedovanotinų klaidų.

 

 1. Po kiek laiko pasikeičia į blogąją pusę, pradėjusi bendrauti ar draugauti

Vos užsimezgus draugystei, mergina būna labai miela, švelni ir draugiška, bet po kiek laiko ji tiesiog  keičiasi vaikino akyse. Dėl smulkmenos susierzina, būna kaprizinga, grubi ir arogantiška. Gali būti, kad „princesė“ sąmoningai sukuria geros fėjos įvaizdį, panaudodama tai kaip veiksmingą manipuliavimo priemonę vaikino atžvilgiu. Todėl vaikinas ir pabėga. Antraip, jo laukia neišvengiamas kankinio ar vyro „po padu“ likimas.

 1. Ieško priekabių ir žemina, lygindama jį su kitais vaikinais ar vyrais

Jei mergina žemina ar menkina vaikiną nepriimtinais žodžiais ir veiksmais, vadinasi,  jos pagrindinis tikslas yra paversti jį paklusniu ir patogiu padaru. Juk paklusniu ir nuolankiu  žmogumi visada lengviau manipuliuoti!

 1. Nuolatos ko nors reikalauja, tarsi jis būtų jai skolingas

Reikalavimų apimtys tik didės, jei įvykdysite bent vieną jų! Vargu, ar pavyks sušvelninti tokią ar panašią situaciją, nes ką bedarytumėte, greičiausiai, vis tiek neįtiksite. Jei vaikinui trūktų principingumo, po kurio laiko jis ir pats nepastebės, kaip „nuleidęs galvą, tarsi būtų kažko prasikaltęs, kiūtina paskui ją“, pamiršdamas savo gyvenimo principus ir tikslus.  Todėl patartina laiku ir tvirtai sustabdyti besąlygiškas merginų užgaidas.

 1. Skubina tuoktis

Mergina nori ištekėti, todėl nuolat užsimena, patarinėja vaikinui ar net kalba atviru tekstu, kad pats laikas pasipiršti! Be to, ji sustiprina savo norus tokiomis frazėmis, kaip antai, kad „jis yra jai vienintelis ir nepakartojamas“, „kad jis – tai jos likimas“ ir neverta daugiau gaišti laiko!

Žinia, tuoktuvių spaudas nieko neišsprendžia, bet kai kurie vaikinai vis dėlto pasiduoda spaudimui,  nesuprasdami tikrųjų skubinimo priežasčių!

5.Apgaudinėja ir nelaiko savęs kalta

Dauguma suklumpa ir padaro klaidų tam tikru momentu. Tačiau nepaprastai svarbu žinoti, kas buvo padaryta ne taip ir sugebėti pripažinti kaltę. Priešingu atveju, draugystė virsta abipusiu nepasitikėjimu. Kartą apgavusi mergina tikrai nekelia pasitikėjimo, nes mintis peršasi savaime: jei ji pasielgė taip kartą, vadinasi, pasielgs ir kitą kartą.

6.Nepalaiko, kai to reikia

Tarkim, vaikinui prireikia artimo žmogaus palaikymo, o jo draugė nemato jokios problemos dėl to, kas įvyko. Išeina, kad jai nuoširdūs jausmai nėra svarbūs. Todėl palikite šį žmogų ramybėje ir pradėkite kurti sveikus santykius.

7.Slapta leidžia laiką su kitu vaikinu

Tai yra nesąžiningumo ir ne garbingumo viršūnė, nes tokiai merginai, akivaizdu, nusispjauti į rimtus santykius. Todėl net ir įsimylėjęs vaikinas, greičiausiai paliks tą merginą, nusprendęs, kad neverta tęsti santykių. Nebent jis norėtų atrodyti jos akyse nevykėlis ir marionetė, tampoma už virvelių.

Taip besielgiančios šiuolaikinės merginos  nėra retenybė. Neretai merginos provokuoja vaikinus, netinkamai elgiasi su jais, kol jos horizonte pasirodo daug kartų stipresnis, gudresnis ir pastato ją į vietą! Nepraraskite budrumo ir jokiu būdu neleiskite joms pinti virvių iš jūsų!

 

2 KOMENTARAI

 1. Noriu neribotai padėkoti šiam Didžiajam vyrui, vadinamam dr. ODION, šiandien esu laiminga, nes mano vyras dabar grįžo su meile. Mano vyras paliko mane dėl kitos moters, vien todėl, kad šiek tiek nesusipratome. jis paliko mane ir pažadėjo, kad niekada nebegrįš pas mane. Aš verkiu visą dieną ieškodamas sprendimo, kuris padėtų man jį sugrąžinti. Tada pamačiau, kad „Instagram“ dalijasi liudijimu, kurį pateikė ANGELA DAVIS. išsiunčiu jam el. laišką ir pasakoju savo problemas, kurias turiu su vyru, ir jis žada per 3 dienas grąžinti jį namo. iš tikrųjų jis yra nuostabus, jis padeda man susigrąžinti vyrą per 3 dienas, kurias jis žada, o mano vyras grįžta pas mane ir žada mylėti mane amžinai ir maldauti manęs dėl skausmo, kurį jis man sukėlė. Aš amžinai būsiu dėkingas jums, dr. ODION, ir nesustosiu skelbti jūsų vardo internete, kad žmonės pamatytų, koks esate tikras. Aš taip pat noriu pasakyti visiems čia, kad visada būsiu dėkingas šiam vyrui DR ODION už viską, ką jis padarė man. Mano vyras grįžo su meile, rūpestingumu, tiesa ir jis žada mylėti mane amžinai, aš pažadėjau kad visi, kuriuos pažįstu, niekada neturės problemų dėl santykių, susisiekite su juo el. paštu; (drodion60@yandex.com) arba taip pat galite „whats-app“ jį +2349060503921.

 2. Esame čia, kad suteiktume paskolas nuo mažiausiai 10 000,00 USD iki didžiausios 100 000 000,00 USD, tai yra, jei norite pateikti paraišką doleriais. Net jei esate iš Indonezijos, galite prašyti bent 100 Rp paskolos. Didžiausia 25 milijardų rupijų, taigi net jei esate iš Malaizijos, galite kreiptis dėl mažiausiai 30 000 Rm ir didžiausios 850 000 Rm paskolos. Taip pat galite kreiptis ir kitomis, aukščiau nepaminėtomis valiutomis, mes visada pasiruošę suteikti jums reikalingą paskolą visoms jūsų finansinėms išlaidoms padengti labai žemomis palūkanomis, nes tai darome daugelį metų ir tai buvo sėkminga ir naudinga abiem skolintojui ir skolininkui, todėl mes turime atsiliepimų visur<<<> >> Paskutinis atsiliepimas buvo Farouk iš Malaizijos su 2,3 ​​mln. Rp ir Indra iš Indonezijos su 570 Rp juta, todėl prašau. t likti nuošalyje labai draugiškas sandoris su šiuo klientu<<<<>> >>>>

  Kontaktiniai duomenys pateikti žemiau

  Įmonės pavadinimas: PASKOLŲ ĮMONĖ ISKANDAR LESTARI
  e_mail::>[iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com]
  WhatsApp::[+6282274045059]

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą