Vaikinai savo meilę dažniausiai išreiškia veiksmais, o ne žodžiais. Jiems gali būti sunku apibūdinti, ką jaučia merginai, bet jie nevengs parodyti jai meilės. Archyvo nuotrauka

Pirmiausiai reikia nedaryti šių merginoms būdingų tipinių klaidų. Antraip, vargu ar būsite su juo pora.

 

Tokiais atvejais būsite jam nieko verta

Jei vaikinas skambina merginai bet kuriuo paros ar nakties metu, ji yra pasiruošusi atsiliepti, nepaisant to, kad gili naktis, laikrodis rodo trečią valandą. O gal jis visą naktį tiesiog linksminosi su  draugais. Arba iš nuobodulio nusprendė paskambinti merginai anksti ryte. Galbūt jam tiesiog nėra ką veikti ar nėra su kuo pasikalbėti? Tačiau, jei mergina atsiliepia, ji yra jam kaip atsarginė, visada prieinama, galimybė jam. Todėl naktį išjunkite telefoną arba įjunkite tylųjį režimą. Jei vaikinui jūsų prireiks, gali paskambinti dieną.  O jei neatsiliepsite, kitą sykį jis šimtą kartų pagalvos, ar padoru žadinti žmogų vidury nakties, nes ryte reikia eiti į mokslus ar darbą. O nuo to, kaip mergina  miega, gali priklausyti jos savijauta ir išvaizda. Galbūt ji dirba labai atsakingą darbą, kuriame reikia susikaupti. Todėl niekada neleiskite vaikinui ar vyrui su jumis elgtis nepagarbiai.

Kitas dalykas, jei vaikinui mergina visada bus laisva. Tai yra, kai vaikinas paskambina merginai, ji  visada pasiruošusi bėgti po pirmo skambučio. Vyrui gali susidaryti įspūdis, kad jūs neturite savo gyvenimo ir darote tik tai, kad laukiate jo kvietimo. Jei jis žino, kad niekas kitas nesutiks vidury nakties atsilaisvinti, kad su juo susitiktų, o jūs tikrai atbėgsite, būsite jam nieko verta. Todėl pradėkite gerbti save! Nepamirškite, kad dėl susitikimo ar pasimatymo turite susitarti likus bent porai dienų iki to. Bet tikrai ne penkioms minutėms iki susitikimo. Ir vyras turi tai suprasti. Kodėl mergina sutinka susitikti su vyru, nepaisydama to, kad yra užsiėmusi ar jai visai nepatogus laikas? Atsakymas labai paprastas. Ji bijo, kad jei vieną kartą atsisakys, antro karto gali ir nebūti. Tai nesąmonė.  Vyrai nemėgsta lengvai prieinamų moterų. Jie nori, kad moteris būtų sunkiai pasiekiama, reikėtų įveikti kliūtis. Tokiais atvejais, jei durys būna uždarytos, vyras įlips į langą, bet pasieks savo tikslą. Todėl mergina, visada palikdama atviras duris į savo širdį, pati atima iš vyro susidomėjimą  ir galimybę užkariauti ją.

 

Turėtų suklusti, kai vaikinas nesiūlo savo pagalbos

Dar viena merginų klaida, kad bendraujant ar draugaujant su vaikinu, nereikia niekuo rūpintis. Nereikia jaudintis, dovanoti gėlių, dovanų. Kavinėje irgi sumokės už ją.

O kai grįšite namo ir norėsite jam pasakyti, kad viskas gerai, tada jis nebegalvos laukti jūsų skambučio ar žinutės, išjungdamas telefoną, kad netrukdytų jam miegoti.

Arba gali būti ir priešingai. Jis ateis į svečius pas jus tuščiomis rankomis… O mergina galvos: „Na, gerai, nieko nereikia. Arba pakeliui paprašysite užsukti į parduotuvę ir nupirkti ką nors vakarienei. Ir jis jums atneš čekį iš parduotuvės, kad grąžintumėte jam pinigus. O jūs ir vėl: „Na, gerai…“.

Taip pat mergina turėtų suklusti, kai vaikinas nesiūlo savo pagalbos. Pavyzdžiui, čiaupas teka, o jis  net nepajudina ausies, kad padėtų. Tiesiog lieka kurčias jos užuominoms. Arba pasako, kad padarys tai kada nors vėliau. Ir tas „vėliau“ gali tęstis metų metus! Jis jums nepadeda finansiškai, nors naudojasi jūsų namų gėriu. Jis tiesiog nedalyvauja jūsų gyvenime!

Dar vienas rimtas signalas galėtų būti tai, jei jis slepia merginą nuo savo draugų ir šeimos. Jam gali būti visais atžvilgiais patogu su mergina, tačiau su pavydėtinu atkaklumu jis ir toliau slepia ją nuo savo artimų draugų ar giminaičių. Jis nekviečia jos ir į savo šeimos šventes, kur galėtų supažindinti su savo pažįstamais. Tai yra susitikimai dažniausiai vyksta merginos teritorijoje po nakties priedanga. Mergina tikriausiai net nebuvo jo namuose. Tai reiškia, kad jis pats dar neapsisprendė. Kad mergina yra ta viena ir vienintelė, kurio jam reikia. Ir jis toliau ja naudojasi tik tada, kai jam patogu! Todėl nenustebkite, jei vienu metu jis jums pasakys, kad rengiasi savo vestuvėms… su kita.

Vėlgi, kartoju, vyrams patinka tos merginos, kurias reikia užkariauti, pasiekti.

 

psichologė Angelė Kazlauskienė

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą