Neretai vaikinai ne iš blogos valio, o dėl per didelio jaudulio (ypač patinkančiai merginai) ar tiesiog nežinojimo užduoda netikusius klausimus, į kuriuos ne tik nežinai ką atsakyti, bet ir gali išmušti iš vėžių net ir patyrusią santykiuose merginą.

Taigi, jūsų dėmesiui   dvylika klausimų, kurių geriau neužduoti.

 

 1. „Ar galiu tave pabučiuoti?“

Jei vaikinas jaučia, kad atėjo tinkamas momentas pabučiuoti merginą ir ji net laukia pirmojo jo bučinio, tada jam geriau taip ir padaryti, o ne klausti. Juk nedrąsumas ir abejonės gali  ne tik įžeisti, bet ir atstumti patinkančią merginą.

 1. „Kodėl nenori bendrauti su manimi?“

Nuovokiam vaikinui nereikia nurodyti akivaizdžių faktų. Jei mergina nenori toliau bendrauti su vaikinu, akivaizdu, jis nedomina jos. Šiuo atveju jokie žodžiai šiuo klausimu jam nepadės, o tik konkretūs veiksmai ir bandymai mėginti užkariauti merginą, jei ji tikrai to verta.

 1. „Kodėl šiandien atrodai kažkaip kitaip?“

Net jei ši pastaba yra teisinga, toks vaikino paklausimas gali įžeisti ir įskaudinti bet kurią merginą. Todėl yra netinkamas. Mat mergina supras, kad šiandien ji atrodo daug prasčiau nei įprastai. Bet kokiu atveju toks klausimas sukels nepatogumų ir nesusipratimų abiem.

 1. „Ar blogai miegojai naktį?“

Šiuo klausimu vaikinas pabrėžia, kad mergina atrodo nekaip ir jai nepakenktų susitvarkyti. Todėl po tokio klausimo ji greičiausiai labai įsižeis ir nenorės daugiau matyti to vaikino akyse.

 1. „Jei turi vaikiną, tai ar galime likti bent draugais?“

Bet kuri mergina puikiai žino, kad įsimylėjęs vaikinas niekada negali tapti tik jos draugu. Todėl tikrai neverta to klausti, žemintis, norėdami nusiraminti ir  tikėtis sulaukti merginos teigiamo atsakymo.

 1. „Kiek tau metų?“

Daugelis vyrų žino šį uždraustą klausimą, bet vaikinai, dar neturintys gyvenimo patirties, vis tiek kai kurie iš jų to klausia. Ir nors mergina gali sąžiningai atsakyti į tą klausimą, bet tikrai išliks nemalonus prieskonis.

 1. „Kokie yra mūsų šiandienos planai?“

Dauguma merginų norėtų, kad vaikinai iš anksto suplanuotų pasimatymą ir mėgintų nustebinti savo išradingumu ir originalumu. Priešingu atveju, jie rizikuoja, kad merginai labai greitai nusibos jo draugija nesutiks  ateiti į kitą pasimatymą.

 1. „Ar tu tikrai nešiosi tai?“

Kritikuoti savo merginos skonį  ir aprangą yra labai pavojinga, nes galima rimtai ją įskaudinti. Net jei jos apranga atrodo šiek tiek juokingai ar neįprastai, vaikinas neturėtų į tai sutelkti dėmesio, nes jis ją pasirinko dėl visiškai kitokių pranašumų.

 1. „Ar tavo sesuo/draugė graži?“

Domėtis kitų merginų patrauklumu, klausiant to savo merginos, yra tiesiog neprotinga. Ji tikriausiai pamanys, kad jos išrinktasis nėra rimtas, o tai reiškia, kad nėra prasmės kurti  ir palaikyti su juo santykius.

 1. 10. „Ar galėtum man paskolinti pinigų?“

Labiausiai patikimas būdas atstumti savo širdies damą yra paprašyti jos pinigų. Tokiu būdu vaikinas tik parodys, kad jo finansinė padėtis galėtų būti ir geresnė. Ir tai, kad savo padėtimi jis apkrauna patinkančią merginą problemomis ir priverčia ją atsidurti nepatogioje situacijoje.

 1. „Ar tau tai atrodo patrauklu?“

Pasitikintys savimi vaikinai tokių klausimų nekelia. Ir jei išrinktasis negali išsiaiškinti pats, tai kaip jis gali išsiaiškinti santykius su mergina?

 1. „Ar tikrai tą valgysi?“

Kritikuoti maisto skonį  yra taip pat pavojinga, kaip ir  merginos drabužius. Ypač, jei mergina pati tai paruošė. Taigi, tokia pastaba  gali pažeminti bet kurią merginą ir atgrasyti ją nuo bet kokio noro tęsti santykius.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą