Merginos aristokratiškas bruožas - nosis su kuprele, bet ji pašalino, atlikus rinoplastikos operaciją

„Kūdikio“ veidas, ryškūs skruostikauliai, didelės silikoninės krūtys – tai visi dabartiniai grožio standartai. Šių standartų neatitinkančios merginos labai dažnai nori pakeisti turimą išvaizdą, pasitelkdamos kosmetologus ar plastikos chirurgus. Todėl individualumas visiškai prarandamas, o identiškų „barbių“ skaičius auga eksponentiškai.

Ar visa tai reikalinga? Juk kadaise ne tik grožio, bet net aristokratijos ženklas buvo aukšta kakta, maža krūtinė, nosis su kuprele, aiškiai matomos venos. Šie ir kai kurie kiti požymiai buvo tikros aristokratiškos grožybės.

  1. Aiškiai matomos venos

Šiais laikais moterys  ir merginos bando paslėpti venas po ilgais sijonais arba golfais su rankovėmis. Tačiau ne taip seniai „mėlynųjų kraujo“ atstovai didžiavosi ant odos kyšančiomis venomis. Ši išraiška, beje, atsirado būtent dėl ​​šio bruožo tarp daugelio karališkųjų šeimų narių.

  1. Mažos krūtys

Dabar krūtų didinimo operacijos yra vienos populiariausių dėl „galiojančių standartų“. Anksčiau, priešingai, didelis biustas buvo laikomas žemesnės klasės moterų ženklu. Kadangi tai reikšdavo, kad jos dažnai gimdė ir krūtys padidėjo bei prarado formą.

Tuo tarpu aristokratės moterys visada turėjo mažas ir stangrias krūtis. Kai kurios netgi dėvėjo specialias plokšteles, kurios neleido augti krūtims.

  1. Aukšta kakta

Aukštuomenės damos visais įmanomais būdais stengėsi vizualiai padidinti kaktą, o šiais laikais merginos, priešingai, bando vizualiai „priderinti“ kaktos formą prie „kūdikio“ veido.

Aukšta kakta buvo laikoma aristokratišku veido bruožu, kuris buvo įvertintas  ir tarp stipriosios lyties atstovų.

  1. Nosis su kuprele

Išvien su krūtų didinimu, rinoplastika XXI amžiuje taip pat laikoma labai populiari operacija. Šiuolaikiniame pasaulyje ideali laikoma maža nosis, tiesiu nosies tilteliu.

Tačiau netolimoje praeityje buvo priešingai. Kuprelė ant nosies buvo laikoma išskirtiniu kilmingų, kilnių moterų bruožu.

  1. „Migdolinės“ formos nagai

Jei dabar nagų formą galima lengvai pakeisti apsilankius pas manikiūro meistrą, tai anksčiau to buvo neįmanoma padaryti. Idealios formos „migdoliniai“ nagai dažniausiai būdavo tik aristokratiškų žmonių. Jie gimė jau turėdami tokią nagų formą.

Tuo tarpu paprasti darbininkų klasės žmonės negalėjo pasigirti tokiu išskirtiniu bruožu.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą