„Tau neskaudės, aš viską padarysiu švelniai“, – pasakė Katkovas ir ėmė nurenginėti Leną. Mergaitė pradėjo verkti gailiomis ašaromis: „Tėte, nedaryk to, labai tavęs prašau“. Asociatyvi nuotrauka

„Kai jis pasirodo, mes užrakiname savo dukras“, – apie Aleksandrą Katkovą pasakoja jo sesuo Liubovė Dorošenka. – Jis jau keturis kartus sėdėjo! Pastarąjį kartą atsidūrė už grotų, išprievartavęs pagyvenusią moterį“, – rašo kp.ru.

 

Dukters neaugino ir nesirūpino ja

Pirmą kartą Katkovui teko išbandyti kalėjimo gultą, kai jis smurtavo prieš nepilnametį, o paskui jį ir išprievartavo. Todėl, kai Katkovas  grįžo iš įkalinimo vietos ir pamatė namuose jau kiek paūgėjusią dukrą,  suprato, kad tai puikus laimikis…

„ Jaučiau, kad taip ir bus, – atgailauja Dorošenka. – Jis neaugino Lenos… Kokia ji jam dukra?

Anot moters, brolis susilaukė dukters, gyvendamas nesusituokęs su Diana Otriakova. Bet  Katkovui atsidūrus už grotų, po kiek laiko Diana ištekėjo už kito, bet ir toliau nešė  savo buvusiajam maisto davinius į įkalinimo vietą.

„… Žinau, kad negalėsiu  niekada sau to atleisti, – iš zonos parašė Katkovas. – Netelpa galvoje, kad taip pasielgiau su Lena…“

Taip nutiko, kai „šeima“ vėl susibūrė prieš kelerius metus Volgograde, kai Katkovas vėl buvo paleistas iš įkalinimo vietų. Tada Diana jau turėjo kitą vyrą, bet Katkovas norėjo pademonstruoti turintis šeimos galvos teises.

Praėjus kelioms dienoms po susitikimo su dukra, Katkovas pakvietė ją vykti į Dmitrijevką aplankyti giminaičių ir geriau pažinti vienas kitą. Lenos mama ne itin priešinosi. Taip mergaitė atsidūrė biologinio tėvo prievartautojo rankose.

Dmitrijevkoje Katkovas apsistojo nuosavame name, o mergaitė – pas tetą. Ji susidraugavo su tetos vaikais, tačiau netrukus biologinis tėvas nusprendė pasiimti dukrą pas save.

„Tau neskaudės, aš viską padarysiu švelniai“, – pasakė Katkovas ir ėmė nurenginėti Leną. Mergaitė pradėjo verkti gailiomis ašaromis: „Tėte, nedaryk to, labai tavęs prašau“.

Bet tėvas buvo negailestingas: jis ne tik nurengė, bet ir sumušė besipriešinančią dukterį, pririšo prie  lovos ir išžagino. Visa tai užfiksuota apklausos protokoluose.

 

Buvo suimtas po mėnesio

„ Ryte, penktą valandą, Lena atėjo pas mus, – sako Dorošenka. – Vaikai miegojo, ji susirangė prie jų. Pradėjau klausinėti – ji tyli. Bet paskui apsiverkė ir pasakė…“.

Tačiau teta tyliai ir kone slapta  išsiuntė dukterėčią Leną į Volgogradą, o Katkovas, pajutęs, kad kažkas negerai, pabėgo. Tačiau mergaitės motina neliko abejinga dukters nelaimei – iš karto  kreipėsi į policiją. Prievartautojas buvo suimtas tik po mėnesio, nes visą laiką slapstėsi.

Tie, kurie  sužinojo šią kraupią ir širdį draskančią  istoriją, kraipo galvas:  negali suprasti prievartautojo sesers Liubovės abejingo elgesio. Moteris teisinosi, kad ji pati turi keturis vaikus, kas žino, ką brolis galėjo padaryti su jais…

„Liubovė mums pasakė, kad iš savo  brolio, keturis kartus teisto prievartautojo Katkovo paėmė garbės žodį, kad nelies jos vaikų“, – skėsteli rankomis Olchovskajos prokuratūros tyrėjas Jevgenijus Mangutovas.

Aleksandras Katkovas buvo nuteistas 10 metų kalėjimo už savo dukters prievartavimą. Teismo posėdyje jis pareiškė, kad nėra kaltas, priešingai, paėmė vaiką iš mamos, nes ji esą veda amoralų gyvenimo būdą. Kitą dieną Katkovas pateikė apeliaciją, tačiau aukštesnė teisminė instancija ją atmetė.

 

“YouTube” vaizdo įrašas

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą