"TikTok" stopkadras

Kaip turėti siaurą juosmenį, jei tikrai nenorite laikytis dietos ir mankštintis? Rinkitės tinkamus drabužius, kaip tai padarė tinklaraštininkė su suknele, kuri dėl optinės apgaulės sumažino jos liemens apimtį ir pavertė figūrą panašią į praėjusio amžiaus trečiojo dešimtmečio grožio kanonus.

 

„Tiktokerė“, platformoje registruota slapyvardžiu „xojemian“, atskleidė nedidelę paslaptį merginoms, norinčioms turėti ploną juosmenį ir nealinti savo organizmo varginančiomis dietomis ir mankšta. Tinklaraštininkė parodė, kad tam tereikia atitinkamų drabužių – jos atveju tai buvo „Fashion Nova“ prekės ženklo suknelė.

Suknelė, kurią apsirengė mergina, pagaminta iš skirtingų rudos spalvos atspalvių audinio, persipynusio su juoda spalva,  tvirtai prigludusi prie figūros bei papildyta plačiu diržu ties juosmeniu.

Nors  gyvuoja nuomonė, kad  pakanka apsivilkti aptemptą suknelę, kuri savaime pabrėžia juosmenį,  „tiktokerė“ įrodė, kad šis požiūris nėra teisingas. Vaizdo įraše mergina parodė, kaip surišo platų suknelės diržą ir stipriau jį suveržė.

Atsižvelgiant į tai, kad suknelės audinys susideda iš išilginių juostelių, rišant diržą ir jį traukiant,  sukuria siauro juosmens iliuziją.

Galų gale mergina surišo diržą taip, kaip jai patiko, ir skirtumas tarp to, koks buvo jos liemuo prieš ir po, yra daugiau nei akivaizdus.

 

„TikTok“ stopkadrai

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą