Danielis su tėvais ir seserimi. "Twitter" nuotrauka

Dar visai neseniai Kevinas Harrisonas iš Notingemo, Anglija, nebuvo tikras, kad jo sūnus Danielis net suprato draugystės sąvoką.

Danielis yra autistas ir, kaip ir daugelis kitų tokių vaikų, jis visada mieliau žaidė vienas. Taigi, kai Danielio mokykloje paklausė, kokie yra du didžiausi jo norai, jo šeima buvo šokiruota sužinojusi, kad jis ilgisi draugų.

 

Tėtis pripažįsta, kad  tai jį „sukrėtė iki širdies gelmių“

„Danielio pirmą kartą jo specialiųjų poreikių mokykloje buvo paprašyta parašyti du dalykus, kuriuos jis norėtų pasiekti, – parašė Kevinas savo tviterio paskyroje. – Pirmasis buvo  išmokti vairuoti, o antras dalykas, kuris mus nustebino, buvo „susirasti draugų “ –  mes tada net nesupratome, kad jis supranta draugystės sąvoką“.

Tėtis pripažįsta, kad  tai jį „sukrėtė iki širdies gelmių“.  Tiksliau, vien mintis, kad jo sūnus trokšta draugystės, nes draugauti gali būti sunku net ir neturint autizmo.

Artėjant 15 -ajam Danielio gimtadieniui, Kevinas nusprendė susisiekti su bendruomene per savo paskyrą „Twitter‘yje“, kad jo sūnus  bent šiek tiek pamėgtų internetą. Bet tėvas nesitikėjo, koks džiaugsmas jų laukia!

„Danielis yra mano sūnus, – rašo Kevinas. – Giliai autistas. Neturi nei vieno draugo. Šiandien jo gimtadienis. Jis pasakė mums, kad turi du didžiausius norus:  išmokti vairuoti ir su kuo nors susidraugauti. Prašau palinkėkite jam laimingo gimtadienio. Prašau parodykite jam, kad jums tai rūpi. Prašau pasidalinkite“.

Pranešimas tapo virusinis beveik akimirksniu. Kevinas negalėjo patikėti savo akimis, kai tūkstančiai žmonių dalijosi ir komentavo šiltas gimtadienio žinutes, kupinas meilės, supratingumo ir atjautos.

Kai kurie  internautai atsiuntė Danieliui savo vaikų nuotraukas, o kiti – linksmas savo augintinių nuotraukas. Net įžymybės atsiliepė į šį prašymą, pradedant Luke‘u Skywalkeriu, dar žinomu kaip Markas Hamilis.

 

Negalėjo patikėti, kiek žmonių pasistengė, kas sūnus jaustųsi laimingas

Kevinas prisipažįsta, kad jį ši žinia labai nustebino! „Mums tai reiškia labai daug, – rašo jis.- Man ir mano 8 metų sūnui, kuris jus tiesiog dievina. Ir kiekvienam žmogui, sergančiam autizmu“.

Aktoriai Russellas Crowe‘as, Sharon Stone ir Ariel Winter taip pat atsiuntė Danieliui žinutę, kaip ir dainininkė Liz Phair bei daugelis kitų.

Nepažįstami žmonės iš viso pasaulio išreiškė savo paramą ir palaikymą šiam nuostabiam paaugliui. Kai kurie žmonės jam net atsiuntė tikrų dovanų paštu.

Automobilių fotografas ir apžvalgininkas Kurtas Bradley netgi pasidalino vaizdo įrašu, skirtu Danieliui virtualiai sėsti prie vairo!

Kitą dieną Kevino Harrisono pranešimai tviteryje buvo populiariausia JAV tema. Jis negalėjo patikėti, kiek žmonių pasistengė, kad Danielis jaustųsi laimingas ir ypatingas!

Kevinas, paklaustas, kodėl, jo manymu, įrašai sulaukė tokio palaikymo, jo atsakymas buvo paprastas, tačiau jaudinantis.

„Žmonės nori būti mylimi, ar ne? – sakė paauglio tėtis. – Žmonės nori patikti. Tai žmogiškas jausmas“.

„Manau, kad tai gera naujiena, nes  šiuo metu pasaulyje žmonės yra tarsi atskirti vienas nuo kito, – tęsė jis.  – Paskendę savo rūpesčiuose ir bėdose. Vis dėlto Danielio  istorija  padėjo sužinoti, kad pasaulyje yra daug gerų, mielų žmonių“.

Anot Kevino, šios patirties  prasmė yra ta, kad mes visi esame susiję, nesvarbu, kaip jaučiamės atskirti. „Anksčiau  sūnus jautėsi esąs vienas, tačiau paaiškėjo, kad  toje pačioje valtyje yra daugybė kitų šeimų. Tu ne vienas, sūnau.  Ir žmonės tave myli“, – parašė laimingas tėvas.

Kokie gražūs žodžiai! Linkime, kad tokie dalykai įvyktų dažniau, nes tai ir nuostabi patirtis, kad visi esame panašesni nei skirtingi.

„Twitter“ tekstas, nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą