„Po incidento aš visuomet pradėjau nešiotis kišeninį peilį ir pipirų purškalą, kad tik jausčiausi kiek saugiau išeidama iš savo namų bei žinodama, kad turėsiu kuo apsiginti“, - sakė modelis Gustė Janušauskaitė. "Instagram" nuotrauka

Lietuvoje gimusi Gustė Janušauskaitė, neseniai baigusi Floridos valstijos universitetą, tapo „TikTok“ įžymybe, patalpinusi filmuotą medžiagą, kaip prie jos namų slankioja įkyrus gerbėjas, praneša australiannewsreview.com

 

Jo veidas buvo vos keli centimetrai nuo jos, kol ji miegojo

22 metų modelis Gustė Janušauskaitė, dabar gyvenanti Floridoje, pasidalijo siaubingu vaizdo įrašu, kuriame matyti, kaip „stalkeris“ naktį atvyksta  prie jos namų ir stebi  ją miegančią pro miegamojo langą. Mergina netrukus sužinojo, kad jis taip elgiasi kiekvieną sekmadienio vakarą ir dar dažniau.

Gustė  sakė išsiaiškinusi, kaip vyras pateko į uždarą teritoriją ir naktį slankiojo aplink jos namus bei kėlė  grėsmę tik po to, kai jos motina sumanė įrengti apsaugos stebėjimo kameras.

Be to, mergina išsiaiškino, kad vyras atvyksta kiekvieną sekmadienio vakarą ir  paskutinį sykį čia pasirodė po kelių minučių, kai ji pati grįžo namo

Gustės vaizdo įraše parodyta akimirka, kai nenustatytas vyras naktį atvyko prie jos namų ir apsižvalgė aplink lauko duris. Tada jis priėjo prie netoliese esančio lango į Gustės miegamąjį, už kurio stovėjo ir stebėjo ją.

Gustė pasakojo, kad ji tada grįžo namo 23.10 val., o jis pasirodė po minutės.

Merginos lova stovi prie pat lango, o tai reiškia, kad jo veidas buvo vos keli centimetrai nuo jos, kol ji miegojo.

Tolesniame  vaizdo įraše Gustė sako nemaniusi, kad buvo būtinos stebėjimo kameros, tačiau jos mama reikalavo.

„Mano mama staiga nusprendė, kad mums reikia kamerų – vienos prie lauko durų, kitos – prie mano miegamojo lango. Aš nusprendžiau, kad tai per daug, nes gyvename ramioje vietoje, bet ačiū mamai už šį sprendimą, nes tai išgelbėjo man gyvybę! – sako modelis. – Juk  jau pačią pirmą naktį į kamerų akiratį pateko bauginantis vyras“, – sakė lietuvių modelis.

„Dieve, palaimink mano motinos intuiciją, kadangi jau tą pačią naktį turėjome filmuotą medžiagą.

Išeina, kad jis žinojo mano tvarkaraštį ir kada grįšiu namo“, – pridūrė ji.

Po to, kai tai pamatė, Gustės mama iškvietė policiją, kuri liepė užsirakinti duris ir užsitraukti žaliuzes.

 

Ketina lankyti savigynos užsiėmimus

„Policija nieko nedarė, todėl stebėjimo kamerą priartinome arčiau mano kambario ir pagavome jį grįžtantį“, – sakė mergina.

Gustė nebuvo patenkinta policijos patarimais, todėl nusprendė paspęsti spąstus „stalkeriui“. Ji už savo lango tarp dviejų medžių surišo virvę, už kurios eidamas vyras užkliuvo ir nugriuvo. Tuo pačiu išsidavęs apie savo buvimą.

„Kiekvieną naktį rūkau prie savo lango … Taigi, šis vyras kiekvieną vakarą stebėjo, kaip aš pučiu dūmus ir jis galėjo lengvai ištempti mane per langą ir nutempti kažkur“, – sakė ji.

Anot Gustės, vieną naktį, grįžusi namo apie antrą valandą nakties, nuėjo miegoti, o praėjus vos kelioms minutėms išgirdo, kaip jis užkliuvo už jos paspęstų spąstų.

„Iš karto mano širdis nudardėjo į kulnus ir man prasidėjo f *** ing panikos priepuolis, – sakė modelis.

Gustė pasakojo, kad  kaip pašėlusi nubėgo į mamos kambarį  ir ėmė ją žadinti.

„Mama pašoko iš lovos ir ėmė šaukti  bei daužyti  į langą kaip pamišusi, – sakė ji ir pridūrė, kad vyras neišsigando, todėl ramiai nuėjo nuo  jos namų.

Gustė  sakė  portalui „Bored Panda“, kad ji ketina lankyti savigynos užsiėmimus.

„Po incidento aš visuomet pradėjau nešiotis kišeninį peilį ir pipirų purškalą, kad tik jausčiausi kiek saugiau išeidama iš savo namų bei žinodama, kad turėsiu kuo apsiginti“, – sakė ji

Modelio motina ir  vėl iškvietė policiją, tačiau jie tik pažėrė tuos pačius patarimus, kaip laikyti žaliuzes.

„Tiesiogine to žodžio prasme moterys žūsta, nes niekas mūsų neklauso ir mums nuolat gresia pavojus“, – sakė Gustė.

„TikTok“ stopkadrai, „YouTube“ vaizdo įrašas

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą