"Facebook" nuotrauka

Prasidėjus naujai koronaviruso pandemijai, asmeninių apsaugos priemonių buvo beveik neįmanoma rasti. Norėdamas padėti perkrautiems darbais sveikatos priežiūros darbuotojams, aštuonmetis Zohaibas Beggas iš Ashburno (Virdžinija) paėmė reikalus į savo rankas.

 

Per kiek daugiau nei metus padėjo daugiau nei 18 tūkst. žmonių

Berniukas nuvyko viešbučius, įsikūrusius, Loudouno apygardoje, ir surinko daugiau nei 6000 veido kaukių, kepurių ir pirštinių, kuriuos padovanojo ligoninėms.

Pasibaigus AAP trūkumui, Zohaibas perėjo prie aukų rinkimo  medicinos darbuotojams.   „Klausiau vietinių restoranų, viešbučių, SPA darbuotojų, ar jie norėtų paaukoti ligoninės darbuotojams“, – paaiškino berniukas.

Beje, iki šiol jis per kiek daugiau nei metus padėjo daugiau nei 18 tūkst. šių herojų! Jaunasis pagalbininkas žino, kad kai kuriose pasaulio vietose pandemiją baigia įveikti, tačiau Zohaibas nenustojo norėti padėti kitiems. Dabar jis atkreipia dėmesį į problemą, kurią pastebėjo keliaudamas po Vašingtoną – tai benamystė.

Pasaulinės jaunimo tarnybos dienos proga Zohaibas pasižadėjo padėti mažiausiai 1000 žmonių, kurie tapo benamiais.

Aštuonmetis visą pavasarį praleido rinkdamas higienos reikmenis ir kitus daiktus, norėdamas padėti vargstančioms šeimoms ir jų vaikams. Kiekviename pakete yra dantų pasta, lūpų balzamas, veido kaukės, dantų šepetėliai ir pora medvilninių „Bombas“ kojinių.

 

Galite pakeisti pasaulį būdami bet kokio amžiaus

Zohaibo kaimynai prisijungė, norėdami padėti jam supakuoti 1000 priežiūros paketų, o balandžio 24 dieną jaunasis filantropas juos atvežė į pagalbos koordinatoriaus Ronaldo McDonaldo namus. Anot vyro, ši berniuko naujausia labdaringa veikla – tai yra ir dalis jo asmeninio šūkio: „Jūs galite pakeisti pasaulį būdami bet kokio amžiaus“.

„Tai man reiškia daug ir žinau, kaip jaučiasi šeimos, todėl tikiuosi, kad šie rinkiniai suteiks šiek tiek paguodos šeimoms, kurioms šiuo metu tenka susidurti su dideliais sunkumais“, – pridūrė jis.

Sulaukęs benamių bendruomenės advokatės Sharon Wise, kuri kažkada pati gyveno gatvėse, pritarimo, Zohaibas netgi leidosi  į kai kurias labiausiai apleistas benamių vietoves, kur išdalijo jiems maisto ir tualeto reikmenis. Sharon manymu, vien matant tiek daug besirūpinančio vaiko pastangas, reiškia šiems varguoliams tikėjimą gražia ir šviesia ateitimi.

„Žinote, jie ten atsidūrė ne iš gero gyvenimo, bet matydami mane ten su  kai kuriais kitais savanoriais, tai tik suteikia jiems vilties: „ Oho, ir šitas mažas berniukas yra čia. Jis rūpinasi mumis“, – sakė Sharon Wise.

Ar galite patikėti, kad šiam pradedančiam filantropui yra tik 8 metai! Atrodo, kad kai kurie žmonės yra gimę padėti kitiems.

„Facebook“ tekstas ir nuotraukos

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą