Mensopedia.com nuotrauka

Ieškant įdomios informacijos internete, kartais padeda atrasti labai įdomių dalykų. Manome, kad daugelis jau girdėjo, jog žmogaus  charakterį galima  nustatyti pagal jo veido išraiškas.  Ar kada girdėjote frazes: „Jo akys kupinos pykčio“ arba „veidas per daug sąžiningas“?

 

Asmens rasė nėra svarbi, aiškinantis šiuos dalykus

Tai yra, kai už smulkių detalių (veido bruožų, mimikos) galima pamatyti, koks  iš tikrųjų yra žmogus. Tačiau kinų fizionomijos (menas skaityti žmogų  iš veido)  specialistai žengė dar toliau … Anot jų, dabar iš veido bruožų ir išraiškos galima atpažinti ne tik ilgaamžį, bet ir gana silpną gyvybinę energiją turintį žmogų.

Be gyvenimo sąlygų (sąlyginių) nustatymo, pasitelkus fizionomijos mokslus, taip pat galima numatyti žmogaus sėkmes ir nesėkmes jo gyvenime.

Žinia, bėgant metams keičiasi  ne tik žmogus, bet ir jo veido bruožai. Kinai nuolat stebi pokyčius ir juos analizuoja. Ypač dėl odos spalvos. Tačiau atsižvelgiant į visa tai, asmens rasė nėra svarbi, aiškinantis šiuos dalykus.

Žmones, kurie užsiima fizionomija, pirmiausia domina žmogaus veido bruožų pusiausvyra ir proporcijos.

 

Veidas, kuris supykus įgauna tamsų atspalvį, daug ką pasako

Taigi, anot kinų fizionomikos specialistų, žmonės, kurių gana silpna gyvybinė energija, turi mažas, plonas, kone permatomas ausis be aiškių formų; kreivą, negilų ar trumpą griovelį tarp nosies ir viršutinės lūpos; išpūtusias akis, kurios nerodo „gyvenimo džiaugsmo“ (jos gali atrodyti negyvos); akių baltymai būna tarsi išmarginti raudonomis gyslomis, taip pat  ir kiek gelsvo atspalvio; aštrūs, pleišto formos antakiai, „kylantys“ į viršų; kiek kreiva (sulaužyta) nosis, ant nosies tiltelio gali būti matomas įdubimas, trikampė akių forma, akių vokai išlenkti į viršų; raukšlių tinklelis po akimis; veidas, kuris supykus įgauna tamsų atspalvį; plona, ​​trumpa viršutinė lūpa su mažu grioveliu viduryje.

Tuo tarpu ilgaamžių žmonių veidai išsiskiria šiais bruožais: plokščia, aukšta kakta; žvilgančiomis, dvasingomis akimis, stipriais, aukštais skruostikauliais; aiškia, kiek suapvalinta ausų forma. Ilgaamžių būna aukšti, lygūs antakiai; gana ilgas griovelis tarp nosies ir viršutinės lūpos; tiesus nosies tiltelis be įlenkimų; platus, aukštas smakras be gilios duobutės viduryje.

 

 

Parengta pagal mensopedia.com

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą