Vyrai tiesiog negali pakęsti kai iš jų ko nors reikalaujama. Archyvo nuotrauka

 Vyrai paprastai  slepia savo jausmus. Ir yra dalykų, kurių jie niekada neprisipažintų moterims. Nes jie joms tikrai nepatiks. Tačiau „informuotas reiškia ginkluotas“. Toliau pateiksime dešimt psichologinių vyrų problemų, kurias jie mieliau slepia nuo moterų.

 

  1. 100 proc. vyrų tam tikrais savo gyvenimo periodais (kai nėra beprotiškai įsimylėję) arba nueina „į kairę“, arba bent jau turi tokį norą. Skubiai prireikia naujų moterų – ne tiek malonumui, kiek savo „vyriškumui“ patvirtinti.
  2. Moterys mėgsta kalbėti apie tarpusavio santykius, o vyrai  tiesiog nekenčia. Todėl jei norite sužinoti ką nors svarbaus, užduokite klausimus  iš tolo ir atsargiai, be bauginančios frazės „mums reikia rimtai pasikalbėt!“.
  3. Vyrai nekenčia moterų ašarų, kai jie jaučiasi kalti, ir panašių moteriškų manipuliacijų. Jie juos atpažįsta, suvokia, bet nieko negali padaryti, nes „rankos surištos“ – juk neįžeisi verkiančios moters?! Todėl jie bejėgiai – pyksta, bet nepasiduoda.
  4. Dauguma vyrų tiesiog nepastebi netvarkos namuose! O posakis apie „kojines, gulinčias tinkamoje vietoje po lova“ yra rūsti gyvenimo tiesa. Yra, žinoma, išimčių – tai tvarkingi pedantai, kurie dar blogesni už nemėgstančius tvarkos.
  5. Vyrai mėgsta komplimentus, posakis apie „daugiau musių prilimpa prie saldaus popieriaus lapo“ yra kaip tik apie juos. Kitaip tariant, moteriai daug lengviau ką nors gauti iš vyro meilikaujant, nei keliant triukšmą!
  6. Jei vyras norės – visada ras laiko paskambinti, parašyti, pasiūlyti! O jei ne, tai  ras kalną pasiteisinimų.  Taigi moters užduotis yra tik  tai suprasti ir neturėti vilčių. Jei vyras teisinasi, bet neskambina, vadinasi, ji neįdomi jam!
  7. Vyrai, net jei yra labai įsimylėję, nėra tikri, ką pasakys, bet tikrai padarys! Ir jie labai nemėgsta, kai moterys jų klausia „ar tu mane myli!?“.
  8. Vyrai tiesiog negali pakęsti kai iš jų ko nors reikalaujama. Juo labiau, kai kelia ultimatumus „arba tu dabar suplauni šį kalną indų, arba tu jau nebe mano vyras!“. Paklusti jiems reiškia  nusilenkti ir žemintis – niekas to nenori. Todėl reikalauti nereikia, geriau maloniai prašyti.
  9. Vyrai galvoja tik „apie tai“ – na, tai ne visai tiesa. Jie galvoja ne tik apie tai. Apie ką dar jie galvoja? Prancūzai atliko tyrimą šia tema ir išsiaiškino, kad vyrai vidutiniškai apie tai galvoja 19 kartų per dieną, beveik tiek pat, kiek apie maistą (18 kartų), ir šiek tiek daugiau nei apie miegą (11 kartų).
  10. Vyrai bijo šeiminio gyvenimo, o ypač – vestuvių! Tačiau bijoti nereiškia nenorėti. Daugelis nori ir bijo. Greičiausiai bijo prarasti įsivaizduojamos laisvės.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą