Iki 4 metų Kendra ir Malia gyveno vieną gyvenimą už du. Siamo dvynės turėjo tik dvi kojas, ir kiekviena iš jų valdė tik po vieną. Socialinių tinklų nuotrauka

2002 metų vasarį Jake‘o ir Erin Herrinų šeimoje gimė dvi mergaitės, Siamo dvynės  Kendra ir Malia. Jų gimimas sukėlė prieštaringus jausmus: iš vienos pusės  jaunieji tėvai labai džiaugėsi šeimos papildymu, tačiau iškart susirūpino dėl savo  vaikų likimo.

 

Greitai išmoko  judėti kartu ir  net galėjo žaisti

Iki 4 metų Kendra ir Malia gyveno vieną gyvenimą už du.  Siamo dvynės turėjo tik dvi kojas, ir kiekviena iš jų valdė tik  po vieną. Tačiau mergaitės greitai išmoko  judėti kartu ir  net galėjo žaisti.

Tačiau netrukus tėvai tvirtai nusprendė atskirti dvynes ir leisti kiekvienai jų tapti  savarankiškai ir nepriklausomai.

2006 metais   gydytojų specialistų komanda atliko Siamo dvynių atskyrimo procedūrą. Jiems tai padaryti prireikė daugiau nei dienos, o pats įvykis buvo plačiai nušviestas žiniasklaidoje ir televizijoje, todėl Kendra ir Malia tapo mažomis įžymybėmis.

Mergaitės buvo atskirtos, kai joms buvo 4 metai. Nuo tada kiekviena iš jų tapo nepriklausoma.

Nepaisant to, kad Kendra ir Malia turėjo priprasti prie naujo gyvenimo, jos gana greitai prisitaikė. Po trejų metų seserys pradėjo lankyti pamokas mokykloje, kartais pakaitomis mokėsi namuose. Netrukus seserys  atskleidė savo kūrybinį talentą. Jos galėjo valandų valandas piešti savo kambaryje, dainuodamos mėgstamą dainą.

 

Gyvena visavertį gyvenimą

Kendra ir Malia savo  asmeniniu pavyzdžiu parodė bendraamžiams  ir kitiems žmonėms, kad beviltiškų situacijų nebūna. Už tai jos buvo laikomos mokyklos didvyrėmis, o klasės draugai visokeriopai stengėsi joms padėti.

Dabar 18 metų  Kendra ir Malia gyvena visavertį gyvenimą. Turėdamos galimybę nutolti viena nuo kito bet kokiu atstumu, jos vis tiek nori būti šalia visur ir visada. Merginos turi vairuotojo pažymėjimą ir  puikiai vairuoja.

Seserys palaiko „YouTube“ kanalą ir puslapius socialiniuose tinkluose, kuriuose dalijasi įdomiais įvykiais iš savo gyvenimo. Dvynės turi dešimtis tūkstančių gerbėjų.

Seserys Herrin draugauja su Siamo dvynių seserų Kelly ir Carter mama. Turėdamos daug gyvenimiškos patirties toje pačioje situacijoje, jos jai duoda gerų patarimų ir visais būdais palaiko dukras. Kelly ir Carter taip pat planuoja „skirtis“, tačiau jų tėvai dar neapsisprendė.

 

Socialinių tinklų tekstas ir nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą