Pažvelkite į paveikslėlį ir intuityviai išsirinkite jums patinkantį  vieną jų.

 

Pirmas paveikslėlis

Esate praktiškas žmogus ir sugebate susidoroti su bet kokia situacija. Jūsų jėgoms sėkmingai atnaujinti santykius arba įnešti į juos naujovių. Kitaip tariant, santykiuose jūs esate kaip „kaklas“, kuris valdo galvą. Tai taip pat reiškia, kad galite būti labai gera atrama savo mylimam vyrui ir palaikyti jį karjeroje bei asmeniniame tobulėjime.  panašu, kad lygiai taip pat sėkmingai jūs išvengsite ir sąvokos „santykių krizė“, nes jūsų partneriui  niekada nebus nuobodu su jumis.

Antras paveikslėlis

Esate labai jautrus, empatiškas ir imlus žmogus.  Vadinasi, galite padovanoti vyrui daug meilės, o jei vieną dieną jis  susirastų kitą ir išsiskirtų su jumis, padarytų nedovanotiną klaidą – prarastų jus, bet susigrąžinti, vargu, ar pavyks.

Savo meile jūs lepinate aplinkinius žmones. Būtent ši jūsų meilė daro juos tiesiogine prasme priklausomus nuo jūsų.

Trečias paveikslėlis

Deja,  bet šiandieniniai santykiai  neretai grindžiami dviejų partnerių lyderyste ir konkurencija. Tačiau, panašu, kad jūs nesusiduriate su šia problema. Kadangi jūs galite suvokti ir suprasti žmogų kaip  save. Esate išmintinga  mergina ar moteris, žinanti, ko nori ir kaip tai pasiekti. Kita vertus, esate  kantri ir tiksliai žinote, ko iš tiesų reikia vyrams.

Ketvirtas paveikslėlis

Turite retą gebėjimą sukurti tokią atmosferą, kad vyras galėtų pamiršti visas problemas ir rūpesčius. Bet kurioje situacijoje visada galite rasti ką nors malonaus ir teigiamo. Todėl jūs suteikiate savo santykiams naują impulsą ir  sėkmingai judate į priekį, nesižvalgydami į praeitį. Vyrai mėgsta svajoti ir gyventi kitame, sugalvotame pasaulyje. Ir jūs tai suprantate, ir palaikote jį.

Penktas paveikslėlis

Žinia, vyrai meilę rodo įvairiais būdais. Moterims dažniausiai to neužtenka. Bet visi vyrai skirtingi. Tačiau net ir patys gremėzdiškiausi partnerio meilės  prisipažinimai – tai įrodymas, kad esate mylima. Ir  tikrai verta iš karto į tai atsakyti.

Galite sukurti nuostabią atmosferą bet kada ir bet kur. Jūs žinote, kad gyvenimas susideda iš smulkmenų, o brangiausių dalykų negalima nusipirkti net ir už labai didelius pinigus.

Šeštas paveikslėlis

Vaizdžiai kalbant, esate „ilgų nuotolių bėgikė“ ir galite susikurti tikrai tvirtus santykius,  jaukius namus,  nuostabią atmosferą ir mylinčius žmones juose – tai yra šeimą.

Ir visai nesvarbu,  esate stiprus žmogus ar ne. Bet jei jis yra šalia  jūsų, galite nesunkiai susidoroti su viskuo ir viską įveikti. Esate realistė ir suprantate, kad ne visos dienos būna gražios, tarsi žiūrint pro rožinius akinius.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą